ŁKS Łódź w Turcji. Ełkaesiacy przegrali z Astrą Giurgiu

Dziś piłkarze ŁKS rozegrali kolejny mecz sparingowy podczas zgrupowania w Turcji. Rywalem łodzian był zespół Astra Giurgiu. Wicelider rumuńskiej ekstraklasy zwyciężył 2:0.

Piłkarze ŁKS w drugim sparingu podczas zgrupowania w Turcji przegrali w Antaly z Astrą Giurgiu. Rywale zdobyli gola w dwunastej minucie, a na listę strzelców wpisał się Denis Alibec. Zawodnik był piłkarzem Interu, zaliczył epizod w Serie A i zagrał 11 meczów w reprezentacji swojego kraju.

Łodzianie drugiego gola stracili w 67 minucie. Zawodnik rywala (Albert Stahl) znów wykorzystuję sytuację sam na sam z łódzkim bramkarzem i było po sprawie.

ŁKS I połowa: Budzyński - Grzesik (30, Bogusz), Moros, Dąbrowski, Vidmajer - Pirulo, Srnic, Guima, Ratajczyk - Wróbel, Corral.

ŁKS II połowa: Malarz - Bogusz, Rozwandowicz, Sobociński, Vidmajer (60, Grzesik) - Wolski, Sajdak, Piątek, Trąbka, Ramirez - Sekulski.

Kolejni sparingowi rywale ŁKS: ukraińska Zoria Ługańsk (22 stycznia) i Worskły Połtawa (25 stycznia) oraz serbskie Napredaka Krusevac (28 stycznia) i Proletera Nowy Sad (31 stycznia).

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0