ŁKS ŁÓDŹ vs Motor Lubawa [RELACJA NA ŻYWO] ŁKS wygrywa 4:0 [zdjęcia]

ei24/pas
W niedzielę o godz. 15 na obiekcie przy al. Unii lider tabeli ŁKS, podejmuje czerwoną latarnię Motor Lubawa. Rywale zdobyli w dziesięciu meczach tylko jeden punkt. Łodzianie nie mają innego wyjścia, muszą ten mecz wygrać, choćby dlatego, żeby do pojedynku derbowego przystępować z pozycji lidera. Zapraszamy od godziny 14.55 na RELACJĘ NA ŻYWO TUTAJ. W niedzielę o godz. 15 na obiekcie przy al. Unii lider tabeli - ŁKS, podejmie outsidera - Motor Lubawa. Łatwo wskazać faworyta tego pojedynku. Łodzianie zdobyli do tej pory 26 punktów, ich rywale tylko jeden, ale... Aura i kontuzje mogą utrudnić plan odniesienia przez łodzian dziewiątego zwycięstwa. W ŁKS wszyscy powinni trzymać kciuki za aurę.

ŁKS ŁÓDŹ vs Motor Lubawa [RELACJA NA ŻYWO]

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻENIA - F5

90" ŁKS WYGRYWA Z MOTOREM LUBAWA 4:0
85" Motor próbuje wbic chociaż honorowego gola, ale niestety się to nie udaje
82" Serafiński do Kowala, Kowal do Michałka, który nie trafił do bramki
10 minut do końca meczu, wynik jest już raczej przesądzony
80" Cztery zmiany w ŁKS-ie
17 minut do końca meczu
71" Michał Michałek wykonuje rzut rożny
70" Czwarta zmiana Gamrot zastąpi Kocota
69" Goscie próbują akcji na boisku, ale bez rezultatu, zostało 20 minut spotkania
60" Dominacja ŁKS-u jest nadal widoczna.

38" Goście próbują kontratakować, ale im nie wychodzi
36" Za chwilę koniec pierwszej połowy spotkania. Motor Lubawa musi się zmobilizować w drugiej połowie
33" Motor próbuje nadrobić stracony czas, ale ŁKSiacy nie odpuszczają
Dzikowski wybił piłkę po rzucie wolnym, a ta po chwili wróciła ponownie w polu karne, gdzie gola głową zdobył Rodionov.
3:0 dla ŁKS-U Już drugą bramkę strzelił Jehwen Rodionov
29: Rzut wolny dla gospodarzy. ŁKS z rzutu wolnego będzie Bartosz Dzikowski
28" Nowak przejął piłkę
27" Michał Kołba rozpoczyna kolejną akcję ŁKS-u
26" Próba strzału Motoru Lubawa. Olejniczak uderzał z dystansu. Piłkę zablokowali gracze ŁKS-u.
Strzelcem pierwszej bramki Aleksander Ślęzak
13" Po 13 minutach jest 2:0 dla ŁKS-u. Brawo!

15.00 Zaczynamy mecz, GRAMY!

Pierwsza połowa meczu

14.54 Piłkarze weszli na murawę

11 minuta - Ślęzak
13 minuta - Radionow
29 minuta - Radionow

W tygodniu z urazami walczyło trzech piłkarzy. Kamil Juraszek, Michał Michałek i Maksym Kowal wrócili do zajęć, choć stoper trochę narzekał na ból pachwiny. Być może trener Marcin Pyrdoł, dmuchając na zimne, da Juraszkowi odpocząć przed meczem z Widzewem, a tym razem postawi na Mariusza Cichowlasa.

Wraca do składu lewy obrońca Kamil Rozmus, Kartki eliminują z kolei Pawła Pyciaka. Wielka szkoda, bo piłkarz należy do najlepszych w drużynie. Na prawej obronie zastąpi go pewnie Damian Guzik.
W remisowym (0:0) meczu ze Świtem w Nowym Dworze słabo wypadli środkowi pomocnicy Artur Golański i Mateusz Gamrot. Czy szkoleniowiec znów im zaufa? A może dokona roszad w składzie i zdecyduje się na przykład grać dwoma napastnikami. Rywale w IIIligowej stawce poznali się już łyse konie i dobrze by było ich zaskoczyć innym taktycznym rozwiązaniem.
O sukces może nie być łatwo, gdyż Motor będzie kurczowo bronił własnego przedpola. Bezbramkowy remis byłby dla zespołu z Lubawy wielkim osiągnięciem i zarazem ligową sensacją.[cyt]

Wielką nadzieją Motoru na zdobywanie bramek i punktów miał być pozyskany ze Startu Działdowo doświadczony 32letni napastnik Marcin Ogrodowczyk zwany „Diabłem".
Niestety, piłkarz doznał złamania kości śródstopia i nie zagra przez kilka najbliższych tygodni.

Składy:
Motor Lubawa: Dzikowski – Malinowski, Wasiutyn, Laskowski, Lewalski, Zasuwa, Burchart, R. Śnieżawski, Olejniczak, M. Śnieżawski, Wypniewski.
Rezerwowi: Przyborowski, Margalski, Ewertowski, Gerka, Linkner.

ŁKS Łódź: xxxxx
Kołba – Bryła, Cichowlas, Golański, Guzik, Kocot, Kopka, Rodionov, Ślęzak, Rozmus, Nowak.
Rezerwowi: Kazimierczak, Kacela, Kowal, Michałek, Nawrocki, Gamrot, Serafiński,