ŁKS. Od 0:1 do 3:2. Dwie bramki Rozwandowicza

ŁKS wygrał mecz sparingowy z Sokołem Kleczew

Do przerwy rywale prowadzili 1:0. Tuż po zmianie stron bramkę dla ŁKS zdobył Maksymilan Rozwandowicz. Sokół odpowiedział jednak składną akcją i w 55 min prowadził 2:1. tym razem ŁKS, w przeciwieństwie do pierwszego meczu nie złożył broni. Walczył dzielnie, stwarzał okazje i dopiął celu. W 77 min wyrównał Patryk Bryła, Łodzianie nadal atakowali i w 82 min drugą bramkę strzelił Maksymilian Rozwandowicz
ŁKS - Sokół Kleczew 3:2 (0:1)
Bramki dla ŁKS: Rozwandowicz 2, Bryła

ŁKS - I połowa: Kaźmierczak - Nowak, Cichowals, Ślęzak, Guzik, Sarafiński, Gamrot Kocot, Golański, Szymański, Radionow

II połowa: Kołba - Pyciak, Rozwandowicz, Juraszek, Nowacki, Kosytrka, Sobociński, Bryła, Pyrdoł, Kopka, Kowal