ŁKS ma nowego piłkarza. Bardzo utalentowanego

bZaktualizowano 
Przemysław Sajdak został nowym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego.

Pochodzący z Krosna 19-latek, który ostatnio występował w pierwszoligowej Puszczy Niepołomice, podpisał z „Rycerzami Wiosny” trzyletnią umowę.
Przygodę z futbolem Przemysław Sajdak rozpoczął w zespołach młodzieżowych Karpat Krosno. W pierwszej drużynie tego klubu zadebiutował wiosną 2017 roku podczas trzecioligowego spotkania z Resovią. Do końca sezonu 2016/2017 zaliczył jeszcze jeden występ w ekipie z Podkarpacia, a w kolejnych rozgrywkach zanotował już 17 gier, z czego 11 w podstawowym składzie.
Nagrodą za dotychczasową postawę było dla Sajdaka przejście przed poprzednim sezonem do pierwszoligowej Puszczy Niepołomice. Co ciekawe, jego debiut na zapleczu ekstraklasy przypadł w końcówce meczu z… ŁKS-em, który ełkaesiacy wygrali na wyjeździe 2:0. Później w rozgrywkach 2018/19 Sajdak jeszcze 10 razy pojawił się na boiskach Fortuna 1 Ligi, z czego trzykrotnie od pierwszej minuty. W tym sezonie mierzący 182 cm pomocnik nie zaliczył jeszcze ani jednego ligowego występu.
– Inwestycja w Przemka to oczywiście spojrzenie w przyszłość. Młodzi, polscy zawodnicy, pasujący sposobem gry do naszego stylu zawsze będą w kręgu naszych zainteresowań – podkreśla Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 26

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

B
Białe Śródmieście
2019-08-13T08:32:41 02:00, Gość:

Salski to na niech lepiej napastnika szuka a nie myśli oczy jakimiś małolatami

2019-08-13T12:28:19 02:00, Gonzo:

Salski to może robić ze swoimi pieniędzmi co mu się podoba.

2019-08-13T13:11:23 02:00, Gość:

ta swoimi hahahaha

przecież nie twoimi xerodzewiaku, ty ich nie posiadasz.

G
Gość
2019-08-13T08:32:41 02:00, Gość:

Salski to na niech lepiej napastnika szuka a nie myśli oczy jakimiś małolatami

2019-08-13T12:28:19 02:00, Gonzo:

Salski to może robić ze swoimi pieniędzmi co mu się podoba.

ta swoimi hahahaha

G
Gonzo
2019-08-13T08:32:41 02:00, Gość:

Salski to na niech lepiej napastnika szuka a nie myśli oczy jakimiś małolatami

Salski to może robić ze swoimi pieniędzmi co mu się podoba.

G
Gość
2019-08-13T08:45:29 02:00, Gucio z galery:

Hutnik......łojezu. Znów będzie szczypało i migdałki drapały.

2019-08-13T11:37:14 02:00, wjdzewjok:

mnie to się podobalo jak arka w Wejherowie nas gonila i nie mogli zlapac tak szybko uciekaliśmy bo mixolu dolałem do traktora hahaha

i nasz kibol z Kanzasu jak się wypierał widzewa i bluźnił na niego

w
wolf

https://www.facebook.com/475306202643823/posts/1267989530042149/

w
wjdzewjok
2019-08-13T08:45:29 02:00, Gucio z galery:

Hutnik......łojezu. Znów będzie szczypało i migdałki drapały.

2019-08-13T11:37:14 02:00, wjdzewjok:

mnie to się podobalo jak arka w Wejherowie nas gonila i nie mogli zlapac tak szybko uciekaliśmy bo mixolu dolałem do traktora hahaha

a później w majtkach obornik bo myśleliśmy ze nos zapiom

w
wjdzewjok
2019-08-13T08:45:29 02:00, Gucio z galery:

Hutnik......łojezu. Znów będzie szczypało i migdałki drapały.

mnie to się podobalo jak arka w Wejherowie nas gonila i nie mogli zlapac tak szybko uciekaliśmy bo mixolu dolałem do traktora hahaha

D
Dobre
2019-08-12T22:18:49 02:00, Gość:

Pajaczek myślała ze Robak będzie zdobywał punkty w Pro Junior.

😂

G
Gość
2019-08-13T06:05:22 02:00, Gość:

Na cholere nam kolejny ponocnik

Za Ramireza

G
Gucio z galery

Hutnik......łojezu. Znów będzie szczypało i migdałki drapały.

G
Gość

Salski to na niech lepiej napastnika szuka a nie myśli oczy jakimiś małolatami

e
ełkaesiak

brrrrrrrr nic do Niego nie mam ale przypomina mi typa z Hutnika , który mnie kopnął kiedyś na parkingu..............mimo wszystko witamy !!!

M
Mich

Świetna wiadomość. Witamy w ŁKS!

G
Gość

Wszystko fajnie ale to pomocnik, w ŁKS aż się roi od młodych i zdolnych pomocników. Natomiast napastników jak na lekarstwo. Czy to tak ma być, będą grali ładną dla oka, ale bez potrzebnych punktów ?

s
smyr smyr
2019-08-12T19:54:50 02:00, Ukanio:

A Widzewie olbojów biorą :D

2019-08-12T20:22:57 02:00, ap cwelnia:

Pajacu.... zobacz ilu ap pierd ma piłkarzy po 30 i ilu Widzew. Klasyczny kałmen parchaty ryj rozdziawi zanim się dowie.

2019-08-12T20:41:07 02:00, Stop debilkom:

Doprawdy, urzekła mnie twoja historia pół debilko

O tym właśnie wcześniej napisałem. Nie sprawdziłaś mała bezzębna locho danych i drzesz ryja. Ale to mnie mocno nie dziwi .Wy tam na tych Kozinach to co drugi ofiara złego dotyku. Tatko po dobranoce spocone łapsko wam w majty wsadza.

Dodaj ogłoszenie