ŁKS nie został mistrzem piłkarskiej I ligi, choć prowadził 3:0!

pZaktualizowano 
Piłkarze ŁKS na własne życzenie nie zostali mistrzami I ligi

Łodzianie prowadzili w Opolu z Odrą 3:0 i urządzili sobie radosne, mało odpowiedzialne granie. Stracili trzy bramki i mecz skończył się remisem 3:3.
Dwa gole zdobył Maksymilian Rozwandowicz. Raz trafił do bramki przeciwnika, raz - do swojej.
Tymczasem Raków Cząstochowa w 92 minucie stracił gola z Wigrami Suwałki. Przegrał 1:2. Wigry uratowały się przed spadkiem do II ligi. Nie udała się ta sztuka Bytovii, która zwycięskiego gola (2:1) w Katowicach z GKS zdobyła w 96 minucie!
Do II ligi spadły: Garbarnia Kraków, GKS Katowice i Bytovia. Do ekstraklasy awansowały: Raków Częstochowa - 70 punktów i ŁKS - 69.

Nowym obrońcą łodzian może zostać 23-letni Maciej Dampc z Bytovii. W I lidze zagrał 29 spotkań

polecane: Pierwszy Polak połknął elektroniczną pigułkę

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 36

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

c
czyli co express

nima awansu,my som tak samo jak remisowo ???

R
Rain
2019-05-19T15:06:17 02:00, RTS1910:

kalsiakow boli dupa bo widzew w drugiej lidze dysponuje budzetem o jakim kalesiaki nawet w extraklapie moga pomarzyc ;D

smietankowi kojarza sie z niczym 111 lat dumnej historii bez sukcesow.

nikt tam nie chce ladowac pieniedzy bo nikt nie chce byc kojarzony z niczym.

marna przyszlosc kalesu na obrzezach 1 ligi na wiele wiekow

2019-05-19T16:09:57 02:00, Rain:

Idioto, i co z tego, gdzie gra widzewe, a gdzie ŁKS? hehe, ale ci banie wyprali w tej reaktywacji. A wróż z ciebie jak z koziego zada trąba, mieliśmy być zlikwidowani, całe lata mieliśmy grac po wsiach, tak jak wy to będziecie robili przez kolejne lata. Pierdolisz byle pierdolić, a głupi jesteś jak but z lewej nogi.

2019-05-19T17:40:23 02:00, Gość:

Czemu but z lewej nogi jest glupszy niż ten z prawej?

Dlatego, że dlatego kończy się na "o"

Ł
ŁKS
2019-05-19T15:06:17 02:00, RTS1910:

kalsiakow boli dupa bo widzew w drugiej lidze dysponuje budzetem o jakim kalesiaki nawet w extraklapie moga pomarzyc ;D

smietankowi kojarza sie z niczym 111 lat dumnej historii bez sukcesow.

nikt tam nie chce ladowac pieniedzy bo nikt nie chce byc kojarzony z niczym.

marna przyszlosc kalesu na obrzezach 1 ligi na wiele wiekow

2019-05-19T15:25:16 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

No rzeczywiście jest powód do zazdrości! O burdelu w waszych finansach to cała Polska się śmieje! Przepieprzyli prezio i jego klika z OLX 15 milionów, wciskali wam bałach o przyszłych sukcesach i Lidze Mistrzów, wy to kupowaliście jak ostatni frajerzy wraz z karnetami, a oni was robili ch***a! Teraz nie ma pieniędzy, nie ma piłkarzy, 15 milionów poszło sie jebać! Jest to rzeczywiście powód do zazdrości.

Skoro my mamy 111 lat bez sukcesów, to co można powiedzieć o was? Jedyne co teraz przychodzi mi na myśl to: 97 lat życia na kredycie i wciskaniem propagandy ciemnocie!

WYJ! Wyj Czerwona Landryno!

2019-05-19T17:53:52 02:00, ŁKS:

Oni cały czas piszą e przymierają się do LM Hahaha 😂😂😂😂😂

Przymierzają

Ł
ŁKS
2019-05-19T15:06:17 02:00, RTS1910:

kalsiakow boli dupa bo widzew w drugiej lidze dysponuje budzetem o jakim kalesiaki nawet w extraklapie moga pomarzyc ;D

smietankowi kojarza sie z niczym 111 lat dumnej historii bez sukcesow.

nikt tam nie chce ladowac pieniedzy bo nikt nie chce byc kojarzony z niczym.

marna przyszlosc kalesu na obrzezach 1 ligi na wiele wiekow

2019-05-19T15:25:16 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

No rzeczywiście jest powód do zazdrości! O burdelu w waszych finansach to cała Polska się śmieje! Przepieprzyli prezio i jego klika z OLX 15 milionów, wciskali wam bałach o przyszłych sukcesach i Lidze Mistrzów, wy to kupowaliście jak ostatni frajerzy wraz z karnetami, a oni was robili ch***a! Teraz nie ma pieniędzy, nie ma piłkarzy, 15 milionów poszło sie jebać! Jest to rzeczywiście powód do zazdrości.

Skoro my mamy 111 lat bez sukcesów, to co można powiedzieć o was? Jedyne co teraz przychodzi mi na myśl to: 97 lat życia na kredycie i wciskaniem propagandy ciemnocie!

WYJ! Wyj Czerwona Landryno!

Oni cały czas piszą e przymierają się do LM Hahaha 😂😂😂😂😂

G
Gość
2019-05-19T15:06:17 02:00, RTS1910:

kalsiakow boli dupa bo widzew w drugiej lidze dysponuje budzetem o jakim kalesiaki nawet w extraklapie moga pomarzyc ;D

smietankowi kojarza sie z niczym 111 lat dumnej historii bez sukcesow.

nikt tam nie chce ladowac pieniedzy bo nikt nie chce byc kojarzony z niczym.

marna przyszlosc kalesu na obrzezach 1 ligi na wiele wiekow

2019-05-19T16:09:57 02:00, Rain:

Idioto, i co z tego, gdzie gra widzewe, a gdzie ŁKS? hehe, ale ci banie wyprali w tej reaktywacji. A wróż z ciebie jak z koziego zada trąba, mieliśmy być zlikwidowani, całe lata mieliśmy grac po wsiach, tak jak wy to będziecie robili przez kolejne lata. Pierdolisz byle pierdolić, a głupi jesteś jak but z lewej nogi.

Czemu but z lewej nogi jest glupszy niż ten z prawej?

G
Gość
2019-05-19T15:06:17 02:00, RTS1910:

kalsiakow boli dupa bo widzew w drugiej lidze dysponuje budzetem o jakim kalesiaki nawet w extraklapie moga pomarzyc ;D

smietankowi kojarza sie z niczym 111 lat dumnej historii bez sukcesow.

nikt tam nie chce ladowac pieniedzy bo nikt nie chce byc kojarzony z niczym.

marna przyszlosc kalesu na obrzezach 1 ligi na wiele wiekow

2019-05-19T15:25:16 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

No rzeczywiście jest powód do zazdrości! O burdelu w waszych finansach to cała Polska się śmieje! Przepieprzyli prezio i jego klika z OLX 15 milionów, wciskali wam bałach o przyszłych sukcesach i Lidze Mistrzów, wy to kupowaliście jak ostatni frajerzy wraz z karnetami, a oni was robili ch***a! Teraz nie ma pieniędzy, nie ma piłkarzy, 15 milionów poszło sie jebać! Jest to rzeczywiście powód do zazdrości.

Skoro my mamy 111 lat bez sukcesów, to co można powiedzieć o was? Jedyne co teraz przychodzi mi na myśl to: 97 lat życia na kredycie i wciskaniem propagandy ciemnocie!

WYJ! Wyj Czerwona Landryno!

Jak narazie to ty wyjesz i ujadasz ale szczekanie powoli zanika bo was coraz mniej

R
Rain
2019-05-19T15:06:17 02:00, RTS1910:

kalsiakow boli dupa bo widzew w drugiej lidze dysponuje budzetem o jakim kalesiaki nawet w extraklapie moga pomarzyc ;D

smietankowi kojarza sie z niczym 111 lat dumnej historii bez sukcesow.

nikt tam nie chce ladowac pieniedzy bo nikt nie chce byc kojarzony z niczym.

marna przyszlosc kalesu na obrzezach 1 ligi na wiele wiekow

Idioto, i co z tego, gdzie gra widzewe, a gdzie ŁKS? hehe, ale ci banie wyprali w tej reaktywacji. A wróż z ciebie jak z koziego zada trąba, mieliśmy być zlikwidowani, całe lata mieliśmy grac po wsiach, tak jak wy to będziecie robili przez kolejne lata. Pierdolisz byle pierdolić, a głupi jesteś jak but z lewej nogi.

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-05-19T15:06:17 02:00, RTS1910:

kalsiakow boli dupa bo widzew w drugiej lidze dysponuje budzetem o jakim kalesiaki nawet w extraklapie moga pomarzyc ;D

smietankowi kojarza sie z niczym 111 lat dumnej historii bez sukcesow.

nikt tam nie chce ladowac pieniedzy bo nikt nie chce byc kojarzony z niczym.

marna przyszlosc kalesu na obrzezach 1 ligi na wiele wiekow

No rzeczywiście jest powód do zazdrości! O burdelu w waszych finansach to cała Polska się śmieje! Przepieprzyli prezio i jego klika z OLX 15 milionów, wciskali wam bałach o przyszłych sukcesach i Lidze Mistrzów, wy to kupowaliście jak ostatni frajerzy wraz z karnetami, a oni was robili ch***a! Teraz nie ma pieniędzy, nie ma piłkarzy, 15 milionów poszło sie jebać! Jest to rzeczywiście powód do zazdrości.

Skoro my mamy 111 lat bez sukcesów, to co można powiedzieć o was? Jedyne co teraz przychodzi mi na myśl to: 97 lat życia na kredycie i wciskaniem propagandy ciemnocie!

WYJ! Wyj Czerwona Landryno!

R
RTS1910

kalsiakow boli dupa bo widzew w drugiej lidze dysponuje budzetem o jakim kalesiaki nawet w extraklapie moga pomarzyc ;D

smietankowi kojarza sie z niczym 111 lat dumnej historii bez sukcesow.

nikt tam nie chce ladowac pieniedzy bo nikt nie chce byc kojarzony z niczym.

marna przyszlosc kalesu na obrzezach 1 ligi na wiele wiekow

s
stary ełkaesiak
2019-05-19T11:08:42 02:00, stary ełkaesiak:

No,cóż szkoda...Mogliby się chłopaki bardziej postarać,może trochę zlekceważyli rywala,bo w sumie mieli go na "patelni" ALE MIMO WSZYSTKO Ł.K.S-ie KOCHANY DZIĘKUJĘ ZA MINIONY SEZON PEŁEN WRAŻEŃ I POZYTYWNYCH MYŚLI. E K S T R A K L A S A JEST NASZA!!!

2019-05-19T12:01:28 02:00, Gość:

Ciekawe na jak długo?

Przyszłości raczej nie da się przewidzieć??? Czas pokaże.

G
Gość
2019-05-19T11:08:42 02:00, stary ełkaesiak:

No,cóż szkoda...Mogliby się chłopaki bardziej postarać,może trochę zlekceważyli rywala,bo w sumie mieli go na "patelni" ALE MIMO WSZYSTKO Ł.K.S-ie KOCHANY DZIĘKUJĘ ZA MINIONY SEZON PEŁEN WRAŻEŃ I POZYTYWNYCH MYŚLI. E K S T R A K L A S A JEST NASZA!!!

Ciekawe na jak długo?

s
stary ełkaesiak

No,cóż szkoda...Mogliby się chłopaki bardziej postarać,może trochę zlekceważyli rywala,bo w sumie mieli go na "patelni" ALE MIMO WSZYSTKO Ł.K.S-ie KOCHANY DZIĘKUJĘ ZA MINIONY SEZON PEŁEN WRAŻEŃ I POZYTYWNYCH MYŚLI. E K S T R A K L A S A JEST NASZA!!!

B
Biały

Co się stało się????

G
Gość
2019-05-18T20:14:27 02:00, Frajerzy!:

Nie dosyć, że sfrajerzyli w Opolu, to na dodatek stracili 300 tys zł, bo Wigry Suwałki dzięki utrzymaniu, wygrały w klasyfikacji pro junior system. Zwycięzca bierze właśnie 300 tys zł.

2019-05-18T20:23:51 02:00, Rain:

Ale piszesz o frajerstwie reaktywacji 2015./ Frajerzy wiosny, frajerzy remisów, frajerzy milionerzy.

2019-05-18T23:06:01 02:00, Gość:

Rain odrobiles lekcje na poniedziałek? Nauczyciele już nie strajkują....

2019-05-19T09:34:04 02:00, Rain:

Synuś, jak w poniedziałek będziesz u mnie w pracy, to nie ma opierdalania. Łopata sama nie kopie.

Mitoman

R
Rain
2019-05-18T20:14:27 02:00, Frajerzy!:

Nie dosyć, że sfrajerzyli w Opolu, to na dodatek stracili 300 tys zł, bo Wigry Suwałki dzięki utrzymaniu, wygrały w klasyfikacji pro junior system. Zwycięzca bierze właśnie 300 tys zł.

2019-05-18T20:54:20 02:00, stary:

Zastanów się, gdzie się podziało 15 milionów wstydzewa,a jak już znajdziesz odpowiedź, to możesz zastanowić się nad swoim istnieniem. Nie jestem pewien czy zrozumiałeś, to powiem prościej WAL SIĘ RÓŻOWY.

2019-05-18T23:03:28 02:00, Gość:

Już Ci mówię, po prostu to przepili? Zadowolony?

2019-05-18T23:04:57 02:00, Gość:

Akurat większych gamoni jak białe panienki z al Chójni to nie ma więc nie pisz mi tu o rozumieniu...

Oj, i tu się pomyliłeś, na Piłsudskiego frajerstwo w majestacie słowa jest w stopniu wysoce zaawansowanym. Trzymaj się okręgówki misiu pysiu.

Dodaj ogłoszenie