ŁKS nie został mistrzem piłkarskiej I ligi, choć prowadził 3:0!

Piłkarze ŁKS na własne życzenie nie zostali mistrzami I ligi

Łodzianie prowadzili w Opolu z Odrą 3:0 i urządzili sobie radosne, mało odpowiedzialne granie. Stracili trzy bramki i mecz skończył się remisem 3:3.
Dwa gole zdobył Maksymilian Rozwandowicz. Raz trafił do bramki przeciwnika, raz - do swojej.
Tymczasem Raków Cząstochowa w 92 minucie stracił gola z Wigrami Suwałki. Przegrał 1:2. Wigry uratowały się przed spadkiem do II ligi. Nie udała się ta sztuka Bytovii, która zwycięskiego gola (2:1) w Katowicach z GKS zdobyła w 96 minucie!
Do II ligi spadły: Garbarnia Kraków, GKS Katowice i Bytovia. Do ekstraklasy awansowały: Raków Częstochowa - 70 punktów i ŁKS - 69.

Nowym obrońcą łodzian może zostać 23-letni Maciej Dampc z Bytovii. W I lidze zagrał 29 spotkań

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani