ŁKS. Łodzianie wybiegali sobie dobre wyniki. Tak będzie w meczu z Lechem?

pas
W sobotę o godz. 20 mecz na szczycie ekstraklasy.

Przed rozgrywkami nikt chyba by się tego nie spodziewał. O godz. 20 przy al. Unii czwarty w tabeli ŁKS, podejmie trzeci team zmagań Lecha Poznań. Emocji nie powinno zabraknąć.
Piłkarze ŁKS nie dostali czterech punktów za darmo. Wybiegali je sobie na boisku. W dwóch meczach pokonali najwięcej kilometrów ze wszytskich klubów ekstraklasy 121. Drugi Raków Częstochowa pokonał dystans 118,02, a trzecia Jagiielonia Białystok 114,97 km.
Nie wszyscy dostrzegli wielką pożyteczną pracę wykonaną na boisku przez Macieja Wolskiego. Liczby jednak nie kłamią. Pomocnik ŁKS w spotkaniu z Cracovią pokonał największym dystans ze wszystkich piłkarzy ekstraklasy 12,46 km. W pojedynku z Lechią było to niewiele mniej bo 12,34 km. Maćka w jego walce z kilometrami przedzielił tylko Jarosław Kubicki z Lechii Gdańsk 12,41 km.
ŁKS bryluje też w średniej sprintów na mecz 116. O sześć mniej ma druga Cracovia, o 15 mniej trzecia Jagiellonia. Średnio 17 sprintów na jeden mecz wykonał lewy obrońca łodzian Adrian Klimczak. Największą prędkość w poruszaniu się z piłką zanotował Przemysław Płacheta ze Śląska 34,24 km/h, drugi jest Patryk Bryła 34,13 km/h. Już do klubowej historii trafił Łukasz Sekulski, który był autorem premierowego gola po powrocie ŁKS do ekstraklasy. Łukasz po raz ostatni trafił do siatki w najwyższej klasie rozgrywek półtora roku temu.
Napastnik jest przekonany, że jeśli ŁKS będzie nadal grał swoje, prezentując piłkę na tak, jest w stanie sprawić niejedną niespodziankę. Po pokonaniu Cracovii do spotkania zLechem przystąpi bez kompleksów, walcząc o trzy punkty.

Co słychać w Lechu Poznań?

Lech Poznań przez kilka najbliższych tygodni musi sobie radzić bez zdolnego młodzieżowca, skrzydłowego Tymoteusza Klupsia, który ma uszkodzony staw skokowy. Probelmy z kostką na też UKrainiec Wołodymyr Kostewycz. WJego udział w spotkaniu z ŁKS stoi pod znakiem zapytania.
Odejść do jednego z klubów Serie A ma jeszcze w tym tygodniu Robert Gumny, z kolei do Kolejorza ma przyjść Szwed Piotr Johansson z Kalmar FF.
Jakub Niewiadomski przedłużył kontrakt z Lechem Poznań. Zawodnik związał się z klubem trzyletnią umową. 17-letni obrońca występuje w drużynie rezerw Lecha. W ostatnim sezonie wystąpił w dwóch meczach w III lidze.
Kiedy z boiska, podczas meczu Lecha Poznań z Wisłą Płock, zszedł kapitan zespołu Darko Jevtić, jego rolę na murawie przejął Thomas Rogne. Norweg został wybrany wicekapitanem drużyny.

Tokio Flesz 1

Wideo

Komentarze 27

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
bilet na Lecha kupie dac znac
G
Gość
na kolana fstydzew
z
zenek blus
2019-07-31T10:37:48 02:00, Gość:

wychodzą nowe fakty w niby super zarządzanej sekcji siatkówki LKS że trener Masek wcale sam nie odszedł tylko został zwolniony.Wczesniej Amerykanka Nichol też odeszła myślę że Zuza też by chętnie została a nie szła do Rzeszowa .

zobacz kto to napisał

Ł
ŁKS Król
Zamknąć ryje wiejskie kmioty. Widzew to drużyna z dupy
G
Gość
2019-07-31T12:55:53 02:00, Gość:

W 20 min rozeszły się wszystkie bilety

co to jest 400 biletów w 20 min .nic nadzwyczajnego

G
Gość
2019-07-31T11:23:17 02:00, ap cwelnia:

Wybiegani...??? To mało powiedziane. Nikt nie jest w stanie dogonić przestraszonego tchórza z ap gałka. Tak spieprzają że szok posrane konfitury.

ciebie to zasiali czy czy mama zaszła przez pyłkowanie

G
Gość
W 20 min rozeszły się wszystkie bilety
r
reanimacja repliki byczyna
2019-07-31T11:23:17 02:00, ap cwelnia:

Wybiegani...??? To mało powiedziane. Nikt nie jest w stanie dogonić przestraszonego tchórza z ap gałka. Tak spieprzają że szok posrane konfitury.

napewno tatusiowie są z ciebie dumni

Ł
Łukasz
2019-07-31T10:37:48 02:00, Gość:

wychodzą nowe fakty w niby super zarządzanej sekcji siatkówki LKS że trener Masek wcale sam nie odszedł tylko został zwolniony.Wczesniej Amerykanka Nichol też odeszła myślę że Zuza też by chętnie została a nie szła do Rzeszowa .

2019-07-31T10:42:03 02:00, kibic:

od dawna mówiłem że tam nie ma kasy a prezes jest taki że nie chce nikogo innego tam dopuścić żadnego innego a większego sponsora bo chce być sam władca .nie na darmo ceny biletów podnieśli a konkretnych wzmocnień brak

2019-07-31T11:00:05 02:00, ŁKS:

Jest tak źle a Mistrzostwo Polski zdobyte 😁 A bilety też poszły w górę aż o całe 5 zł.Nie siejcie zamentu.Klubem Łodzi Jest......

2019-07-31T11:01:49 02:00, Gość:

zobaczymy teraz jak bedzie a ni zyjesz poprzednim sezonem jak wszyscy jeszcze byli

A ty żyjesz LM z przed 20 lat i karnetami.Czas pokaże jak będzie.Na razie Siatkarki Mistrzynie Polski 😁,Piłkarze Ekstraklasa 😎.Jest Moc💪

a
ap cwelnia
Wybiegani...??? To mało powiedziane. Nikt nie jest w stanie dogonić przestraszonego tchórza z ap gałka. Tak spieprzają że szok posrane konfitury.
G
Gość
widzewioki podobno na kolanach musza karnety odbierac hahhha
G
Gość
2019-07-31T10:37:48 02:00, Gość:

wychodzą nowe fakty w niby super zarządzanej sekcji siatkówki LKS że trener Masek wcale sam nie odszedł tylko został zwolniony.Wczesniej Amerykanka Nichol też odeszła myślę że Zuza też by chętnie została a nie szła do Rzeszowa .

2019-07-31T10:42:03 02:00, kibic:

od dawna mówiłem że tam nie ma kasy a prezes jest taki że nie chce nikogo innego tam dopuścić żadnego innego a większego sponsora bo chce być sam władca .nie na darmo ceny biletów podnieśli a konkretnych wzmocnień brak

2019-07-31T11:00:05 02:00, ŁKS:

Jest tak źle a Mistrzostwo Polski zdobyte 😁 A bilety też poszły w górę aż o całe 5 zł.Nie siejcie zamentu.Klubem Łodzi Jest......

zobaczymy teraz jak bedzie a ni zyjesz poprzednim sezonem jak wszyscy jeszcze byli

Ł
ŁKS
2019-07-31T10:37:48 02:00, Gość:

wychodzą nowe fakty w niby super zarządzanej sekcji siatkówki LKS że trener Masek wcale sam nie odszedł tylko został zwolniony.Wczesniej Amerykanka Nichol też odeszła myślę że Zuza też by chętnie została a nie szła do Rzeszowa .

2019-07-31T10:42:03 02:00, kibic:

od dawna mówiłem że tam nie ma kasy a prezes jest taki że nie chce nikogo innego tam dopuścić żadnego innego a większego sponsora bo chce być sam władca .nie na darmo ceny biletów podnieśli a konkretnych wzmocnień brak

Jest tak źle a Mistrzostwo Polski zdobyte 😁 A bilety też poszły w górę aż o całe 5 zł.Nie siejcie zamentu.Klubem Łodzi Jest......

k
kibic
2019-07-31T10:37:48 02:00, Gość:

wychodzą nowe fakty w niby super zarządzanej sekcji siatkówki LKS że trener Masek wcale sam nie odszedł tylko został zwolniony.Wczesniej Amerykanka Nichol też odeszła myślę że Zuza też by chętnie została a nie szła do Rzeszowa .

od dawna mówiłem że tam nie ma kasy a prezes jest taki że nie chce nikogo innego tam dopuścić żadnego innego a większego sponsora bo chce być sam władca .nie na darmo ceny biletów podnieśli a konkretnych wzmocnień brak

G
Gość
wychodzą nowe fakty w niby super zarządzanej sekcji siatkówki LKS że trener Masek wcale sam nie odszedł tylko został zwolniony.Wczesniej Amerykanka Nichol też odeszła myślę że Zuza też by chętnie została a nie szła do Rzeszowa .
Dodaj ogłoszenie