ŁKS Łódź - Stal Głowno 3:0. Trzecioligowiec lepszy od piątoligowca

(pas)
Łukasz Staroń zdobył dwa gole
Łukasz Staroń zdobył dwa gole krzysztof szymczak
W swoim drugim meczu sparingowym w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej trzecioligowi piłkarze ŁKS pokonali Stal Głowno 3:0 (0:0). Dwa gole zdobył Łukasz Staroń, zaś końcowy rezultat ustalił Dawid Sarafiński.

Podopieczni trenera Marka Chojnackiego od początku mieli przewagę, ale drużyna prowadzona przez Marka Pawlaka (występująca w łódzkiej klasie okręgowej) długo skutecznie się broniła.

Staroń trafił po raz pierwszy w 60 min, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem po dokładnym podaniu Tomasza Kowalskiego. W 65 min ponownie pokonał golkipera, tym razem po indywidualnej akcji. Wreszcie, w 80 min, wynik ustalił Sarafiński (po podaniu Staronia).

ŁKS - Stal Głowno 3:0 (0:0)
1:0 - Staroń (60), 2:0 - Staroń (65), 3:0 - Sarafiński (80).
ŁKS: I połowa: Sekuterski - Piekielny, Grzech, Salski, Szumer - Cuprjak, Najdeszak, Golański, Bujalski, Martins Rodrigo - Zaleśny. II połowa: Król - Filipiak, Zimoń, Sierant, Karbowniak - Sarafiński, Bujalski, Kowalski, Najdeszak (61, Ślęzak), Martins Rodrigo (61, Róźycki) - Staroń.