ŁKS - Piast. 204 dokładne podania pomocnika Dani Ramireza

pZaktualizowano 
To jest budujące i napawa nadzieją przed dzisiejszym ligowym meczem ŁKS z Piastem Gliwice (godz. 15, al. Unii).

ŁKS co jest wyjątkowe w ekstraklasie długo utrzymuje się przy piłce, mozolnie i z sukcesem konstruuje składne akcje. Aż 204 dokładne podania miał pomocnik Dani Ramirez (86 procent dokładnych podań). To imponujący wynik, gdy się weźmie pod uwagę, że piłkarz kreuje gry drugiej linii, często musi walczyć z pomocnikami rywala, albo zrobić wszystko, żeby wyprowadzić ich w pole. Prawdziwy reżyser gry. Oby tak właśnie było w n3eidzielnym meczu

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 24

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

s
srts kurwica i cwelnia
2019-08-10T23:11:00 02:00, Gość:

prząśniczka wersja widzew- u prząśniczki siedzą na piwie jak anioł dzieweczki na trybunach za to są same pizdeczki

2019-08-11T08:50:31 02:00, puky:

za to w łks-ie smród spod pachy niesie ,zęby przestrzelone, lech mi dyma żonę

2019-08-11T09:16:34 02:00, Lucky:

co to za życie, jak w Madrycie łertełesiak zamiast piwa Moskal go na członku kiwa.

2019-08-11T10:43:55 02:00, ap cwelnia:

Moskal kogoś posuwał. Znaczy faceta? Tak myślałem że macie trenera gejlorda. Moskal to cwel .Ale skoro piszą tak kibice ap

Wiem, ze jesteś debilem, wcale mnie to nie dziwi, więc napiszę tobie drukowanymi "MOSKAL CZYTAĆ MIESZKANIEC MOSKWY, KIBIC CSKA ZRUCHAŁ TWOJEGO STAREGO W MADRYCIE", I PISZĘ TO JA KIBIC ŁÓDZKIEGO KLUBU SPORTOWEGO DO DEBILA KIBICUJĄCEGO rekultywacji reaktywacji.

G
Gość
2019-08-11T07:46:47 02:00, Wiesław:

Szanowny redaktorze w dniu dzisiejszym jest mecz ekstraklasy z udziałem ŁKS ŁÓDŹ a w waszej gazecie polskojęzycznej nic nie piszecie.ale jak w piątek grał fc klęczniki to od wtorku już były pisane po trzy artykuły na ten temat.

2019-08-11T09:19:33 02:00, Gość:

Nie wymagaj zbyt wiele, od reaktywacyjnego szmatławca.

2019-08-11T11:55:55 02:00, Gość:

Taki niby szmatlawiec, a żyć bez niego nie możecie. Non stop czytacie artykuły i udzielacie się na forum. Jeśli mnie jakaś gazeta irytuje, po prostu jej nie czytam

czytam wasze beznadziejne wpisy, tylko tyle

G
Gość
2019-08-11T07:46:47 02:00, Wiesław:

Szanowny redaktorze w dniu dzisiejszym jest mecz ekstraklasy z udziałem ŁKS ŁÓDŹ a w waszej gazecie polskojęzycznej nic nie piszecie.ale jak w piątek grał fc klęczniki to od wtorku już były pisane po trzy artykuły na ten temat.

2019-08-11T09:19:33 02:00, Gość:

Nie wymagaj zbyt wiele, od reaktywacyjnego szmatławca.

Taki niby szmatlawiec, a żyć bez niego nie możecie. Non stop czytacie artykuły i udzielacie się na forum. Jeśli mnie jakaś gazeta irytuje, po prostu jej nie czytam

a
ap cwelnia
2019-08-10T23:11:00 02:00, Gość:

prząśniczka wersja widzew- u prząśniczki siedzą na piwie jak anioł dzieweczki na trybunach za to są same pizdeczki

2019-08-11T08:50:31 02:00, puky:

za to w łks-ie smród spod pachy niesie ,zęby przestrzelone, lech mi dyma żonę

2019-08-11T09:16:34 02:00, Lucky:

co to za życie, jak w Madrycie łertełesiak zamiast piwa Moskal go na członku kiwa.

Moskal kogoś posuwał. Znaczy faceta? Tak myślałem że macie trenera gejlorda. Moskal to cwel .Ale skoro piszą tak kibice ap

G
Gucio z galery

Dziś święto na galerze....przyjadą piastunki ....mistrzowie z Maca. Wspólnym czułością i wymianie płynów ustrojowych nie będzie końca. Wiwat nasz tęczowy ap lgbt klub.

p
puky

pamiętajcie ,że czerwony bat cały czas wisi nad wami

G
Gość
2019-08-11T07:46:47 02:00, Wiesław:

Szanowny redaktorze w dniu dzisiejszym jest mecz ekstraklasy z udziałem ŁKS ŁÓDŹ a w waszej gazecie polskojęzycznej nic nie piszecie.ale jak w piątek grał fc klęczniki to od wtorku już były pisane po trzy artykuły na ten temat.

Nie wymagaj zbyt wiele, od reaktywacyjnego szmatławca.

L
Lucky
2019-08-10T23:11:00 02:00, Gość:

prząśniczka wersja widzew- u prząśniczki siedzą na piwie jak anioł dzieweczki na trybunach za to są same pizdeczki

2019-08-11T08:50:31 02:00, puky:

za to w łks-ie smród spod pachy niesie ,zęby przestrzelone, lech mi dyma żonę

co to za życie, jak w Madrycie łertełesiak zamiast piwa Moskal go na członku kiwa.

p
puky
2019-08-10T23:11:00 02:00, Gość:

prząśniczka wersja widzew- u prząśniczki siedzą na piwie jak anioł dzieweczki na trybunach za to są same pizdeczki

za to w łks-ie smród spod pachy niesie ,zęby przestrzelone, lech mi dyma żonę

G
Gość
2019-08-11T07:46:47 02:00, Wiesław:

Szanowny redaktorze w dniu dzisiejszym jest mecz ekstraklasy z udziałem ŁKS ŁÓDŹ a w waszej gazecie polskojęzycznej nic nie piszecie.ale jak w piątek grał fc klęczniki to od wtorku już były pisane po trzy artykuły na ten temat.

nie popłacz się .a co ci to da że napiszą .mają pisać byle co tylko żeby było .

G
Gość

Legia k....wa tak jest ,J...ać ŁKS

W
Wiesław

Szanowny redaktorze w dniu dzisiejszym jest mecz ekstraklasy z udziałem ŁKS ŁÓDŹ a w waszej gazecie polskojęzycznej nic nie piszecie.ale jak w piątek grał fc klęczniki to od wtorku już były pisane po trzy artykuły na ten temat.

G
Gość
2019-08-10T23:11:00 02:00, Gość:

prząśniczka wersja widzew- u prząśniczki siedzą na piwie jak anioł dzieweczki na trybunach za to są same pizdeczki