ŁKS ŁOMŻA - WIDZEW ŁÓDŹ 0:0. RELACJA NA ŻYWO. ŁKS ŁOMŻA WIDZEW ŁÓDŹ LIVE. ŁKS WIDZEW RELACJA

(ww)
Widzew po bardzo słabym spotkaniu zremisował 0:0. Większość zawodników zagrało poniżej krytyki. Z taką grą łodzianie nie zawojują III ligi. Dziś Widzew nie zasłużył na zwycięstwo.

strona wymaga odświeżania [wciśnij F5]

ŁKS ŁOMŻA - RTS WIDZEW ŁÓDŹ [0:0]

KONIEC MECZU.

91' Strus dostał piłkę kozłującą, wyszedł sam na sam , główkował ale za lekko, później poprawił Rodak ale niecelnie. Szkoda.
90' Trzy minuty doliczone.
89' Rodak podaje do Mąki, ale jak zwykle niecelnie.
86' Rzut wolny dla Widzewa i żółta kartka dla piłkarza gospodarzy. Będzie szansa. Może ze stałego fragmentu gry coś wpadnie. Kowalczyk wchodzi na boisko i Patryk Strus. Czy nie za późno panie trenerze Płuska?
85' Teraz Widzew wyszedł z kontrą ale Sabiłło co zrobił, tego nie wie nikt. Tragedia. Z taką grą Widzew nie ma co marzyć o II lidze. Strasznie dużo niedokładności.
82' Zmiana we Widzewie. Schodzi jeden z najgorszych zawodników w zespole Widzewa Krzysztof Możdżonek. Woźniak na boisku.
80' Mąka uderza obok bramki. To chyba jedyny zawodnik dzisiaj we Widzewie, który wykazuje wolę zwycięstwa. Reszta jakby się jeszcze nie obudziła.
78' Budka dośrodkowuje wprost w ręce bramkarza ŁKS.
77' Rzut wolny dla Widzewa . Jest szansa
74' Leży zawodnik gospodarzy. Przerwa w grze. Widzew gra zbyt wolno.
71' Burski strzela głową po dośrodkowaniu ale obok bramki.
70' Znakomita okazja dla ŁKS, błąd obrońców Widzewa i piłkę na 3 metrze dostał napastnik z Łomży, uderzył na szczęście za wysoko. To była 100 proc. sytuacja. Łodzianie mieli dużo szczęścia.
67' Sabiłło za Zawodzińskiego. Pierwsza zmiana we Widzewie.
67' Poszła kontra dla gospodarzy, Budka przytomnie przerwał grę, ale otrzymał żółty kartonik.
65' Kolejny wolny dla Widzewa. Budka przy piłce.
63' Zawodziński uderza ale zbyt lekko. Szkoda.
62' Za chwilę wejdzie Sabiłło. Rzut wolny dla Widzewa. Będzie szansa na bezpośrednie uderzenie.
61' ŁKS miał szansę na bramkę ale na szczęście strzał był niecelny.
59' Krzysztof Możdżonek gra dzisiaj tragicznie. Chłopak ma problemy z przyjęciem najprostszej piłki. Naszym zdaniem powinien opuścić boisko. Strus intensywnie już się zaczął rozgrzewać.
58' Widzew teraz prowadzi grę. Może coś w końcu łodzianie strzelą. Przyspieszyli.
55' Teraz Burski dostał piłkę na 4 metrze i zamiast kropnąć wdał się w drybling. Szkoda , to powinien być strzał na bramkę.
53' Możdżonek próbował indywidualnie ale obrońcy ŁKS go wypchnęli i od bramki gospodarze. Filigranowy piłkarz Widzewa niewidoczny.
52' Szewczyk strzela ale bardzo źle, miał duzo miejca. Słaby mecz widzewiaka. Widzew w ataku.
50' Okachi leży na boisku. Ucierpiał w starciu.
48' Znakomity strzał Budki z pierwszej piłki ale bramkarz gości na posterunku.
46' Zaczynamy II połowę. Miejmy nadzieję że Widzewiacy zagrają lepszy futbol niż w pierwszych 45 min.

KONIEC I POŁOWY

Zapraszamy po przerwie

46' Teraz byłą szansa na kontrę ale Mąka chciał kombinacyjnie zagrać z Burskim ale ten drugi nie nadąża. Kiespki mecz Burskiego. Może odblokuje się w II połowie.
45' Baranowski strzela ale ponad bramką. Widzew rozpocznie grę. Sędzia dolicza 2 minuty.
44' Strzał z dystansu Daniela Mąki ale niecelnie. Żółta kartka dla ŁKS. Będzie groźnie. Wolny z bliskiej odległości.
43' Rożny dla łodzian.
40' Piotr Burski dostaje prezent w polu karnym, zamiast przymierzyć uderzył na siłę i niecelnie.
39' ŁKS wybija piłkę. Kolejny zawodnik ŁKS Łomża kontuzjowany.
38' Rzut wolny dla Widzewa z prawej strony polla karnego gospodarzy.
35' Dośrodkowanie Budki, Rodak strzela ale bardzo niecelnie.
33' Gospodarze grają w 10. Bedzie zmiana. Drażba z ŁKS doznał kontuzji. Wejdzie Kimura.
31' Przerwa w grze. Czas na uzupełnienie płynów. Takie przepisy. Na murawie gorąco.
28' Ależ Przemysław Rodak pod względem technicznym wygląda surowo. Zatrzymać piłkę, przepchnąć się tak, ale rozegranie akcji to już zbyt wiele dla łódzkiego zawodnika.
27' Możdżonek ma dużo strat, nie radzi sobie z przyjmowaniem piłki. Widzew od dłuższego czasu prowadzi grę.
24' Napastnik Widzewa Burski zbyt wolno się porusza. Nie dochodzi do większości piłek.
22' Ładne uderzenie Rafała Maćkowskiego z łomżyńskiego klubu ale piłka obok bramki.
21' Rzut wolny dla ŁKS przed polem karnym Widzewa.
18' Piłka na połowie ŁKS. Gra Widzewa momentami może się podobać, ale gospodarze też są groźni. Trzeba uważać. Jednak łodzianie zbyt wolno wychodzą z piłką.
16' Od bramki ŁKS Łomża.
15' Ostro zaatakowany Zaodziński. Rzut wolny dla Widzewa.
12' Rzut wolny dla ŁKS. Widzew jednak wyszedł z kontrą wspaniałe zachowanie Mąki, ograł obrońców zagrał do Możdżonka który pakuje piłkę do bramki ale sędzia odgwizduje spalony. Według nas było podanie w tempo. Wciąż 0:0.
9' Trwa walka w środku pola. Dobrze reprezentuje się Budka na boku obrony. Często włącza się do ataku.
6' Rzut rożny dla gospodarzy. Ale nic z tego nie będzie. Jest kolejny rzut rożny dla ŁKS. Okachi wybija.
4' Znakomite wyjście Widzewa, Okachi do Budki, ten do Możdżonka, piłka na końcu trafia do Mąki, który z powietrza groźnie uderza. Bramkarz gości łapie. Znakomita akcja Widzewa.
2' Przemysław Rodak oddaje strzał, ale niecelnie.
2' Już pierwszy faul na Możdżonku. Widzew przy piłce.
1' Rozpoczynamy! Walczysz Widzew walczysz!

Piłkarze już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego i zaczniemy spotkanie.
10 minut do rozpoczęcia spotkania. Zawodnicy już w szatni.
Właśnie trwa rozgrzewka obu drużyn. Widzewiacy na czerwono.

SKŁADY:

ŁKS: Wientaczek – Korotkiewicz, Melao, Wasiulewski, Kamienowski – Kacprzyk, Baranowski – Maćkowski, Drażba, Olesiński – Sadowski

Rezerwowi: Lipiec – Wasilewski, Rydzewski, Świderski, Tarnowski, Lemański, Kimura

Widzew: Choroś – Budka, Jędrzejczyk, Zieleniecki, Szewczyk – Rodak, Okachi – Mąka, Możdżonek, Zawodziński – – Burski

Rezerwowi: Wlazłowski – Bartos, Bargieł, Woźniak, Strus, Sabiłło, Kowalczyk

Trener widzewiaków Marcin Płuska dokonał już wyboru i oznajmił osiemnastu piłkarzom, że to właśnie ich zabiera na mecz do Łomży.

ŁKS Łomża vs Widzew Łódź relacja na żywo

Tym razem w kadrze doszło do trzech zmian. Pojawili się w niej bowiem: środkowy obrońca Kacper Bargieł, pomocnik lub defensor Kamil Bartos oraz napastnik Robert Kowalczyk. Wszyscy zmagali się ostatnio z mniej lub bardziej poważnymi kontuzjami, zanosi się jednak na to, iż kłopoty zdrowotne mają już za sobą (wystąpili w niedawnym meczu klubowych rezerw).

ŁKS Łomża Widzew Łódź wynik na żywo

W piątek Widzew ćwiczył na jednym z boisk w Gutowie Małym, by po wspólnym obiedzie ruszyć do Łomży. Zawodnicy nie będą więc mogli narzekać na zmęczenie.

ŁKS ŁOMŻA WIDZEW jaki wynik?

Kadra Widzewa na mecz z ŁKS Łomża: Michał Choroś, Mateusz Wlazłowski, Fabian Woźniak, Norbert Jędrzejczyk, Sebastian Zieleniecki, Kacper Bargieł, Kamil Bartos, Przemysław Rodak, Princewill Okachi, Maciej Szewczyk, Krzysztof Możdżonek, Mariusz Zawodziński, Daniel Mąka, Patryk Strus, Adrian Budka, Kamil Sabiłło, Piotr Burski, Robert Kowalczyk.