ŁKS - Piast. Wojciech Łuczak w roli fałszywego napastnika?

pasZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
W niedzielę o godz. 15 w czwartej kolejce ekstraklasy ŁKS podejmuje drużyną mistrza Polski Piasta Gliwice.

Łodzianie, żeby uzyskać korzystny wynik, muszą w tym meczu narzucić swój styl gry, jak w ostatnich 30 minutach spotkania z Lechem Poznań.
Naszym zdaniem dominacja łodzian w tej fazie dramatycznego i efektownego pojedynku wyniknęła z dwóch rzeczy. Po pierwsze dążący do utrzymania prowadzenie 2:1 rywale cofnęli się na własne przedpole, po drugie bliżej siebie zaczęli grać Hiszpanie Dani Ramirez i Pirulo i się zaczęło. Obaj piłkarze sprawdzili się w świetnie w grze na małej przestrzeni. Świetnie operowali piłką, potrafi szybko wymienić ją między sobą i partnerami z zespołu. Widać było, że tak potrafią zamotać wzmocnioną defensywą Lecha, że tak gubiła krycie i pozwalała na stwarzanie groźnych podbramkowych sytuacji. Takie odnieśliśmy wrażenie, że dobrze rozumiał się z Hiszpanami w tej małej grze wprowadzony na boisko przez trenera Kazimierza Moskala w 61 minucie spotkania pomocnik Wojciech Łuczak. Zawodnik był aktywny, szukał gry, pozytywnie reagował na pomysły Hiszpanów i swoimi strzałami (niestety niecelnymi) próbował zaskoczyć bramkarza rywali.
Może zatem to jest jakiś pomysł, żeby w spotkaniu z Piastem, ŁKS zagrał z... fałszywym napastnikiem, którym byłby właśnie Wojciech Łuczak. To może zaskoczyć rywali, dać łodzianom przewagę w konstruowaniu bramkowych akcji, oby skutecznie finalizowanych.
Porażka z Lechem nie odebrała kibicom ŁKS wiary w drużynę. Docenili ją za to, że walczyła bez kompleksów, tworząc trzymające w napięciu widowisko. Run na bilety jest ogromny. Po ostatnie 1000 sztuk kolejka ustawiła się już od ósmej rano! To pokazuje jakim błędem ludzi rządzących Łodzią, było wybudowanie przy al. Unii obiektu stadionpodobnego z jedną trybuną, zamiast normalnego stadionu. Krótkowzroczność w polityce rządzenia maistem trudna jest do wybaczenia.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 42

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

a
ap truchło
2019-08-09T08:08:43 02:00, :ASD:

To uczucie gdy jestes w ekstraklasie i czytasz wypociny drugoligowcow

tak jesteś w ekstraklasie .....nikt tak nie obrabia dyszla jak ty mały cwelu.

:ASD

To uczucie gdy jestes w ekstraklasie i czytasz wypociny drugoligowcow

R
Rodowity Łodzianin

A gdyby tak

19.08

i

19.10

zrobić Bieg Kibica ulicą Piotrkowska? Przecież możemy upamiętnić takie daty w sposób kulturalny.

Mam nadzieję, że nie byłaby to ustawka tylko fajna, coroczna rywalizacja kibiców.

Czy ktoś dorosły po drugiej stronie podejmie temat? A może redakcja pokaże, że jest dla Łodzian :)

C
Cis
2019-08-08T17:34:05 02:00, reanimacja repliki:

Jak tam 2 ligowe skurokopy, widzę że jak zawsze wysyp dziadostwa pod postem o Ekstraklasowym ŁKSie?

Jak tam świnka prezes, jak tam dach nie rdzewieje, jak tam 38 Smolearek już ratuje wielkie byczyńskie gówięnko, jak tam klęcznik i komitet klejkowy, i co najważniejsze jak tam lutek?

2019-08-08T19:05:27 02:00, Max:

No i kiełbasiarze. Jak tam mafia kiełbasiana

2019-08-08T20:22:28 02:00, Cis:

Zobaczcie zakompleksione głąby, co się dzieje pod artykułami o Widzewie. 80 procent wpisów to wasze białe wymiociny. To samo zresztą pod artykułami o waszym klubie. Okazuje sie, ze ten ŁKS nawet mało kogo z was interesuje. Dla was debile najważniejsze jest szukanie szczeniackich zaczepek pod adresem sąsiada, niż skupienie się na najbliższym meczu swoich.

2019-08-09T04:11:49 02:00, Gość:

Idź się skup w kiblu glabie różowy. Nikogo nie interesuje twój okręgowy xerodzew.

Cieniutka ta twoja riposta. Ale czego spodziewać się po uczniu szkoły specjalnej

G
Gość
2019-08-08T11:02:07 02:00, kibic z B2:

Moim zdaniem Łuczak nie wykorzystał szansy, którą dostał. Grał słabo a redaktor był chyba na innym meczu.

Łuczak dał dobrą zmianę ,tak samo jak i Grzesik , który uspokoił grę obronną na skrzydle.

G
Gość
2019-08-08T17:34:05 02:00, reanimacja repliki:

Jak tam 2 ligowe skurokopy, widzę że jak zawsze wysyp dziadostwa pod postem o Ekstraklasowym ŁKSie?

Jak tam świnka prezes, jak tam dach nie rdzewieje, jak tam 38 Smolearek już ratuje wielkie byczyńskie gówięnko, jak tam klęcznik i komitet klejkowy, i co najważniejsze jak tam lutek?

2019-08-08T19:05:27 02:00, Max:

No i kiełbasiarze. Jak tam mafia kiełbasiana

2019-08-08T20:22:28 02:00, Cis:

Zobaczcie zakompleksione głąby, co się dzieje pod artykułami o Widzewie. 80 procent wpisów to wasze białe wymiociny. To samo zresztą pod artykułami o waszym klubie. Okazuje sie, ze ten ŁKS nawet mało kogo z was interesuje. Dla was debile najważniejsze jest szukanie szczeniackich zaczepek pod adresem sąsiada, niż skupienie się na najbliższym meczu swoich.

Idź się skup w kiblu glabie różowy. Nikogo nie interesuje twój okręgowy xerodzew.

s
srts cwelnia z kurwica
2019-08-08T10:29:41 02:00, ŁKS Koziny:

Władze miasta uznały, że prędzej odrodzić się Widzew niż ŁKS. Wiadomo, klub ma więcej kibiców, więc więcej kasy więc nie ma co... dadzą radę. Okazało się inaczej. W piłce nie liczą się jedynie pieniądze, ale też sposób zarządzania klubem, który w Widzewie jest sto lat za ŁKSem. Widzew może i ma wpływu do budżetu za karnety, ale ile sezonów by nie odkładali Salski i tak ich wyprzedzi. Wystarczy sprzedać Janka Sobocinskiego i rachunek się wyrówna. Ramirez na tą chwilę jest warty ponad 2 mln Euro, 3 raz z rzędu jest w 11 kolejki. W meczu z Piastem wielu ludzi stawia na ŁKS a to mecz beniaminka z mistrzem... Władze miasta dały ciała i nie chcą się do tego przyznać bo to oznacza że osoby odpowiedzialne za sport w naszym mieście w ogóle się na nim nie znają! Kiedy Widzew frajersko przegrywa z Bytovią, ŁKS w zaciekłym meczu przegrywa z Lechem ( mógł zremisować gdyby sędzia podyktował karnego na Wolskim) a każdy kto udzielał wywiadu powtarzał, że te trybuny muszą być jak najszybciej ! Każdy przy okazji też śmiał się z tego co jest postawione na tą chwilę. To jest wstyd i hańba dla urzędu miasta, że dali się zastraszyć Widzewskiej patologii która agitowała za niewybudowaniem całego stadionu na ŁKSie! Ch... wam w te żyd...skie pyski a normalnych kibiców Widzewa pozdrawiam i do zobaczenia na derbach.

2019-08-08T12:04:28 02:00, wciskaj ciemnotę dalej:

jak zapadały decyzję o stadionie to Widzew grał w Ekstraklasie a ŁKS dogorywał w 1 lidze .jak ja wszystko było przyklepane włącznie z podpisaniem umowy to Widzew grał w 1 lidze a ŁKS juz upadł i zaczynał od 4 ligi ich o czym ty majaczysz .gdy Widzew upadał to już miał 34 stadionu rozebranego

2019-08-08T16:17:00 02:00, ŁKS Koziny:

Gdzie grał widzew? Ta choroba to amnezja, względnie Alzheimer. Czytaj duuużo książek, i rozwiązuj krzyżówki, neurolodzy mówią, że spowalnia proces.

2019-08-08T20:25:47 02:00, ap sperma:

ta dzielnica dlatego nazywa się Koziny bo te cwele z ap molestują tam małe koziołki

Masz doświadczenie w praktykach zoofilu byczynski. Gdyby nie koza, w życiu byś nie umoczył.

G
Gość

tylko zwyciestwo łks tylko zwycięstwo

a
ap sperma
2019-08-08T10:29:41 02:00, ŁKS Koziny:

Władze miasta uznały, że prędzej odrodzić się Widzew niż ŁKS. Wiadomo, klub ma więcej kibiców, więc więcej kasy więc nie ma co... dadzą radę. Okazało się inaczej. W piłce nie liczą się jedynie pieniądze, ale też sposób zarządzania klubem, który w Widzewie jest sto lat za ŁKSem. Widzew może i ma wpływu do budżetu za karnety, ale ile sezonów by nie odkładali Salski i tak ich wyprzedzi. Wystarczy sprzedać Janka Sobocinskiego i rachunek się wyrówna. Ramirez na tą chwilę jest warty ponad 2 mln Euro, 3 raz z rzędu jest w 11 kolejki. W meczu z Piastem wielu ludzi stawia na ŁKS a to mecz beniaminka z mistrzem... Władze miasta dały ciała i nie chcą się do tego przyznać bo to oznacza że osoby odpowiedzialne za sport w naszym mieście w ogóle się na nim nie znają! Kiedy Widzew frajersko przegrywa z Bytovią, ŁKS w zaciekłym meczu przegrywa z Lechem ( mógł zremisować gdyby sędzia podyktował karnego na Wolskim) a każdy kto udzielał wywiadu powtarzał, że te trybuny muszą być jak najszybciej ! Każdy przy okazji też śmiał się z tego co jest postawione na tą chwilę. To jest wstyd i hańba dla urzędu miasta, że dali się zastraszyć Widzewskiej patologii która agitowała za niewybudowaniem całego stadionu na ŁKSie! Ch... wam w te żyd...skie pyski a normalnych kibiców Widzewa pozdrawiam i do zobaczenia na derbach.

2019-08-08T12:04:28 02:00, wciskaj ciemnotę dalej:

jak zapadały decyzję o stadionie to Widzew grał w Ekstraklasie a ŁKS dogorywał w 1 lidze .jak ja wszystko było przyklepane włącznie z podpisaniem umowy to Widzew grał w 1 lidze a ŁKS juz upadł i zaczynał od 4 ligi ich o czym ty majaczysz .gdy Widzew upadał to już miał 34 stadionu rozebranego

2019-08-08T16:17:00 02:00, ŁKS Koziny:

Gdzie grał widzew? Ta choroba to amnezja, względnie Alzheimer. Czytaj duuużo książek, i rozwiązuj krzyżówki, neurolodzy mówią, że spowalnia proces.

ta dzielnica dlatego nazywa się Koziny bo te cwele z ap molestują tam małe koziołki

a
ap cwelnia

grabarz wylizuje trupom pachwiny i oczodoły ,a banderowiec turla jajca jęzorkiem temu cwelowi z brodą

C
Cis
2019-08-08T17:34:05 02:00, reanimacja repliki:

Jak tam 2 ligowe skurokopy, widzę że jak zawsze wysyp dziadostwa pod postem o Ekstraklasowym ŁKSie?

Jak tam świnka prezes, jak tam dach nie rdzewieje, jak tam 38 Smolearek już ratuje wielkie byczyńskie gówięnko, jak tam klęcznik i komitet klejkowy, i co najważniejsze jak tam lutek?

2019-08-08T19:05:27 02:00, Max:

No i kiełbasiarze. Jak tam mafia kiełbasiana

Zobaczcie zakompleksione głąby, co się dzieje pod artykułami o Widzewie. 80 procent wpisów to wasze białe wymiociny. To samo zresztą pod artykułami o waszym klubie. Okazuje sie, ze ten ŁKS nawet mało kogo z was interesuje. Dla was debile najważniejsze jest szukanie szczeniackich zaczepek pod adresem sąsiada, niż skupienie się na najbliższym meczu swoich.

M
Max
2019-08-08T17:34:05 02:00, reanimacja repliki:

Jak tam 2 ligowe skurokopy, widzę że jak zawsze wysyp dziadostwa pod postem o Ekstraklasowym ŁKSie?

Jak tam świnka prezes, jak tam dach nie rdzewieje, jak tam 38 Smolearek już ratuje wielkie byczyńskie gówięnko, jak tam klęcznik i komitet klejkowy, i co najważniejsze jak tam lutek?

No i kiełbasiarze. Jak tam mafia kiełbasiana

H
Hgh
2019-08-08T17:18:24 02:00, Ł✡S:

JAZDA Z KURWAMI GLIWICE JAZDA Z KURWAMI

Jutro pojadą z wami błękitni. Widzewsioki biedne tępe pały

J
Jprdl
2019-08-08T16:37:56 02:00, Gucio z galery:

uuuu.......teraz chłopaki pograją w karmel. Zachlapią całego Maca. A następnie zabawa na galerze upojna bibka. Będzie piekło i szczypało.Piastunki mają francę to przejdzie na galerę. klepsydra ole ole

2019-08-08T17:48:06 02:00, Ajzyk z kurnika 2015:

a robak wyrucha pająka, o ile pająk nie wpierdoli śmierdzącego byczyńskim gównem robaka. Gruba pajęczyca zlizuje łajno po robaku z pajęczej sieci.

Hahahahahhhahahahahh

A
Ajzyk z kurnika 2015
2019-08-08T16:37:56 02:00, Gucio z galery:

uuuu.......teraz chłopaki pograją w karmel. Zachlapią całego Maca. A następnie zabawa na galerze upojna bibka. Będzie piekło i szczypało.Piastunki mają francę to przejdzie na galerę. klepsydra ole ole

a robak wyrucha pająka, o ile pająk nie wpierdoli śmierdzącego byczyńskim gównem robaka. Gruba pajęczyca zlizuje łajno po robaku z pajęczej sieci.

Dodaj ogłoszenie