ŁKS - PBG Basket Poznań 56:83. Gaśli z każdą minutą

hof
Trener koszykarzy ŁKS Piotr Zych
Trener koszykarzy ŁKS Piotr Zych Maciej Stanik
Trwa fatalna passa koszykarzy ŁKS. Łodzianie przegrali siódmy mecz z rzędu.

Zamykający tabelę ekstraklasy ełkaesiacy w kiepskim stylu ulegli PBG Basket Poznań 56:83. - Wynik jest znowu fatalny - mówił po spotkaniu trener ŁKS Piotr Zych. - Wydaje się, że być może jest to dla tego zespołu troszkę za wysoki poziom. To jest kolejny mecz który kończy się wynikiem bliskim kompromitacji. W drużynie rywala świetnie zagrali Damiana Kulig i Djordje Micić. To oni rządzili i dzielili na parkiecie. My nie mamy takich indywidualności i nie byliśmy w stanie się przeciwstawić ich bardzo dobrej grze. W drugiej połowie mój zespół praktycznie gasł z każdą minutą.