ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec na żywo. Wynik meczu ŁKS Zagłębie online. Miały być łatwe 3 punkty dla łodzian. Jest tylko jeden...

Tomasz Jabłoński
Bartosz Kukuć
Bardzo przeciętny mecz w wykonaniu piłkarzy ŁKS i zaledwie jeden punkt z najsłabszą drużyną ligi. W ŁKS nie dzieje się najlepiej. Łodzianie gubią kolejne bardzo ważne punkty.

ŁKS Zagłębie na żywo

Wynik meczu ŁKS Zagłębie 0:0

KONIEC MECZU - Piłkarze ŁKS zremisowali w Łodzi z Zagłębiem Sosnowiec 0:0. Łodzianie nie wykorzystali szansy awansu w tabeli. Zaprezentowali się co najwyżej przeciętnie. ŁKS - Zagłębie 0:0.
90+4 min - Wolski fauluje Gregorio.
90+4 min - Żółta kartka dla Pirulo za faul na Pawłowskim.
90+2 min - Faul Tosika na Gregorio.
90 min - Sędzia przedłuża mecz o co najmniej cztery minuty.
90 min - Żółta kartka dla Rozwandowicza za faul na Misaku.
87 min - Zmiana w Zagłębiu. Za Sobczaka pojawia się Gregorio.
87 min - Pirulo zagrywa w polu karnym do Rygaarda, ale Duńczyk nie opanowuje futbolówki.
86 min - Dąbrowski próbował podawać do Nawotki.
85 min - Gracia wybija piłkę po centrze Pawłowskiego z wolnego.
82 min - Zmiana w ŁKS. Za Sekulskiego wchodzi Nawotka.
80 min - Jednak nie ma karnego! Główny arbiter po konsultacji z sędzią bocznym zmienił swoją decyzję.
79 min - Sędzia dyktuje karnego dla ŁKS po starciu Duriski z Sekulskim.
77 min - Żółta kartka dla Gojnego za faul na Pirulo.
76 min - Gojny powstrzymuje Wolskiego.
74 min - Zmiana w ŁKS. Za Domingueza wchodzi Tosik.
72 min - Bramkarz Zagłębia broni strzał Rygaarda.
71 min - Niecelne uderzenie Masłowskiego.
68 min - Chaos w polu karnym gospodarzy wyjaśnia Malarz (strzelał Misak).
65 min - Strzela Klimczak.
64 min - Zmiana w Zagłębiu. Za Szweda wchodzi Korzeniecki.
62 min - Żółta kartka dla Domingueza za faul na Szwedzie.
61 min - Róg dla Zagłębia. Ale o jego rozegraniu goście będą chcieli jak najszybciej zapomnieć.
59 min - Zmiana w Zagłębiu. Za Seedorfa wchodzi Pawłowski.
58 min - Interwencja Dąbrowskiego po centrze z wolnego Gojnego.
56 min - Żółta kartka dla Morosa za przewinienie na Seedorfie.
55 min - Gryszkiewicz zbyt mocno podaje do Klimczaka.
52 min - Sobczak fauluje Klimczaka.
51 min - Z rożnego centruje Pirulo, główkuje Gracia.
50 min - Po mocnym uderzeniu Gryszkiewicza, dobrze zachowuje się Stępniowski. W efekcie mamy róg.
49 min - Interwencja Stępniowskiego po zagraniu Klimczaka.
46 min - Aż potrójna zmiana u gospodarzy. Za Dankowskiego, Trąbkę i Janczukowicza wchodzą Wolski, Rygaard i Gryszkiewicz.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY MECZU - Zaczynamy drugą połowę meczu ŁKS-Zagłębie.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - ŁKS remisuje z Zagłębiem 0:0. To nie jest wielkie widowisko. Na boisku zupełnie nie widać, że ŁKS jest trzeci w tabeli, a Zagłębie ją zamyka. ŁKS-Zagłębie 0:0.
45+2 min - Wolny dla Zagłębia, ale nic juz tego nie wynika.
45 min - Sędzia dolicza co najmniej minutę do pierwszej połowy.
43 min - Gojny fauluje Pirulo.
42 min - Dominguez fauluje Misaka.
41 min - Dankowski faulowany przez Seedorfa.
40 min - Stępniowski łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony Klimczaka.
38 min - Dośrodkowanie Szweda z prawej strony, ale Dankowski radzi sobie z Seedorfem.
37 min - Centra Klimczaka.
32 min - Malarz nie daje się zaskoczyć po strzale Gojnego z pola karnego.
30 min - Interweniuje Stępniowski.
29 min - Tym razem żółta kartka dla Sobczaka za faul na Dominguezie.
27 min - Pierwsza żółta kartka. Dla Dankowskiego za faul na Szwedzie.
26 min - Pirulo podaje do Janczukowicza. Po jego strzale piłkę wybija golkiper.
26 min - Duriska wybija piłkę spod nóg Klimczakowi.
23 min - Masłowski fauluje Klimczaka w środku boiska.
22 min - Kontra Zagłębia po błędzie Klimczaka.
21 min - Centruje Gojny, lot piłki przedłuża Sobczak, ale wszystko wyjaśnia Malarz.
21 min - Ostrożna gra gości.
19 min - Tym razem fauluje Janczukowicz.
17 min - Faul Seedorfa na Dąbrowskim.
17 min - Malarz broni strzał Misaka.
16 min - Faul na Morosie.
13 min - Faul na Janczukowiczu.
12 min - Po podaniu Gojnego główkuje Misak. Malarz nie ma kłopotów z obroną.
11 min - Z daleka uderza Sobczak, futbolówka skozłowała przed Malarzem, ale ten wybija ją poza boisko.
10 min - Interwencja Malarza po centrze z prawej strony Masłowskiego.
9 min - Pierwszy róg dla Zagłębia.
8 min - Pirulo zbyt mocno podaje do Dankowskiego.
5 min - Płaski strzał Pirulo, golkiper łapie piłkę.
4 min - Niezbyt czysto uderza Sekulski, interweniuje Stępniowski.
3 min - Piłkę przytomnie wybija Moros.
1 min - Pierwszy faul w meczu (Seedorfa na Dankowskim).
POCZĄTEK MECZU - Zaczynamy mecz ŁKS - Zagłębie.

Godz. 17.53 - Sześć ostatnich oficjalnych spotkań między ŁKS i Zagłębiem zakończyło się zwycięstwem ,,Rycerzy Wiosny". Po raz ostatni sosnowiczanie byli górą wiosną 2005 roku.

Godz. 17.44 - Wyjściowy skład Zagłębia: Krystian Stępniowski – Łukasz Turzyniecki, Piotr Polczak, Lukas Duriska, Dawid Gojny – Michał Masłowski, Maciej Ambrosiewicz, Quentin Seedorf, Mateusz Szwed, Patrik Misak – Szymon Sobczak. Na ławce rezerwowych znajdują się: Szymon Frankowski, Goncalo Gregorio, Szymon Pawłowski, Martim Maia, Filip Karbowy, Dawid Ryndak, Kacper Radkowski, Nikolas Korzeniecki, Patryk Małecki.

Godz. 17.40 - Wyjściowy skład ŁKS: Arkadiusz Malarz – Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Carlos Moros Gracia, Adrian Klimczak – Pirulo, Maksymilian Rozwandowicz, Antonio Dominguez, Michał Trąbka, Piotr Janczukowicz - Łukasz Sekulski. Na ławce rezerwowych znajdują się: Dawid Arndt, Jan Sobociński, Maciej Wolski, Adam Marciniak, Jakub Tosik, Mikkel Rygaard, Przemysław Sajdak, Piotr Gryszkiewicz, Tomasz Nawotka.

Do Łodzi na mecz z ŁKS przyjeżdża ostatnie w tabeli Zagłębie. Drużyna, która do tej pory zgromadziła zaledwie 12 pkt. Trudno spodziewać się, że podopieczni Kazimierza Moskala podejmą skuteczną walkę z piłkarzami Ireneusza Mamrota. Mimo wszystko ŁKS musi podejść do meczu bardzo skoncentrowany. Moskal doskonale zna dobre i słabe strony łódzkiego teamu. A wyniki z ostatnich kilku kolejek pokazują, że w ŁKS nie jest tak różowo, jak chcieliby tego kibice.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu pomiędzy ŁKS i Zagłębiem Sosnowiec. Początek meczu o godzinie 18.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0