ŁKS - Miedź 0:1. Najlepszy ełkaesiak - bramkarz Marek Kozioł: Nie składamy broni

Prawda jest okrutna. mający ekstraklasowe aspiracje ŁKS zasłużenie przegrał z liderem I ligi - Miedzią Legnica 0:1.

Najlpeszym piłkarzem ŁKS był bramkarz Marek Kozioł, który znakomitymi interwencjami uchronił drużynę od wyższej porażki Marek Kozioł: Miedź jest w niesamowitym gazie. Bawią się grą, mają duży spokój, dużą przewagę punktową. My musimy poskładać sobie to w głowach i walczyć, jeszcze jest trochę meczów. Nie składamy na pewno broni, to mogę powiedzieć otwarcie. Trzeba być dalej bojowo nastawionym i walczyć do końca.Toszkę udało się coś tam złapać. Ale niestety, nie ma tego zera z tyłu, także niedosyt jest. Zawsze powtarzam, piłka nożna to jest gra zespołowa, to nie są jednostki. Z jednostek składa się zespół i to, że dzisiaj jeden się wykazał to nie znaczy, że to było dobre dla drużyny.

Trenerzy

Paweł Drechsler (trener ŁKS-u): To, z czego można się cieszyć, to reakcja zespołu po przerwie. Niestety, to było za mało nawet na punkt. Nie zgodzę się z opiniami wedle których piłkarzom brakuje ambicji. Nikt tu nie rezygnuje i każdy dałby się pokroić za to, żeby zrealizować cel. Tego jestem pewny.
Wojciech Łobodziński (trener Miedzi): W pierwszej połowie wykonaliśmy plan, który przygotowaliśmy na ten mecz. Po przerwie zagraliśmy słabiej, ale wpływ na to miała także dobra gra łodzian.