ŁKS. Postawi na piąciu - sześciu nowych piłkarzy. Michaał Trąbka w ŁKS

pZaktualizowano 
nowiny24.pl
W ŁKS ma się pojawić pięciu - sześciu nowych piłkarzy, w tym głównie pomocników. Pierwszym nowym piłkarzem został Michał Trąbka

22-letni Michał Trąbka ze Stali Stalowa Wola został nowym zawodnikiem beniaminka piłkarskiej ekstraklasy. Młody pomocnik związał się z nowym klubem trzyletnim kontraktem. W zakończonym sezonie II ligi Trąbka rozegrał 34 mecze i zdobył cztery gole.

ŁKS przyglądał się zawodnikowi od dłuższego czasu. Podobnie było z pomocnikiem Olimpii Grudządz - Tiago Alvesem, którego z trybun stadionu przy al. Piłsudskiego obserwował dyrektor sportowy ŁKS - Krzysztof Przytuła. Ze sprowadzenia Portugalczyka nic pewnie nie wyjdzie, bowiem mocno zainteresował się nim mistrz Polski - Piast Gliwice.
Wśród kandydatów do bronienia barw łódzkiego klubu są też: ofensywny pomocnik Hiszpan Jose Antonio Ruiz „Pirulo” i 23-letni Maciej Dampc, stoper - boczny obrońca Bytovii Bytów, który może też występować na lewej stronie defensywy.ŁKS interesuje się też podobno Robertem Janickim, ofensywnym pomocnikiem Warty Poznań.
Na razie jeden piłkarz... odszedł z ŁKS. To defensywny pomocnik Lukas Bielak. Podobno dyrektor sportowy ŁKS - Krzysztof Przytuła cały czas jest w trasie. Przekonuje. namawia, ustala szczegóły, w tym nawet z... rodzicami młddych zdolnych zawodników, których ŁKS ma na oku.

polecane: FLESZ: Nowy sezon ekstraklasy. Kiedy startuje liga?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 34

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-05-22T07:59:13 02:00, pełna profeska:

wystarczy że strzelił bramkę Widzewowi i już go biorą w ciemno... buhahahaa

W ciemno? Po 6 miesięcznej obserwacji obrzeżańcu... To nie SRTS , że tabuny nieudaczników ściągamy.

p
pełna profeska

wystarczy że strzelił bramkę Widzewowi i już go biorą w ciemno... buhahahaa

M
Mike
2019-05-21T19:37:19 02:00, Rain:

trąbka ,puzon i waltornia ......a na całej wiacie spedalone cymbały........grabarz sssie......klepsydra ole ole

2019-05-21T22:01:25 02:00, Gość:

Rain weź się nie ośmieszaj, gdzie jest twój Midzem, ups to nadal 2 liga a za rok walka o utrzymanie ... Tak tak sam zobaczysz jak będziesz wył po wyczynach swoich kopaczy. Na lata na dnie!

Nie wdawaj się w dyskusję z debilem- sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. A co do Naszego Klubu- transfer bardzo dobry! To podobno duży talent.

w
w Łodzi tylko Widzew
2019-05-21T19:37:19 02:00, Rain:

trąbka ,puzon i waltornia ......a na całej wiacie spedalone cymbały........grabarz sssie......klepsydra ole ole

u nas debil z mirbudu, prezes następny imbecyl, a kopacze to jakieś pały bez nóg

Ł
Łodzianin
2019-05-21T17:50:12 02:00, Gość:

jak widzewioki cichutko siedzą od kompromitacji w 2 lidze haha zostało kilku niedobitków którzy próbują pod różnymi podpisami i to wszystko .boli dupa pewnie bardzo na sukcesy ŁKS piłkarskie czy siatkarskie i na kompromitację reanimacji

Wiesz, głupich nie sieją...

T
Tyle w temacie
2019-05-21T22:28:24 02:00, Gość:

Cześć Panowie :), chciałabym tą drogą poznać fajnego faceta na resztę życia.Ja 25 letnia szczupła blondynka po nieudanym związku,wiek nie gra roli, jesteś samotny ? Napisz do mnie na portalu :

www.wyspakobiet.eu//asia25x

Nudzisz tymi reklamami każdy kto chce ku we znajdzie

G
Gość
2019-05-21T19:37:19 02:00, Rain:

trąbka ,puzon i waltornia ......a na całej wiacie spedalone cymbały........grabarz sssie......klepsydra ole ole

Rain weź się nie ośmieszaj, gdzie jest twój Midzem, ups to nadal 2 liga a za rok walka o utrzymanie ... Tak tak sam zobaczysz jak będziesz wył po wyczynach swoich kopaczy. Na lata na dnie!

G
Gość

Brawo! Mlodosc ambicja I walka głod sukcesów a nie jakies kurwa dziady co pinindzy chca I chuja graja

R
Rain

trąbka ,puzon i waltornia ......a na całej wiacie spedalone cymbały........grabarz sssie......klepsydra ole ole

S
Spokój Rozwaga
2019-05-21T18:14:42 02:00, Ekstraklasa ŁKS:

Karnetów coraz mniej zostało.480 zł trochę dużo ale jak się nie kupi to problem z biletem będzie dopóki nie powstanie cały stadion czyli ze 3 lata. Budujcie szybko mirbudy!

2019-05-21T18:44:10 02:00, maks rok nie 3 lata:

hahaha nie bój żaby .po tym sezonie jak się cudem utrzyma ŁKS to zobaczysz ile sprzedadzą na następny jak minie już ten zachwyt Ekstraklasa .nie pisze gdy ŁKS spadnie bo to już w ogóle

2019-05-21T18:53:46 02:00, Gość:

Nawet jak spadnie, to się nic nie stanie, taki bywa sport. Ale wiekszośc przesłanek wskazuje na to, że niedługo będzie walka o puchary.

Michał, witamy w ŁKSie !

Czy puchary się okaże?Jak się utrzymają też będzie sukces.Nie ma co się podniecać wzmocnieniami -czas pokaże jak będzie.a LM już się podniecali czerwone końcówy które z 15 000 000 zł nie potrafili awansować z ll Ligi.

G
Gość
2019-05-21T18:14:42 02:00, Ekstraklasa ŁKS:

Karnetów coraz mniej zostało.480 zł trochę dużo ale jak się nie kupi to problem z biletem będzie dopóki nie powstanie cały stadion czyli ze 3 lata. Budujcie szybko mirbudy!

2019-05-21T18:44:10 02:00, maks rok nie 3 lata:

hahaha nie bój żaby .po tym sezonie jak się cudem utrzyma ŁKS to zobaczysz ile sprzedadzą na następny jak minie już ten zachwyt Ekstraklasa .nie pisze gdy ŁKS spadnie bo to już w ogóle

2019-05-21T18:53:46 02:00, Gość:

Nawet jak spadnie, to się nic nie stanie, taki bywa sport. Ale wiekszośc przesłanek wskazuje na to, że niedługo będzie walka o puchary.

Michał, witamy w ŁKSie !

no solidne wzmocnienie 2 ligowcem co nigdy w Ekstraklasie nawet nie grał :)

G
Gość
2019-05-21T18:14:42 02:00, Ekstraklasa ŁKS:

Karnetów coraz mniej zostało.480 zł trochę dużo ale jak się nie kupi to problem z biletem będzie dopóki nie powstanie cały stadion czyli ze 3 lata. Budujcie szybko mirbudy!

2019-05-21T18:44:10 02:00, maks rok nie 3 lata:

hahaha nie bój żaby .po tym sezonie jak się cudem utrzyma ŁKS to zobaczysz ile sprzedadzą na następny jak minie już ten zachwyt Ekstraklasa .nie pisze gdy ŁKS spadnie bo to już w ogóle

Nawet jak spadnie, to się nic nie stanie, taki bywa sport. Ale wiekszośc przesłanek wskazuje na to, że niedługo będzie walka o puchary.

Michał, witamy w ŁKSie !

m
maks rok nie 3 lata
2019-05-21T18:14:42 02:00, Ekstraklasa ŁKS:

Karnetów coraz mniej zostało.480 zł trochę dużo ale jak się nie kupi to problem z biletem będzie dopóki nie powstanie cały stadion czyli ze 3 lata. Budujcie szybko mirbudy!

hahaha nie bój żaby .po tym sezonie jak się cudem utrzyma ŁKS to zobaczysz ile sprzedadzą na następny jak minie już ten zachwyt Ekstraklasa .nie pisze gdy ŁKS spadnie bo to już w ogóle

E
Ekstraklasa ŁKS

Karnetów coraz mniej zostało.480 zł trochę dużo ale jak się nie kupi to problem z biletem będzie dopóki nie powstanie cały stadion czyli ze 3 lata. Budujcie szybko mirbudy!

G
Gość

jak widzewioki cichutko siedzą od kompromitacji w 2 lidze haha zostało kilku niedobitków którzy próbują pod różnymi podpisami i to wszystko .boli dupa pewnie bardzo na sukcesy ŁKS piłkarskie czy siatkarskie i na kompromitację reanimacji

Dodaj ogłoszenie