ŁKS Łódź Wisła Płock 0:0. Rozczarowujący remis łodzian

Paweł Strzelecki
ŁKS Wisła Płock dziś na żywo online
ŁKS Wisła Płock dziś na żywo online Polskapress/archiwum
ŁKS Wisła Płock na żywo online. Wynik meczu ŁKS Wisła. Dziś łodzianie podejmują na własnym boisku drużynę Wisły Płock. Oba kluby na inaugurację rundy wiosennej przegrały swoje mecze. Łodzianie walczą o utrzymanie i muszą dziś wygrać. ŁKS Wisła na żywo. Zapraszamy do naszej relacji online!

ŁKS Wisła Płock na żywo online

WYNIK MECZU ŁKS WISŁA 0:0

Koniec meczu. Rozczarowujący remis ŁKS. Nie mogło być inaczej, skoro najlepsi na placu byli stoper Maciej Dąbrowski i rezerwowy Adam Ratajczyk. Łodzianie coraz bliżej I ligi
93 min - żółta kartka dla Corrala za faul na bramkarzu
90 min - po serii przypadkowych zagrań, główka Corrala nad poprzeczkę, Mógł to zrobić zdecydowanie lepiej!
88 min - żółta kartka dla kogoś z ławki rezerwowych Wisły
87 min - W Wiśle Pawlak za Kocyłę
87 min - po zmianach w składzie ŁKS gra lepiej ale nieskutecznie

86 min - znakomita indywidualna akcja Ratajczyka. Po jego centrze, strzale Piątka i serii rykoszetów piłkę złapał bramkarz

85 min - żółtą kartkę ujrzał Szwoch, pauzuje w kolejnym meczu
84 min - Wróbel zmienia Dominqueza
80 min - po akcji Ratajczyka strzał Trąbki zza pola karnego broni Dahne
79 min - akcja Ratajczyk - Vidmajer. Obrońca ŁKS zacentrował w ręce bramkarza
78 min - niecelny strzał Trąbki zza linii pola karnego
77 min - ŁKS ma przewagę
76 min - strzał Dominqueza po rykoszecie broni bramkarz
73 min - Sheridan mijał w polu karmy Malarza, podał na piąty metr. Na szczęście piłkę wybił Vidmajer
73 min - po indywidualnej akcji i strzale Dominqueza rzut rożny dla ŁKS
70 min - Gracia znakomicie zablokował strzał Sheridana
68 min - zmiany w obu drużynach w obrębie drugiej linii
68 min Rasak zmienia Ambrosiewicza
66 min - klasyczna polska gra ligowa - dwa trzy podania i strata
65 min - Sajdaka zmienia Srnić
61 min - Ratajczyk zmienia... nie nie Sajdaka, a Pirulo. Dwóch młodzieżowców ŁKS na boisku. ale tylko przez moment
60 min - Sheridan zastępuje Kuświka
59 min - ŁKS wywalczył piłkę pod polem karnym Wisły, ale Sajdak strzelił wyjątkowo niecelnie
57 min - żółta kartka dla Kuświka, pauzuje w kolejnym meczu
56 min - indywidualna przebojowa akcja Dąbrowskiego pod polem karnym rywali. Szkoda, że skończyło się na niczym
54 min - na boisku faule i chaos
49 min - Merebaszwili pokazał klasą, minął zwodem dwóch łodzian
47 min - akcja Pirulo - Dpominquez. po strzale tego ostatniego i rykoszecie rzut rożny
46 min - druga połowa rozpoczęta
Kontuzjowany Maksymilian Rozwandowicz ma nadzieję, że od poniedziałku zacznie normalnie trenować
Najgorszym aktorem widowiska do przerwy był arbiter, który stracił panowanie nad sytuacją na boisku i na dodatek nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla ŁKS. Dlaczego sędzia Przybył nie raczył tego zauważyć. Może po prostu ekstraklasa to za wysokie dla niego progi. Po co komu jest ten cały VAR i arbitrzy, którzy podobno kontrolują sytuację na boisku

Przerwa. Na razie więcej z gry ma Wisła. Po składnej hiszpańskiej grze ŁKS zostało wspomnienie

44 min - fauluje Ambrosiewicz i ogląda żółtą kartkę

43 min faul taktyczny Piątka. Żółta kartka. Piątek pauzuje w kolejnym ligowym meczu
43 min - aut dla Wisły, choć powinien być dla ŁKS. Wściekły Kazimierz Moskal
41 min - Wisła się broni, ale ŁKS brakuje ostatniego podania

38 min - inicjatywa cały czas należy do Wisły

33 min - Merebaszwili za późno zdecydował się na strzał i został zablokowany
29 min - żółtą kartkę ujrzał Kazimierz Moskal, krytykujący za tę decyzję arbitra
28 min - po indywidualnej akcji zablokowany strzał Pirulo, dlaczego chwilę wcześniej arbiter nie chciał zauważył faulu Furmana na Boguszu
26 min - ŁKS ma ogromne kłopoty z wyjściem z własnej połowy. Gdzie jest Ramirez? Niestety, w Lechu!

24 min - Sajdak po niebezpiecznym zagraniu ogląda drugi już w tym sezonie żółty kartonik
21 min - Vidmajer ogląda żółtą kartkę za faul na Kocyle
17 min - Dahne obronił strzał z dystansu Trąbki
15 min - pierwszy kwadrans pod dyktando gości, ŁKS ma kłopoty ze zbudowaniem składnego ataku

13 min - fatalny strzał z dystansu Domíngueza
12 min - centrostrzał Furmana z wolnego, broni Malarz
11 min - kolejna szansa Wisły, Malarz nie potrafił złapać piłki. ale za chwilę zatrzymał uderzenie Merebaszwiliego

9 min - strzał Corrala z dystansu zablokowany - rzut rożny
8 min - kontra ŁKS zatrzymana w środku pola
7 min - Wisła o krok od gola. Po centrze Furmana, Michalski główkował minimalnie obok słupka
4 min - centra Vidmajera w pole karne, trafia w głowę Corrala, ratuje sytuacją Rzeźniczak

3 min - Pirulo w walce o piłkę lepszy od Rzeźniczaka
1 min - zaczynamy

Kapitanowie: Arkadiusz Malarz i Dominik Furman
Spotkanie z Wisłą Płock poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka. 44-letni arbiter w tym sezonie rozstrzygał jeden mecz z udziałem ŁKS - przegrany w Łodzi z Legią Warszawa 2:3.

W jedenastce Wisły trzech młodzieżowców, w ŁKS - jeden

Trener Wisły Płock - Radosław Sobolewski: Różnica punktowa między oboma zespołami, nie oddaje różnicy poziomu. Spotkają się dwie równorzędne drużyny. To będzie bardzo trudny mecz
ŁKS będzie chciał przerwać czarną serię czterech porażek z rzędu
Jesienią wygrała Wisła 2:1
ŁKS: Malarz - Bogusz, Moros, Dąbrowski, Vidmajer, Trąbka, Sajdak, Piątek, Dominquez, Pirulo, Corral.
Ze składu wypadł niedysponowany. chory Guima

Jan Grzesik - pauzujący za kartki: Chcemy, żeby o ŁKS znów mówiono Rycerze Wiosny
W tym miejscu zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS Wisła - zaczynamy od 14.30

Kibice ŁKS wciąż wierzą, że ich ulubiony klub utrzyma się w najwyższej klasie rozgrywek. Ale, by móc o tym marzyć, trzeba zacząć wreszcie zdobywać punkty.

Dlatego łodzianie nie tylko chcą, ale też muszą zdobyć w meczu z Wisłą Płock trzy punkty. Jeśli sen o utrzymaniu nie ma prysnąć jak bańka mydlana już na początku wiosennych rozgrywek.

Nie wiemy, na jaką jedenastkę postawi trener Kazimierz Moskal. Tak często rotuje meczową kadrą, nie może się trzymać zasady, iż zwycięskiego składu się nie zmienia, bo sukcesy jego podopiecznym zdarzają się rzadko, że trafić, kto pojawi się o godz. 15 na boisku, jest trudno.

Uznajmy ostrożnie, że skoro szkoleniowiec był zadowolony z postawy swoich podopiecznych do 70 minuty przegranego meczu z Legią (wtedy łodzianie stracili gola na 1:1), to znów im zaufa. Z jednym wyjątkiem. Nadmiar kartek wyeliminował z gry prawego obrońcę Jana Grzesika. Jego miejsce zajmie pewnie Artur Bogusz, który ostatni raz grał w ligowy meczu we wrześniu minionego roku.