ŁKS Łódź - Warta. Piłkarska pierwsza liga. ŁKS zamyka już szpital

  • Express Ilustrowany

Jan Hofman

Piłkarze ŁKS doskonale rozpoczęli drugą część pierwszoligowego sezonu. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala wygrali dwa mecze!

Trzecie zwycięstwo ŁKS?

Jutro piłkarze ŁKS staną przed szansą odniesienia trzeciego zwycięstwa. ŁKS na boisku z jedną trybuną i małą trybunką dla gości, podejmować będą Wartę Poznań. Spotkanie z zespołem ze stolicy Wielkopolski rozpocznie się o godz. 17. Po raz drugi w Łodzi zawodnicy ŁKS walczyć będą przy światłach.

W ŁKS zdrowieją

- Cieszę się, że z wolna możemy zamykać szpital, który ostatnio mieliśmy w klubie - mówi Kazimierz Moskal, szkoleniowiec ŁKS. - Normalnie z zespołem trenują już Rozmus, Piątek i Sekulski. Wszystko wskazuje na to, że znajdą się w meczowej jedenastce, choć o tym będę decydował dopiero po dzisiejszym treningu. Bogusz rozpoczął w środę indywidualne zajęcia, ale nie ma szans, by w sobotę mógł zagrać przeciwko Warcie. W jutrzejszym meczu zabraknie też kontuzjowanych Budzyńskiego (problem z barkiem) i Gamrota, a za nadmiar kartek pauzować muszą Bryła i Wolski.

To nie będzie łatwy mecz dla ŁKS

- Warta jest nisko w tabeli, w gronie drużyn walczących o utrzymanie, ale w żadnym wypadku nie można lekceważyć zespołu z Poznania. Jestem przekonany, że będzie to dla nas szalenie poważny test i bardzo jestem ciekaw, jak wypadniemy w sobotę po bardzo trudnym pojedynku z innym pretendentem do awansu. Na pewno mecz z Wartą nie będzie dla nas łatwą przeprawą, szykuje się poważny test dla ŁKS. Nie wolno zapominać, że Warta dobrze rozpoczęła drugą część sezonu. Najpierw zremisowała w Bytowie, a później wygrała u siebie z Podbeskidziem, czym, przyznam, zaskoczyła mnie. Spodziewam się, że poznański zespół zacznie spotkanie defensywnie, ale liczę na to, że moi zawodnicy będą konsekwentnie realizować założenia taktyczne. Nie wykluczam, że w sobotę w ŁKS zagramy trzema młodzieżowcami w wyjściowej jedenastce.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

16.03.2019, 12:00

Znowu przyjdzie 2500 łbów, napiszą że było 4000 a kałesiaki będą piać że był komplet :)

15.03.2019, 23:24

Hoffman ty euro bardaszana

15.03.2019, 18:03

Tylko cham potrafi tak pisać. A co ?! Wszyscy wiedzą.

15.03.2019, 16:36

hofman, współczuję ci twojej indolencji. Przejdź się do psychologa, może jest jeszcze szansa.

15.03.2019, 15:04

Jutro ŁKS wygra 2:1

15.03.2019, 12:17

o 18 dopingujemy tyskim w meczu ze stalą

15.03.2019, 12:11

Ten artykuł napisał facet z jedną różową parówą i małym fiu.kiem. Fuj, fuj Hofman .

15.03.2019, 12:09

będzie remis

15.03.2019, 12:06

zobaczycie że jutro ŁKS nie wygra .śmiało stawiajcie x2 na Warte .typowy mecz i typowa wtopa będzie ŁKS czyli mecz wygrany a strata punktów będzie

15.03.2019, 11:54

jutro sobota ,czas na kąpiel

15.03.2019, 11:40

a od kiedy pismak musi byc obiektywny pajace ??????? urzedasy też mają swoje sympatię klubowe,prezydenci miastpanstw , w PZPN to samo i pewnie sadziowie piłkarscy też kibicują tam komuś i inni inni

15.03.2019, 11:30

Co za tępy baran to pisał po pierwszym zdaniu widać że jest nie obiektywny co w jego pracy jest naganne ale cóż to tylko exxpres

15.03.2019, 11:22

wszyscy jutro na mecz 1 ligowego łódzkiego klubu sportowego pierwszej siły piłkarskiej Łodzi od 4 ostatnich lat .a po meczu z Warta kolejne wydarzenie o 20:30 w sport arenie siatkarki ŁKS będą grać mecz na szczycie z Chemikiem Police

15.03.2019, 11:19

hofman ty parowo

15.03.2019, 11:18

Bryłę trzeba odesłać na jakąś rozmowę z psychologiem .on cały czas osłabia drużynę swoimi kartkami .ostatnio to samo trener ściąga zawodnika z żółtą kartka wchodzi Bryła za niego i łapie za chwilę żółta kartkę na wejściu

15.03.2019, 11:12

A wielki jak jajo słonia Wsidzew przy czterech trybunach nie radzi sobie z czerwoną latarnią II ligi hahahaah to się nazywa obiektywizm do granic absurdu hahhahha karnety karnety to się liczy w sporcie hahahaah

15.03.2019, 09:37

CzeŚć panowie Mam na imie Monika i mam 22 lata :). Napisz do mnie na https://sexanons.eu/monis22 jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą.

15.03.2019, 09:17

Widzimy się jutro na meczu. Do boju ŁKS!

15.03.2019, 09:15

Pierwsze zdanie w pseudo artykule mówi o tym kim i skąd jest pseudo redaktorzyna.