ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin wynik meczu 21.02.2020

(bart)
Dziś o godzinie 18 w Łodzi przy al. Unii piłkarze ŁKS podejmą Pogoń Szczecin. Zapraszamy na relacje na żywo z meczu ŁKS - POGOŃ.

ŁKS POGOŃ SZCZECIN NA ŻYWO 21.02.2020

strona wymaga odświeżania

ŁKS ŁÓDŹ0
POGOŃ SZCZECIN0

KONIEC MECZU - ŁKS remisuje z Pogonią 0:0. Ten wynik to porażka łodzian, którzy mają coraz mniejsze szanse na utrzymanie się w ekstraklasie. To goście nie wykorzystali karnego, ale to marne pocieszenie dla ełkaesiaków. Zawodnicy Moskala zaprezentowali się całkiem dobrze po przerwie. Cóż jednak z tego...
90+4 min - Stipica kapitalnie ratuje swój zespół przed stratą gola!
90+3 min - Karnego wykonuje Kozulj, ale czyni to fatalnie, nie trafiając w bramkę. Nadal 0:0!
90+1 min - Sędzia dyktuje ,,jedenastkę" po tym, jak uznał, że Vidmajer nieprzepisowo powstrzymuje Kozulja.
90+1 min - Karny dla Pogoni!
90 min - Sędzia przedłuża to spotkanie co najmniej o trzy minuty.
88 min - Maciej Dąbrowski pada w polu karnym po starciu ze Stipicą. Ale sędzia nie reaguje.
86 min - Żółta kartka dla Macieja Dąbrowskiego.
85 min - Benedikt Zech znakomicie zatrzymuje Wróbla w polu karnym.
83 min - Po świetnym podaniu Trąbki Grzesik łądnie uderza z ostrego kąta wzdłuż bramki. Niestety, niecelnie.
82 min - Zmiana w ŁKS. Przemysław Sajdak kontuzjowanego Ratajczyka.
80 min - Stipica uprzedza Wróbla.
79 min - Zmiana w Pogoni. Zvonimir Kozulj za Spiridonovicia.
79 min - Stec wpada w pole karne łodzian, ale jego strzał jest niecelny.
78 min - Zmiana w Pogoni. Soufian Benyamina zastępuje Cibickiego.
76 min - Mecz z jednej trybuny stadionu przy al. Unii ogląda 5150 fanów.
74 min - Odważny wybieg Stipicy.
72 min - Zmiana w ŁKS. Guima zastępuje Wolskiego.
70 min - Zmiana w Pogoni. Marcin Listkowski zastępuje Michalisa Maniasa.
67 min - Strzał z dystansu Domngueza. Rykoszet i róg.
65 min - Coraz większa przewaga ełkaesiaków. Ale wciąż 0:0.
63 min - Kapitalny rajd Grzesika, dośrodkowanie, po którym Wróbel nie trafia w piłkę z kilku metrów przed bramką. Takie okazje trzeba wykorzystywać!
60 min - ,,Centrostrzał'' Domingueza i Stipica musi wybić piłkę na róg.
59 min - Po podaniu Trąbki Grzesik wywalczył róg.
58 min - Strzał Srdjana Spirydonovicia z pola karnego.
57 min - Kolejna próba aktywnego Wróbla.
56 min - Dobry wybieg Malarza.
55 min - Szczecinianie starają się spokojnie rozgrywać piłkę.
51 min - Centra Domingueza z lewej strony pola karnego. Interweniuje Stipica.
50 min - Trąbka w polu karnym Pogoni. W efekcie róg.
49 min - ŁKS atakuje.
49 min - Niedokładne podanie Ratajczyka.
47 min - Niecelny strzał Wolskiego.
46 min - Ładne uderzenie z woleja Michała Trąbki.
46 min - Zmiana w ŁKS. Za Corrala wchodzi Jakub Wróbel.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu.
PRZERWA - Po 45 minutach ŁKS remisuje z Pogonią 0:0. Zapraszamy na relację po przerwie.
45 min - Sędzia kończy pierwszą połowę.
44 min - Ładne uderzenie Srnicia, z którym radzi sobie Dante Stipica.
43 min - Komentatorzy spotkania sugerują, że remis nie byłby złym wynikiem dla ŁKS. Trudno się z tym zgodzić.
41 min - Faul Tadeja Vidmajera na Stecu.
40 min - Srnić fauluje Damiana Dąbrowskiego.
38 min - Dominguez żle strzela z wolnego.
37 min - Sędzia uznał, że Ratajczyk był faulowany przez Konstantinosa Triantafyllopoulosa.
35 min - Niecelnie główkuje Corral po podaniu Domingueza.
34 min - Faul Steca na Adamie Ratajczyku.
33 min - Z dystansu strzela Srnić. Ale czyni to fatalnie.
32 min - Malarz wybija futbolówkę po rożnym Ricardo Nunesa.
30 min - Łodzianie złapali ,,drugi oddech". Ale to wciąż zbyt mało.
28 min - Główka Macieja Wolskiego po świetnym podaniu Macieja Dąbrowskiego. Jednak golkiper Pogoni pewnie łapie piłkę.
27 min - Atak pozycyjny ŁKS. Ale goście nie dają się zaskoczyć.
24 min - Przytomny odbiór piłki w wykonaniu Macieja Dąbrowskiego.
23 min - W tej fazie meczu goście sprawiają lepsze wrażenie.
20 min - Celne uderzenie Davida Steca.
19 min - Interwencja Srnicia przed własnym polem karnym.
18 min - Tym razem fauluje Samuel Corral.
17 min - Pogoń atakuje coraz groźniej.
15 min - Żółta kartka dla Jana Grzesika. Z wolnego silnie strzela Paweł Cibicki, w efekcie róg.
14 min - Żółta kartka dla Domingueza.
12 min - Bardzo ładna akcja ŁKS, zainicjowana przez Antonio Domingueza.
8 min - Ostry atak Dragoljuba Srnicia. Ale tak trzeba walczyć o byt w ekstraklasie.
7 min - Niewykorzystana kontra łodzian.
6 min - Tym razem to goście przesunęli się na połowę gospodarzy.
4 min - Pierwszy faul w meczu.
2 min - Pierwszy róg w meczu. Interweniuje Arkadiusz Malarz.
1 min - ŁKS próbuje agresywnie atakować gości.
Początek meczu - Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczynamy mecz ŁKS z Pogonią.
Godz. 17.59 - Oba zespoły już na murawie. ŁKS zagra na biało-czerwono-biało, zaś Pogoń na granatowo-bordowo.

Godz. 17.54 - Gościem studia w transmitującej dzisiejszy mecz telewizji Canal Plus jest Robert Kozielski. Ten były piłkarz zespołu z al. Unii bardzo realistycznie ocenił szansę zespołu na utrzymanie się, gdyby nie udało mu się dziś zwyciężyć. Rzecz jasna, dodał od razu, że liczy na przełamanie ełkaesiaków.

Godz. 17:49 - Z kolei szczecinianie wygrali w Płocku z Wisłą (3:2), by następnie zremisować bezbramkowo ze Śląskiem Wrocław.

Godz. 17:47 - Przypomnijmy, że wiosną podopieczni trenera Kazmierza Moskala jeszcze nie wygrali starcia o punkty. Najpierw ulegli w Warszawie Legii (1:3), natomiast później zremisowali w Łodzi z Wisłą Płock (0:0).

Godz. 17:43 - Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Bartosz Frankowski z Torunia.

Godz. 17:40 - Skład Pogoni: Stipica – Stec, Triantafyllopoulos, Zech, Nunes – Kowalczyk, Podstawski, D. Dąbrowski, Cibicki, Spiridonović – Manias.

Godz. 17:38 - Wyjściowy skład ŁKS: Malarz – Grzesik, Gracia, M. Dąbrowski, Vidmajer – Trąbka, Srnić, Domínguez, Wolski, Ratajczyk – Corral.

Godz. 17:20 Dziś rano dotarła do nas smutna informacja, zmarł Kacper Derczyński, który w drugiej połowie lat 90. występował w drużynie ŁKS. Miał 39 lat. Jego pamięć będzie uczczona minutą ciszy.

Godz. 16:50 - Po posiedzeniu PZPN: Od sezonu 2021/2022 w piłkarskiej elicie w akcji zobaczymy osiemnaście drużyn, które rozegrają w sumie 34 kolejki. Będzie to sezon przejściowy dlatego też z ligi spadnie tylko jedna drużyna. Natomiast dwa teamy z I ligi mogą wywalczyć bezpośrednio awans do elity, a cztery kolejne zagrają w barażach o trzecie premiowane awansem miejsce.

Godz. 16:40: Dzisiejsze spotkanie ŁKS - Pogoń Szczecin rozpocznie 23. serię piłkarskiej ekstraklasy. Dla łodzian to kluczowy mecz na drodze do utrzymania. Wynik dzisiejszej konfrontacji będzie kluczowy dla sportowej przyszłości klubu. Zwycięstwo da nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone, pozwoli uwierzyć, iż łódzkiej drużynie może jeszcze zaświecić słoneczko. W innym wypadku kibice będą się już mogli oswajać z myślą, że przygoda ełkaesiaków z krajową elitą potrwa zaledwie jeden sezon.