ŁKS pokonał Włókniarza Moszczenica [zdjęcia]

hof
W ostatnim sparingu przed ligową premierą ŁKS pokonał 3:1 Włókniarza Moszczenica

Do przerwy Okoński wykorzystał sytuację sam na sam po znakomitym dośrodkowaniu (nie pierwszym i miejmy nadzieję nie ostatnim) Kasztelana. Do przerwy ŁKS mógł prowadzić wyżej, ale z kilku metrów przenieśli piłkę nad poprzeczkę Jurkowski i Sarafiński
W drugiej połowie wyrównał malutki Staniaszek, który ubiegł rosłych łódzkich obrońców i głową zdobył gola. Ełkaesiacy nie zamierzali odpuścić i w 80 minucie strzelili drugą bramkę. Po centrze Salskiego piłkę do siatki skierował Patora. Cztery minuty później napastnik ŁKS popisał się indywidualną akcją, która przyniosła trzeciego gola.
Łodzianie wygrali zasłużenie. byli zespołem wyraźnie lepszym, choć zdarzały im się momenty przestojów i słabszej gry.