ŁKS ma nowego piłkarza. Bardzo utalentowanego

b
Przemysław Sajdak został nowym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego.

Pochodzący z Krosna 19-latek, który ostatnio występował w pierwszoligowej Puszczy Niepołomice, podpisał z „Rycerzami Wiosny” trzyletnią umowę.
Przygodę z futbolem Przemysław Sajdak rozpoczął w zespołach młodzieżowych Karpat Krosno. W pierwszej drużynie tego klubu zadebiutował wiosną 2017 roku podczas trzecioligowego spotkania z Resovią. Do końca sezonu 2016/2017 zaliczył jeszcze jeden występ w ekipie z Podkarpacia, a w kolejnych rozgrywkach zanotował już 17 gier, z czego 11 w podstawowym składzie.
Nagrodą za dotychczasową postawę było dla Sajdaka przejście przed poprzednim sezonem do pierwszoligowej Puszczy Niepołomice. Co ciekawe, jego debiut na zapleczu ekstraklasy przypadł w końcówce meczu z… ŁKS-em, który ełkaesiacy wygrali na wyjeździe 2:0. Później w rozgrywkach 2018/19 Sajdak jeszcze 10 razy pojawił się na boiskach Fortuna 1 Ligi, z czego trzykrotnie od pierwszej minuty. W tym sezonie mierzący 182 cm pomocnik nie zaliczył jeszcze ani jednego ligowego występu.
– Inwestycja w Przemka to oczywiście spojrzenie w przyszłość. Młodzi, polscy zawodnicy, pasujący sposobem gry do naszego stylu zawsze będą w kręgu naszych zainteresowań – podkreśla Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Tokio Flesz

Wideo

Komentarze 26

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

B
Białe Śródmieście
2019-08-13T08:32:41 02:00, Gość:

Salski to na niech lepiej napastnika szuka a nie myśli oczy jakimiś małolatami

2019-08-13T12:28:19 02:00, Gonzo:

Salski to może robić ze swoimi pieniędzmi co mu się podoba.

2019-08-13T13:11:23 02:00, Gość:

ta swoimi hahahaha

przecież nie twoimi xerodzewiaku, ty ich nie posiadasz.

G
Gość
2019-08-13T08:32:41 02:00, Gość:

Salski to na niech lepiej napastnika szuka a nie myśli oczy jakimiś małolatami

2019-08-13T12:28:19 02:00, Gonzo:

Salski to może robić ze swoimi pieniędzmi co mu się podoba.

ta swoimi hahahaha

G
Gonzo
2019-08-13T08:32:41 02:00, Gość:

Salski to na niech lepiej napastnika szuka a nie myśli oczy jakimiś małolatami

Salski to może robić ze swoimi pieniędzmi co mu się podoba.

G
Gość
2019-08-13T08:45:29 02:00, Gucio z galery:

Hutnik......łojezu. Znów będzie szczypało i migdałki drapały.

2019-08-13T11:37:14 02:00, wjdzewjok:

mnie to się podobalo jak arka w Wejherowie nas gonila i nie mogli zlapac tak szybko uciekaliśmy bo mixolu dolałem do traktora hahaha

i nasz kibol z Kanzasu jak się wypierał widzewa i bluźnił na niego

w
wolf
https://www.facebook.com/475306202643823/posts/1267989530042149/
w
wjdzewjok
2019-08-13T08:45:29 02:00, Gucio z galery:

Hutnik......łojezu. Znów będzie szczypało i migdałki drapały.

2019-08-13T11:37:14 02:00, wjdzewjok:

mnie to się podobalo jak arka w Wejherowie nas gonila i nie mogli zlapac tak szybko uciekaliśmy bo mixolu dolałem do traktora hahaha

a później w majtkach obornik bo myśleliśmy ze nos zapiom

w
wjdzewjok
2019-08-13T08:45:29 02:00, Gucio z galery:

Hutnik......łojezu. Znów będzie szczypało i migdałki drapały.

mnie to się podobalo jak arka w Wejherowie nas gonila i nie mogli zlapac tak szybko uciekaliśmy bo mixolu dolałem do traktora hahaha

D
Dobre
2019-08-12T22:18:49 02:00, Gość:

Pajaczek myślała ze Robak będzie zdobywał punkty w Pro Junior.

?

G
Gość
2019-08-13T06:05:22 02:00, Gość:

Na cholere nam kolejny ponocnik

Za Ramireza

G
Gucio z galery
Hutnik......łojezu. Znów będzie szczypało i migdałki drapały.
G
Gość
Salski to na niech lepiej napastnika szuka a nie myśli oczy jakimiś małolatami
e
ełkaesiak
brrrrrrrr nic do Niego nie mam ale przypomina mi typa z Hutnika , który mnie kopnął kiedyś na parkingu..............mimo wszystko witamy !!!
M
Mich
Świetna wiadomość. Witamy w ŁKS!
G
Gość
Wszystko fajnie ale to pomocnik, w ŁKS aż się roi od młodych i zdolnych pomocników. Natomiast napastników jak na lekarstwo. Czy to tak ma być, będą grali ładną dla oka, ale bez potrzebnych punktów ?
s
smyr smyr
2019-08-12T19:54:50 02:00, Ukanio:

A Widzewie olbojów biorą :D

2019-08-12T20:22:57 02:00, ap cwelnia:

Pajacu.... zobacz ilu ap pierd ma piłkarzy po 30 i ilu Widzew. Klasyczny kałmen parchaty ryj rozdziawi zanim się dowie.

2019-08-12T20:41:07 02:00, Stop debilkom:

Doprawdy, urzekła mnie twoja historia pół debilko

O tym właśnie wcześniej napisałem. Nie sprawdziłaś mała bezzębna locho danych i drzesz ryja. Ale to mnie mocno nie dziwi .Wy tam na tych Kozinach to co drugi ofiara złego dotyku. Tatko po dobranoce spocone łapsko wam w majty wsadza.

Dodaj ogłoszenie