ŁKS Piast online na żywo. Mecz pomiędzy ŁKS Łódź i Piastem Gliwice. Zapraszamy na naszą relację na żywo online 11.08.19

Dariusz Kuczmera
ŁKS Piast online na żywo. Mecz pomiędzy ŁKS i Piastem relacjonujemy online na zywo
ŁKS Piast na żywo dziś od godziny 15 - ŁKS podejmuje Piasta Gliwice, czyli mistrza Polski i łodzianie wierzą, że odniosą zwycięstwo. Zapraszamy na relację z meczu ŁKS Łódź Piast Gliwice online. Zaczynamy od godziny 14.45. ŁKS w ostatnim meczu przegrał i dziś w meczu z Piastem piłkarze trenera Moskala będą chcieli wygrać i zdobyć 3 punkty.

ŁKS vs Piast na żywo ONLINE

WYNIK ŁKS PIAST 0:1

90+4 min.
KONIEC MECZU. ŁKS miał dobre sytuacje do strzelenia gola, ale ich nie wykorzystał. Ramirez nie był sobą. Piast nie oddał strzału na bramkę i wygrał mecz. Dziękujemy za uwagę. Do usłyszenia i do przeczytania.

90+4 min. Ramirez stracił piłkę przed polem karnym Piasta

90+3 min. Pirulo dośrodkował do... nikogo

90+2 min. Sobociński strzelał z 20 metrów, nie trafił

90+1 min. Ramirez dośrodkował, piłka opuściła boisko

90 min. Sędzia przedłużył mecz o 4 minuty

90 min. Piast utrzymuje się przy piłce, powietrze zeszło z piłkarzy ŁKS

89 min. Kolejna akcja Piasta, na szczęście przerwana przez obrońców ŁKS

88 min. Ramirez ukarany żółtą kartką

85 min. Ramirez próbował prawą nogą zakręcić piłkę, ta minęła bramkę o dobre dwa metry. Trzeba przyznać, że Ramirez nie jest dziś sobą

84 min. ŁKS walczy o remis, ale Piast broni się dzielnie

79 min. Zmiana w ŁKS. Trąbka za Łuczaka

77 min. Po wrzutce w pole karne, piłka zagrana została wzdłuż bramki ŁKS, a Bogusz interweniował tak niefortunnie, że wepchnął piłkę do siatki

77 min. GOL DLA PIASTA. Samobójczy gol Bogusza

76 min. Steczyk w dogodnej sytuacji, na szczęście pogubił się pod bramką Kołby

75 min. Tomasz Fornalik, drugi trener Piasta, ukarany żółtą kartką

72 min. Schodzi Parzyszek, wchodzi Mokwa

71 min. Łuczak strzelał z daleka, obok

70 min. Nie ma gola. Rozwandowicz strzelił z jedenastki słabo i czytelnie w prawy róg, Plach obronił

69 min. KARNY DLA ŁKS

67 min. Bogusz faulowany w polu karnym. Powinien być rzut karny. Sędzia korzysta z VAR. Ogląda powtórkę w telewizji

66 min. Po podaniu Felixa Hateley potknął się w polu karnym ŁKS

61 min. Sobociński w polu karnym przekładał sobie piłkę, a jego strzał zablokowany

60 min. Podwójna zmiana w ŁKS. Sekulski za Kujawę, Guima za Wolskiego

59 min. Dobre dośrodkowanie Wolskiego, Czerwiński uprzedził Kujawę

58 min. Ramirez z wolnego lekko podawał do Piątka, obrońcy Piasta wybili piłkę

56 min. Kołba obronił nogami po strzale Felixa

54 min. Sobociński za faul na Milewskim ukarany żółtą kartką

53 min. Łuczak strzelał z powietrza, minimalnie obok słupka

52 min. Ramirez do Pirulo, ten w dogodnej pozycji zostaje zablokowany

51 min. Celny strzał Ramireza, ale w środek bramki Placha. Bramkarz Piasta łapie piłkę

50 min. Groźnie pod bramką ŁKS. Felix strzelał po długim roku, piłka minęła słupek bramki Kołby

49 min. Bogusz wszedł w pole karne, ale jego podanie nie trafiło do kolegów

48 min. Kirkeskov strzelał, piłka minęła bramkę ŁKS

47 min. Strzał Ramireza zza pola karnego zablokowany

46 min. Pierwszy gwizdek sędziego. Druga połowa rozpoczęta

45 min. Koniec pierwszej połowy. Bardzo dobre spotkanie. Gole mogły paść z obu stron.

42 min. Kolejny róg dla ŁKS. Złe dośrodkowanie Piątka. Kontra Piasta przerwana

41 min. Przewaga ŁKS. Po zamieszaniu w polu karnym strzelał Łuczak, piłka wyszła na róg

40 min. Doskonała okazja ŁKS. Bogusz bardzo dobrze podał do Pirulo, ten strzelał po koźle, ale został zablokowany przez Czerwińskiego

38 min. Dobra akcja ŁKS. Kujawa zwlekał ze strzałem i został zablokowany

37 min. Czerwiński wybił piłkę po dobrym dośrodkowaniu Pirulo

36 min. Hateley strzelał z pola karnego, za wysoko

35 min. Nieudane podanie Piątka. Piłka wyszła za końcową linię

32 min. Szybkie wyjście Kołby i zablokowany lekki strzał Konczkowskiego

31 min. Doskonała okazja dla Piasta. W ostatniej chwili strzał Felixa zablokował Rozwandowicz

30 min. Zdenerwowany trener Moskal miał pretensje do sędziów, został upomniany przez głównego arbitra

28 min. Z półobrotu strzelał Konczkowski, piłka minęła bramkę ŁKS

26 min. Parzyszek strzelał zza narożnika pola karnego, wysoko ponad bramką

25 min. Nieudane dośrodkowanie Kirkeskova. Kołba zaczyna akcję

23 min. Kapitalna akcja ŁKS. Rajd Pirulo, podanie do Ramireza i strzał. Plach broni

21 min. Parzyszek tuż obok bramki ŁKS

20 min. Ramirez zagrywał prostopadle, ale piłka trafiła do bramkarza Piasta

18 min. Ależ groźna akcja Piasta. Strzelał Felix, ofiarnie piłkę zablokował Sobociński.

17 min. Konczkowski zamykał akcję Piasta z prawej strony. Strzelał wślizgiem i piłka minęła prawy słupek bramki ŁKS

16 min. Łuczak na spalonym

14 min. Rozwandowicz za faul ukarany został żółtą kartką

11 min. Wolski zagrał źle prostopadłą piłkę

9 min. Parzyszek strzelił głową tuż nad bramką ŁKS po świetnym dośrodkowaniu Konczkowskiego. Najlepsza na razie okazja meczu

8 min. Groźny atak Piasta. Milewski niedokładnie do Parzyszka

6 min. Dobra akcja ŁKS. Potknął się Wolski i nie dał rady dośrodkować. W polu karnym czekało trzech ełkaesiaków

2 min. Pierwszy strzał Bogusza zza pola karnego. Plach wybija na róg. Łuczak strzelał z woleja

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego

Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego niedawno byłego wielkiego piłkarza ŁKS Mariana Galanta.

Sędziuje Łukasz Szczech z Warszawy.

Już są obie drużyny na zielonej murawie boiska. ŁKS na biało-czerwono, Piast na niebiesko.

Za chwilę piłkarze wyjdą na boisko.

Piast wystąpi w składzie: Plach – Kirkeskov, J. Czerwiński, Konczkowski, Rymaniak – Huk, Hateley, Sokołowski, Milewski – Parzyszek, Felix.

ŁKS zagra w następującym składzie: Kołba - Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Bogusz - Ramirez, Piątek, Pirulo, Łuczak, Wolski - Kujawa, Pirulo.

Za Klimczaka gra Bogusz, za Kalinkowskiego - Łuczak.

Do Łodzi przyjeżdża aktualny mistrz Polski Piast Gliwice. I choć w ostatnich meczach drużyna Fornalika nie prezentuje najwyższej formy, na pewno w spotkaniu z ŁKS piłkarze Piasta będą chcieli odmienić złą passę. Drużyny trenera Waldemara Fornalika w żadnym razie nie można zlekceważyć.

- Wygrana na pewno by nam pomogła, bo z wyjątkiem spotkania z Rygą, w każdym innym przeciwnikiem prezentowaliśmy naprawdę niezłą piłkę. Mecz z Pogonią Szczecin pokazał, że zawodnicy w głowach już się tak „zresetowali” i wyszli na boisko jakby z mniejszym „ciężarem”. Po raz pierwszy od dawna mieliśmy cały tydzień na przygotowanie się do kolejnego meczu. To sprzyjająca okoliczność. Mieliśmy możliwość regeneracji - stwierdził Fornalik na konferencji prasowej.

Kibice ŁKS wypełnią trybunę do ostatniego miejsca, dlatego piłkarze beniaminka mogą liczyć na głośny doping.

ŁKS Łódź Piast Gliwice wynik na żywo

A jaki będzie wynik meczu? Zapraszamy na naszą relację ŁKS PIAST od godziny 14.45. Początek meczu o godzinie 15.