ŁKS. Mirbud w ciągu 36 miesięcy zbuduje stadion przy al. Unii

-Zaktualizowano 
Oficjalnie rozstrzygnięto przetarg na dalszą rozbudowę obiektu przy al. Unii Lubelskiej 2.

Zwyciężyła firma Mirbud ze Skierniewic, która postawiła istniejącą już trybunę.  Firma Mirbud złożyła ofertę opiewającą na kwotę 129 milionów brutto. Zdobyła ona 60 punktów w kryterium „cena” oraz 40 punktów w kryterium „termin realizacji inwestycji”, co dało łącznie 100 punktów. Aldesa, czyli druga z firm, która chciała rozbudować obiekt za cenę przekraczającą 165 milionów brutto uzyskała 86,86 punktów.
Kolejnym krokiem do rozpoczęcia rozbudowy obiektu będzie podpisanie umowy z firmą Mirbud, co powinno nastąpić w ciągu najbliższych tygodni. Od tego momentu wykonawca będzie miał równo 36 miesięcy na dostawienie pozostałych trzech trybun.

polecane: FLESZ: Nowy sezon ekstraklasy. Kiedy startuje liga?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 49

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość

3 lata A po wyborach zobaczymy .

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-05-21T20:31:40 02:00, Łódź reprezentant:

Kibice jakiegoś klubiku z 2 ligi próbują zanegowac sens budowania stadionu dla najlepszej drużyny w mieście i województwie grającej w extraklasie. Urocze głupki.

Taki już ich urok. Nienawiść do ŁKS ponad wszystko, dopiero potem skupienie na swoim klubie.

Ale nie ma się co załamywać, wręcz przeciwnie, jest to budujące! To tylko dobrze świadczy o nas, o naszej sile, o tym że nie patrzymy w tył, tylko robimy postęp! Im ŁKS staje się silniejszy, tym fala hejtu ze strony Widzewa będzie większa, a w pełni gotowy stadion przy al. Unii 2 okaże się początkiem końca mitu o ``Wielkim Widzewie i jego wspaniałych kibicach``

Ł
Łódź reprezentant

Kibice jakiegoś klubiku z 2 ligi próbują zanegowac sens budowania stadionu dla najlepszej drużyny w mieście i województwie grającej w extraklasie. Urocze głupki.

x
xxxx
2019-05-20T22:50:06 02:00, Gość:

Na raz dwa trzy kmiotki z Fisdzefa zaczynamy wyć... 1 2 3....

2019-05-20T23:32:41 02:00, Gość:

naucz sie pisac Widzew analfabeto z kolumny !

A ty kmiocie używaj polskich znaków i wielkich liter

T
The end!
2019-05-20T23:35:18 02:00, Ł❤K❤S:

Żydzew szczeka, karawana idzie dalej 😃

2019-05-21T02:50:23 02:00, RTS1910:

szczekaj mi tu teraz wssystkie wasze sukcesy w pilce przez 111 lat dumnej mitycznejnhistorii. szybko psie szczekaj po kolei

2019-05-21T03:22:19 02:00, Łodzianin:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/ŁKS_Łódź_(piłka_nożna) poczytaj se

2019-05-21T04:50:16 02:00, RTS1910:

miales szczekac a nie kopiowac. swoja droga to wszystko? cos malo jak na najstarszy zydowski klub na terenie polski.

serio to wszystko? haha jaka zenada

teraz wiadomo czemu wszyscy sie z was nabiaja w tym nawet polsat

2019-05-21T08:12:27 02:00, Gość:

ŁKS-wielosekcyjny klub Łodzian

23 złote medale drużynowe, wieeeeele srebrnych i brązowych medali o osiągnięciach indywidualnych mi się po prostu nie chce pisać. Multum olimpijczyków czy wychowanków dostarczanych do reprezentacji...i możemy tak bez końca już od ponad 110 lat

Fidzef-no fakt 4 majstry w piłkę z czego jeden uczciwy i dalej kupa... Teraz jeszcze większa kupa pod nową-kolejną już osłoną SRTS! Jeszcze trzeba dodać iż srts na wielkie osiągnięcia w współpracy z policją.

podsumowanie🚽rts popłyną

D
Do zdziwionych

Beda budować przez 36 miesięcy bo kasa jest podzielona na trzy etapy co roku jakiś kwotę otrzyma Mirbud zresztą był artykuł na ten temat po radzie miejskiej

R
Realny

Za 3 lata nowe wybory

G
Gość
2019-05-20T21:17:52 02:00, widzewiak z krwi i kości:

Ciepli przyjaciele z "pod zegara" nie możemy pozwolić na to by ŁKS miał taki stadion! Już nam organizacyjnie i sportowo odjechali, a po wybudowaniu stadionu to już nie wiem co będzie... Złapmy się wszyscy za ręce i pomyślmy gdzie można by było coś napisać, coś podjebać. Misie! Burza mózgów i jedziemy z donosami! Może jakiś list otwarty? Ave Srts!

2019-05-20T22:53:24 02:00, Gość:

A lekcje pejsiku odrobiłes? Do wuja z Tel Awiwu na urodziny zadzwoniłeś?

Pisałem, pisałem, tylko podobno już nie żyje mój wój Lutek Rozenbaum

a
abc

W końcu, ten stadion musi szybko powstać. Klub już ponosi koszty z powodu braku całego stadionu.

W
Widzew Grzyb

Bez szydery ! Trochę lipa chwalić się że mam karnet na 2 ligowy srts

G
Gość

do byczyny na Mistrzostwa nawet ławki z U2 wzieli bo rolniki mają lichutkie.

Podziękujce rury swoim działacvzom bo ktoś od Was na takiego potworka sę zgodził

w
wstydzew cwel !!!

Rozpacz Tępych Skurwysynów !!!!

wstydzew smród i smietana 2 liga rozje...ana !!! bu ha ha

G
Gość
2019-05-20T23:35:18 02:00, Ł❤K❤S:

Żydzew szczeka, karawana idzie dalej 😃

2019-05-21T02:50:23 02:00, RTS1910:

szczekaj mi tu teraz wssystkie wasze sukcesy w pilce przez 111 lat dumnej mitycznejnhistorii. szybko psie szczekaj po kolei

2019-05-21T03:22:19 02:00, Łodzianin:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/ŁKS_Łódź_(piłka_nożna) poczytaj se

2019-05-21T04:50:16 02:00, RTS1910:

miales szczekac a nie kopiowac. swoja droga to wszystko? cos malo jak na najstarszy zydowski klub na terenie polski.

serio to wszystko? haha jaka zenada

teraz wiadomo czemu wszyscy sie z was nabiaja w tym nawet polsat

ŁKS-wielosekcyjny klub Łodzian

23 złote medale drużynowe, wieeeeele srebrnych i brązowych medali o osiągnięciach indywidualnych mi się po prostu nie chce pisać. Multum olimpijczyków czy wychowanków dostarczanych do reprezentacji...i możemy tak bez końca już od ponad 110 lat

Fidzef-no fakt 4 majstry w piłkę z czego jeden uczciwy i dalej kupa... Teraz jeszcze większa kupa pod nową-kolejną już osłoną SRTS! Jeszcze trzeba dodać iż srts na wielkie osiągnięcia w współpracy z policją.

Ł
Łodzianin
2019-05-20T23:35:18 02:00, Ł❤K❤S:

Żydzew szczeka, karawana idzie dalej 😃

2019-05-21T02:50:23 02:00, RTS1910:

szczekaj mi tu teraz wssystkie wasze sukcesy w pilce przez 111 lat dumnej mitycznejnhistorii. szybko psie szczekaj po kolei

2019-05-21T03:22:19 02:00, Łodzianin:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/ŁKS_Łódź_(piłka_nożna) poczytaj se

2019-05-21T04:50:16 02:00, RTS1910:

miales szczekac a nie kopiowac. swoja droga to wszystko? cos malo jak na najstarszy zydowski klub na terenie polski.

serio to wszystko? haha jaka zenada

teraz wiadomo czemu wszyscy sie z was nabiaja w tym nawet polsat

Poziom wpisów - gimnazjum, ale cóż oni też mają dostęp do Internetu...

A swoją drogą dawno nie widziałem argumentów "karnetowych" fidzefu...

Co się stało? Nie awansowały?

S
Skt8
2019-05-20T21:03:06 02:00, Mike:

Proszę, jaki wysyp widzewskich, zawistnych komentarzy... Wam stadion szybko zbudowali to się cieszcie, dlaczego zazdrościcie nam skończenia budowy? Proszę o merytoryczne wypowiedzi.

2019-05-20T21:23:57 02:00, Gość:

jak ktoś ci prawdę pisze tego już nie tolerujesz ??? 36 miesięcy na 3 trybuny to jest kabaret jak was miasto w uja robi .nie zdziwię się jak w połowie coś znowu wyskoczy albo po ewentualnym spadku powrotnym zostaniecie z projektem za kilkanaście czy kilkaset tys zł a z inwestycji dużo taniej będzie się wycofać i nawet karę zapłacić dla miasta

O spadek to się martw ale Widzewa.

Nieudolnie zarządzanie klubem przez amatorów nie mających pojęcia o biznesie sportowym, fatalna polityka transferowa, niejasna sytuacja przed nadchodzącym sezonem to czynniki, które nikogo nie zmotywują do zainwestowania w klub. Widzew w tej chwili jest w bagnie a nawet w szambie.

Proponuję nowe hasło marketingowe mające zachęcić zawodników i sponsorów do przyjścia na Al. Piłsudskiego : "róg, róg, róg-gol, gol, gol!"

Dodaj ogłoszenie