ŁKS - OLIMPIA ELBLĄG NA ŻYWO. MECZ ŁKS - OLIMPIA 23.09 TRANSMISJA. ŁKS - OLIMPIA RELACJA NA ŻYWO

(ww)
ŁKS ŁÓDŹ OLIMPIA ELBLĄG
ŁKS ŁÓDŹ OLIMPIA ELBLĄG ŁKS ŁÓDŹ OLIMPIA ELBLĄG
ŁKS ŁÓDŹ - OLIMPIA ELBLĄG 1:2. Dziś piłkarze ŁKS po bardzo słabym meczu przegrali z Olimpią 1:2. Tym samym Olimpia zdobyła pierwsze trzy punkty na wyjeździe, a ŁKS doznał pierwszej porażki w tym sezonie.

KONIEC MECZU!

ŁKS przegrywa zasłużenie z Olimpią Elbląg 1:2. Łodzianie zagrali bardzo słabo, bez zęba, grali wolno i momentami bez pomysłu z niżej notowanym przeciwnikiem. Olimpia wygrała dziś swój pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy.

95' Kolejny faul i znowu będzie szansa dla ŁKS. Złe rozegranie i piłka wychodzi.
94' Podanie do Gamrota, wystarczyło tylko przymierzyć ale piłkarz ŁKS uderza strasznie niecelnie. To była piłka meczowa. Szkoda.
93' Teraz będzie szansa. Bryła faulowany na jakimś 32 metrze. Może teraz.
92' Znów gorąco pod bramką ŁKS, zawodnik Olimpii jedna fauluje. Ale wciąż goście przy piłce.
90' Kolejny ładny strzał piłkarza Olimpii i Kołba z najwyższym trudem. Sędzia dolicza 5 minut.
88' Olimpia gra pressingiem. Teraz przerwa w grze. Leży na murawie zawodnik Olimpii.
87' Faul dla Olimpii. Łodzianie wyglądają źle pod względem fizycznym.

85' GOL DLA OLIMPI!

Kołosow uderza piękną bramkę. Ostatnie minuty w wykonaniu ŁKS to po prostu dramat.
Ale jest teraz dużo miejca na boisku, widać że niektórzy zawodnicy obu drużyn nie mają już siły.
82' Strzał piłkarza Olimpii. Kołba broni. ŁKS musi się obudzić, łodzianie grają strasznie niecelnie.
81' Teraz Pyciak leży. Ucierpiał w starciu z piłkarzem Olimpii.
80' Cisza na trybunie. Łodzianie znowu grają źle. Mało agresji, tylko Radionow próbuje szarpać , ale sam meczu nie wygra.
78' Szykuje się zmiana w ŁKS. Guzik schodzi a za niego wchodzi Maschera. Mamy rzut rożny.

76' GOL DLA OLIMPII! I MAMY BRAMKĘ! ŁKS REMISUJE!

Łodzianie zostali rozklepani w swoim polu karnym i po ładnej akcji bramka dla gości. Obrona łodzian jak ser szwajcarski przy tej akcji.
75' Teraz piłkarze Olimpii wyszli trzech na dwóch ale nie potrafili wykorzystać przewagi..
74' Bryła dostał piłkę przed pole karne, uderza ale obok słupka.
73' Łodzianie wyszli z kontrą ale podanie Pyrdoła, tragiczne.
72' Rożny dla gości.

ŁKS - OLIMPIA 1:0

70' Pyrdoł uderza ale źle, w bramkarza.
68' Bryla uderza kąśliwie zza pola karnego ale wprost w ręce bramkarza.
67' Radionow teraz dostał przypadkową piłkę ale napastnik był na spalonym. Kolejna zmiana. Kocot schodzi a na boisko melduje się Mateusz Gamrot.
65' Kostyrka już nie wejdzie, na boisku Pyrdoł.
64' Kostyrka ucierpiał. Mamy przerwę. Chyba skurcze.
61' Olimpia miała teraz szansę, lewą stroną w pole karne wbiegł pomocnik gości ale na szczęście dla łodzian nie zdołał dobrze dograć.
59' Pierwsza zmiana w meczu w zespole gości. Ale ŁKS też zmienia, Pieczara zszedł a na boisku Patryk Bryłą.
58' Walka w środku pola, znów częściej przy piłce Olimpia.
55' Potężna bomba z rzutu wolnego piłkarza Olimpii, metr nad poprzeczką.
52' Rożny dla ŁKS. Olimpia wybija ale wciąż ŁKS przy piłce.
50' Teraz ładnie ŁKS. Strzał piłkarzy ŁKS, ładnie Kocot uderzył, ale bramkarz wybija.
48' Strzał Kocota ale niecelnie. Chaotyczny początek II połowy.
46' Druga połowa rozpoczęta.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. ŁKS szczęśliwie prowadzi z Olimpią, mamy nadzieję ,że po przerwie łodzianie pokażą lepszy futbol i strzelą kolejne bramki.

46' Ładne uderzenie Guzika ale bramkarz Olimpii łapie.
45' Teraz ŁKS dostał wiatru w żagle i łodzianie ruszają do przodu.
43' Mamy rzut rożny. Margol uderza i kolejny rożny.

41' GOOOOOOOOOOL. RADIONOW!

Obrońca Olimpi, Lewandowski będąc ostatnim, po prostu oddał piłkę Radionowowi, a supersnajper ŁKS nie marnuje takich sytuacji! Brawo! Po fatalnym błędzie Lewandowskiego ŁKS prowadzi 1:0!
40' Szybka odpowiedź gości, zawodnik Olimpii z lewej strony boiska oddał groźny strzał, a piłka minęła słupek kilka centymetrów.
39' Teraz ładna wrzutka na głowę Radionowa ale ten drugi nie zdołał sięgnąć futbolówki. Szkoda.
Około 300 tysięcy kibiców na trybunie ŁKS. Póki co mecz bardzo słaby, szczególnie w wykonaniu piłkarzy ŁKS. Oczekujemy od nich więcej.
35' Olimpia teraz znów ma inicjatywę. ŁKS czeka na kontrę. Nie wygląda to dobrze.
33' Strzał z rzutu wolnego piłkarza Olimpii ale wysoko nad poprzeczką Kołby.
30' Teraz Radionow uderza i piłka spada na poprzeczkę. Szkoda że nie wpadła.
26' Przerwa w grze. Na murawie leży jeden z zawodników gości.
23' I nareszcie strzał mocny, lecz trochę niecelny. Łodzianie muszą zagrać odważniej.
22' Łodzianie grają dziś bardzo defensywnie, z drużyną z dołu tabeli powinni zagrać bardziej otwarcie. Wciąż dominują goście. ŁKS jakby czekał na kontry.
19' Faul na łódzkim piłkarzu w polu karnym ŁKS. Łodzianie rozpoczną od swojej bramki.
16' Sennie na boisku ale także na trybunach, piłkarze ŁKS nie rozpieszczają dzisiaj swoją grą kibiców.
14' Teraz poszła dobra kontra, ale Pieczara zamiast dogrywać do dobrze wychodzącego Radionowa, to zawodnik ŁKS postanowił uderzyć wprost w obrońce gości.
12' Olimpia siedzi na połowie ŁKS. Łodzianie mają problemy z odebraniem piłki. Muszą zagrać szybciej i agresywniej.
9' Teraz ŁKS oddał pierwszy strzał, ale za lekki i niecelny.
7' Od początku meczu goście wyglądają lepiej od gospodarzy.
4' Rożny dla gości. Ale piłka wybita. ŁKS rozpocznie od bramki.
3' Pierwsza próba dośrodkowania przez piłkarzy ŁKS ale niecelnie.
2' Olimpia rozpoczęła z dużym animuszem. Zobaczymy jak będzie to wyglądało później.
1' Rozpoczęliśmy pierwszą połowę!

SKŁAD ŁKS: M. Kołba - P. Pyciak, K. Juraszek, L. Bielak, B. Widejko, J. Kostyrka, P. Kocot, T. Margol, D. Guzik, K. Pieczara, J. Radionow

Piłkarze wychodzą na murawę.
Za chwilę rozpoczniemy relację na żywo z meczu ŁKS - Olimpia Elbląg.

Dziś przy al. Unii piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają przeciwko Olimpii Elbląg. Mecz rozpocznie się o godzinie 16. Zapraszamy na relację z tego spotkania.

ŁKS ŁÓDŹ - OLIMPIA ELBLĄG TRANSMISJA NA ŻYWO

Piłkarze GKS Bełchatów w meczu 10. kolejki II ligi podejmują jutro o godz. 17 ROW Rybnik.