ŁKS ŁOMŻA - ŁKS ŁÓDŹ. RELACJA NA ŻYWO. ŁKS ŁOMŻA - ŁKS ŁÓDŹ LIVE. ŁKS ŁÓDŹ RELACJA

abaj/Jan Hoffman
ŁKS ŁÓDŹ, RELACJA LIVE MECZ ŁKS, MECZ 13 11 2016, ŁKS ŁÓDŹ, ŁKS ŁOMŻA, RELACJA NA ŻYWO ŁKS Paweł Łacheta, Krzysztof Szymczak
ŁKS ŁOMŻA - ŁKS ŁÓDŹ. RELACJA NA ŻYWO. ŁKS ŁOMŻA - ŁKS ŁÓDŹ LIVE. ŁKS ŁÓDŹ RELACJA LIVE. Dziś na żywo mecz ŁKS Łódź vs ŁKS Łomża. Zapraszamy na relację na żywo z meczu pomiędzy liderem - Łódzkim Klubem Sportowym i ŁKS-em, Łomża. Zaczynamy od godz. 13.00. W meczu piłkarskiej trzeciej ligi w Łomży zagrają dwa ŁKS-y. Faworytem tej konfrontacji jest zespół z Łodzi. Mecz zakończony wynikiem 0:0.

strona wymaga odświeżania [wciśnij F5]

ŁKS ŁOMŻA - ŁKS ŁÓDŹ

Wynik 0:0

ŁKS ŁOMŻA - ŁKS ŁÓDŹ WYNIK MECZU

Koniec meczu. Wynik 0:0 nie krzywdzi żadnej ze stron
90'+4 Akcja Radionowa na 18 metrze, rywale wybijają piłkę
90' Sędzie dolicza 3 minuty do zasadniczego czasu gry. Rozmus wybija na rzut rożny
90' Faul na Kowalu przed polem karnym łodzian
88' Kimura wchodzi na murawę za Olesińskiego
86' Także Radionow upomniany żółtą kartką
84' Żółta kartka dla Pyciaka za faul w środku pola
83' Akcja Pyciaka z Radionowem zakończona stratą piłki
81' Strzał głową Juraszka minimalnie obok bramki
81' Kacprzyk zastępuje Rydzewskiego
78' Ślęzak fauluje rywala w środku boiska, za co otrzymuje żółtą kartkę
75' Akcja Sarafińskiego zakończona jednak outem bramkowym
74' Niecelny strzał Kowala
72' Próba strzału Juraszka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, minimalnie niecelna
70' Niecelny strzał Kowala z dystansu
69' Skuteczna interwencja Kołby na przedpolu łódzkiej bramki
67' Druga zmiana w drużynie ŁKS ŁÓDŹ. Sarafiński zmienia Gamrota. Guzik przesunięty do środka
64' Pyciak traci piłkę po nieudanej akcji prawą stroną
62" Kibice ŁKS Łódź pojawili się na trybunach i głośno kibicują
60' Udana interwencja Kołby na przedpolu
59' Podanie Kocota z wolnego, Juraszek nie trafia w piłkę
57' Ładna akcja gospodarzy po błędzie Radionowa, który stracił piłkę zagrywając do Nowaka. Kontra godpodarzy kończy się strzałem Draźby w długi róg bramki Kołby, który wybija piłkę po efektownej interwencji
56' Ładna parada bramkarska Kołby po dośrodkowaniu z rzutu wolnego
54' Gałązka strzela, ale Kołba broni
52' Podanie Gamrota do Radionowa, rzut rożny
50' Strzał Guzika, który fatalnie pudłuje po ładnej akcji i minięciu dwóch rywali
49' Baranowski niecelnie strzela z wolnego
48' Rzut wolny dla gospodarzy
47' Akcja łomżan. Juraszek z Kocotem w defensywie
46' Rozpoczyna się druga połowa meczu. Kowal zastąpił Bryłę

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY MECZU. WYNIK 0:0

45' Rzut wolny gospodarzy
40' Centra Wienczatka z narożnika
40' Rzut rożny Rozmusa
38' Ślęzak strzela, bramkarz broni
37' Akcja Guzika, Baranowskiego (żółta kartka) Rzut wolny dla gości
35' Bardzo dobra gra piłkarzy ŁKS ŁÓDŹ
34' Kontra piłkarzy ŁKS ŁÓDŹ
32' Bryła zagrywa do Guzika, a on do Radionowa
31' Ślęzak strzela, ale nieudolnie
29' Przyjazd kibiców z Łodzi w asyście policji
28' Kołba atakuje gości
26' Bryła przewraca Reinaldo, pociągnął go za rękę. Sędzia odgwizduje faul
26' Zablokowany strzał Guzika
24' Wienczatek i Guzik w akcji. Aut dla ŁKS ŁÓDŹ
20' Nowak traci piłkę. 23' Kibice gospodarzy skandują - ŁKS my chcemy gola!
17' Guzik zblokowany
15' Centra gospodarzy z wolnego
14' Marcin Pyrdoł przekazuje uwagi piłkarzom
11' Gospodarze ŁKS Łomża krzyczeli z trybun A-Viva, A-Viva! A-Viva ŁKS
10' Rzut rożny dla łódzkiej drużyny
9' Gamrot zderzył się z Maćkowskim
8' Pyciaka strzela z 25 metrów, Wienczatek obronił
5' Dobre zagranie Rozmusa. Radionow wyprowadza kontrę do Bryły w środku pola. Bryła centruje nad poprzeczką
4' Trener Pyrdoł konsultuje się z Jakubem Skrzypcem
Piłkarze ŁKS ŁÓDŹ ubrani na czarno, piłkarze ŁKS ŁOMŻA w biało-czerwonych koszulkach, w czerwonych getrach i spodenkach
4' Piłkarze wyszli na stadion, prezentacja
1' Rozpoczynamy MECZ!
Piłkarze już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego i zaczniemy spotkanie.
10 minut do rozpoczęcia spotkania. Zawodnicy już w szatni.
Właśnie trwa rozgrzewka obu drużyn.

ŁKS ŁOMŻA - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA LIVE

SKŁADY:

ŁKS ŁÓDŹ: M. Kołba - P. Pyciak, K. Juraszek, A. Ślęzak, K. Rozmus, D. Guzik, M. Gamrot, P. Kocot, P. Bryła, J. Nowak, J. Radionow
Rezerwowi:

ŁKS ŁOMŻA: O. Wienczatek - Reinaldo, K. Kamienowski, P. Wasiulewski, M. Wasilewski, R. Maćkowiak, A. Rydzewski, M. Baranowski, D. Gałązka, P. Olesiński, P. Drażba
Rezerwowi:

ŁKS ŁOMŻA - ŁKS ŁÓDŹ NA ŻYWO

Przed piłkarzami ŁKS ostatni w rundzie jesiennej mecz wyjazdowy trzeciej ligi. Łodzianie zmierzą się w niedzielę ze swoim imiennikami z Łomży i dlatego na boisku w trzecim co do wielkości mieście województwa podlaskiego o punkty walczyć będą dwa ŁKS-y. Znacznie wyżej jest ten z Łodzi i to bez wątpienia zespół z al. Unii należy traktować jako faworyta jutrzejszej konfrontacji. Zapewne jest to runda drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Pyrdoła.

MECZ ŁKS ŁOMŻA - ŁKS ŁÓDŹ

Łodzianie w piętnastu spotkaniach wywalczyli trzydzieści siedem punktów, są liderem i tej jesieni, jako jedyni, nie dali się pokonać!

Za zespołem przyjezdnym przemawia też skuteczność strzelecka w tym sezonie. Do tej pory łodzianie zdobyli trzydzieści bramek, co przy czternastu trafieniach piłkarzy z Łomży (niemal połowę z tego zdobył Rafał Maćkowski), jest nader imponującym wynikiem. Warto jednak podkreślić, że ŁKS 1926 ma jedną z najskuteczniejszych trzecioligowych defensyw. W dotychczasowych spotkaniach podopieczni trenera Mateusza Miłoszewskiego stracili tylko trzynaście bramek. To bardzo dobry wynik, bo wicelider Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie dał sobie wbić - 17, a trzecia w tabeli Legia II Warszawa - 18.

Taka solidna obrona to bez wątpienia wielkie wyzwanie dla łódzkiego superstrzelca Jewgena Radionowa. Zapewne zdobywanie goli w takim spotkaniu powinno smakować jeszcze bardziej.

Choć rywal ma zupełnie inne cele w tym sezonie (tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową), to jednak łodzianie nie zamierzają lekceważyć najbliższego przeciwnika.

Drużyna dwukrotnego mistrza Polski już dziś jedzie do Łomży, aby zawodnicy mogli się należycie przygotować do tego spotkania.

WYNIK WALKI JĘDRZEJCZYK vs KOWALKIEWICZ [WIDEO] UFC 205 KTO WYGRAŁ?