ŁKS - Podbeskidzie 3:0. Trener łodzian Kazmierz Moskal: Zrobiliśmy kolejny kroczek

ŁKS pokonał Podbeskidzie 3:0

Opinie trenerów po meczu ŁKS - Podbeskidzie

Kazimierz Moskal (ŁKS): - Myślę, że zagraliśmy dobre spotkanie poza pierwszymi minutami. Widać, że po bramce uporządkowaliśmy grę i to wyglądało naprawdę dobrze. Zrobiliśmy kolejny kroczek w kierunku, który sobie wyznaczyliśmy. W środę mamy kolejny mecz i powinniśmy się na tym skupić. Wracając do Podbeskidzia, to nie był słaby mecz naszych rywali. Podbeskidzie nie było słabe, ale byliśmy po prostu lepsi.

Krzysztof Brede (Podbeskidzie): - . Wydawało się, że jesteśmy blisko zdobycia bramki, ale niestety trzeba ją zdobyć, żeby stało się to faktem. ŁKS wyprowadził akcję, na którą byliśmy przygotowani, ale niestety - jedno pokazać, drugie przeciwdziałać. Popełniliśmy błąd i ŁKS dobrze się to wszystko ułożyło. Z czasem, ŁKS nas nie zaskakiwał, ale nasze działania były zaskakujące i to było złe. Po przerwie dążyliśmy, żeby odmienić losy tego meczu. Mieliśmy sytuację Sabali sam na sam, ale nie trafiliśmy, dobrze dysponowany bramkarz. ŁKS, co uderzył na bramkę to wpadało do bramki i to nie powinno mieć miejsca w zawodowej piłce. Musimy to przeanalizować, wyciągnąć wnioski i grać dalej.