ŁKS. Pokonali Sokół Aleksandrów i Lechię Tomaszów

P.Zaktualizowano
Piłkarze ŁKS rozegrali dwa ostatnie mecze sparingowe przed ligową premierą

W pierwszym meczu rozegranym na boisku przy ul. Minerskiej ŁKS pokonał Sokół Aleksandrów 2:0 (0:0). Bramki strzelili: Kujawa (62) i Pyrdoł (77, głową). Do przerw mecz byął bardziej wyrówny. Pyrdoł w sytuacji sam na sam posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. Budzyński fantastycznie obronił strzał z 5 metrów Cempy.
W drugiej połowie Kujawa lobując bramkarza trafił w poprzeczkę, ale w kolejnej akcji minął dwżch rywali i strzałem w długi róg nie dałm szans bramkarzowi Sokoła. Drugi gol padł po skałdnej akcji i precyzyjnym dośrodkowaniu Bogusza na głowę Pyrdoła.
Nie grali nie w pełni dysponowani: Bryła, Wosli i Rozmus.
ŁKS w meczu z Sokołem: Budzyński - Bogusz, Sobociński, Rozwandowicz, Klimczak, Machera, Bleka, Gamrot, Pyrdoł, Ratajczyk, Kujawa.

W drugim meczu kontrolnym ŁKS nie dał szans Lechii Tomszów, wygrawając 7:1 (4:0). To był strzelecki popis Łuksza Sekulskiego, który strzelił dwie głową, jedną nogą, a jedną... biodrem. W sumie cztery. Napastnik hat tricka zaliczył w ciągu 10 minut. Pięknym strzałem w okienko popisał się Wojciech Łuczak. Nie mniejszej urody była bramka Jewgena Radionowa po akcji z Łukaszek Sekulskim. Radionow strzelił też gola z rzutu karnego

ŁKS: Kołba - Grzesik, Juraszek, Koporwski, Romanowicz, Kostyrka, Kalinkowski, Łuczak, Piątek (52, Radionow), Ramirez, Sekulski