ŁKS Łódź - Odra Opole 0:4. Klęska ,,Rycerzy Wiosny" na pustym stadionie przy al. Unii

(bart)
W meczu przedostatniej kolejki piłkarskiej pierwszej ligi ŁKS uległ w Łodzi Odrze Opole 0:4. To kompromitacja podopiecznych trenera Marcina Pogorzały. Gospodarze wypadli wręcz fatalnie, wyglądali na sfrustrowanych i zniechęconych. Jasne, łodzianie zachowali jeszcze matematyczną szansę na walkę w barażach o awans do ekstraklasy. Chyba jednak nikt o zdrowych zmysłach już w to nie wierzy. W sumie to chyba nawet dobrze, że tego meczu nie oglądali z trybun kibice ,,Rycerzy Wiosny". W najbliższą niedzielę ŁKS zagra w Katowicach z GKS. Naprawdę trudno być choćby umiarkowanym optymistą po takim blamażu.

ŁKS ŁÓDŹ - ODRA OPOLE NA ŻYWO

Strona wymaga odświeżania

ŁKS ŁÓDŹ0
ODRA OPOLE4

KONIEC MECZU - ŁKS przegrywa w Łodzi z Odrą Opole 0:4. Po prostu wstyd. Tak nigdy nie powinni prezentować się ełkaesiacy.
90 min - Sędzia dolicza co najmniej jedną minutę.
87 min - Żółta kartka dla Wróbla za przewinienie na Kowalczyku.
82 min - Zmiana w Odrze. Za Trojaka wchodzi Hreben.
82 min - Zmiana w Odrze. Janus zastępuje Nowaka.
80 min - Podwójna zmiana w Odrze. Żak i Wróbel zastępują Czaplińskiego i Mikinicia.
79 min - Dankowski uderza na bramkę... ramieniem. Niecelnie.
78 min - Żółta kartka dla Czaplińskiego.
78 min - Żółta kartka dla Mikinicia.
76 min - Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Koprowskiego za uderzenie Szreka łokciem w powietrznej walce o piłkę.
75 min - Zmiana w ŁKS. Jurić zastępuje Radaszkiewicza.
71 min - Strzał Pirulo z kilku metrów. Ale trafia w golkipera.
68 min - Zmiana w Odrze. Tkocz zastępuje Żemłę.
66 min - GGGOOOLLL!!! Dla Odry. Mikinić popisuje się efektownym podcięciem piłki z 11 metrów. ŁKS-Odra 0:4.
63 min - Kolejne sprawdzanie w VAR. Tym razem po starciu Dąbrowskiego z Niziołkem. Mamy kolejnego karnego.
60 min - Zmiana w ŁKS. Za Janczukowicza wchodzi Javi Moreno.
60 min - GGGOOOLLL!!! Dla Odry. Mikinić pewnie wykorzystuje karnego, zupełnie myląc Kozioła. ŁKS-Odra 0:3.
58 min - Sędzia dyktuje karnego dla Odry za rzekomy faul Kowalczyka na Czaplińskim. Sytuacja jest sprawdzana przez system VAR.
52 min - Główkuje Kostrzycki, broni Kozioł.
50 min - Po główce Koprowskiego interweniuje Sapielak.
49 min - Fauluje Kowalczyk.
48 min - Żółta kartka dla Tosika.
46 min - Aż trzy zmiany w ŁKS. Kowalczyk za Bąkowicza, Dankowski za Wolskiego i Tosik za Rozwandowicza.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Zaczynamy drugą połowę meczu ŁKS z Odrą. Zapraszamy na relację.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy ŁKS przegrywa z Odrą Opole 0:2. Czy po zmianie stron będzie lepiej? ŁKS-Odra 0:2.
43 min - Żemło faulowany przez Janczukowicza.
39 min - Kozioł broni uderzenie Mikinicia.
38 min - Faul Koprowskiego. Nie zagra w Katowicach.
37 min - Niecelny strzał Mikinicia.
35 min - Uderzenie Klimczaka z półwoleja. Znów rożny.
34 min - Niecelny strzał Rozwandowicza. Róg dla łodzian.
30 min - Dąbrowski ratuje zespół wybiciem piłki poza boisko.
29 min - Akcja Janczukowicza. Ale Żemło blokuje jego strzał w polu karnym. W efekcie róg dla ŁKS.
28 min - Strzał Pirulo znów zablokowany.
25 min - Niecelne uderzenie Szreka.
23 min - Ładna akcja i celne uderzenie Radaszkiewicza.
22 min - Goście znów byli blisko szczęścia. Na szczęście, żaden z zawodników gości nie przeciął lotu piłki w polu bramkowym.
21 min - Zablokowane uderzenie Pirulo.
19 min - Faul Trojaka na Klimczaku.
16 min - Gospodarze próbują odrobić straty, ale bez żadnych konkretów.
15 min - Sapielak radzi sobie z dośrodkowaniem Klimczaka.
11 min - Żółta kartka dla Żemły.
10 min - GGGOOOLLL!!! Dla Odry. Tym razem w pole karne wpada Klimek, który precyzyjnie podaje do Dawida Czaplińskiego. Ten płaskim strzałem trafia do siatki. ŁKS-Odra 0:2.
8 min - GGGOOOLLL!!! Dla Odry. Po centrze z wolnego z lewej strony pola karnego najwyżej wyskoczył Łukasz Kędziora, który precyzyjnym uderzeniem głową zaskakuje Kozioła. Wyraźnie ,,zaspał" zwłaszcza Koprowski. ŁKS-Odra 0:1.
6 min - Uderzenie z dystansu kapitana łodzian Rozwandowicza.
4 min - Ładna próba podania Trąbki.
2 min - Faul Pirulo na Trojaku.
POCZĄTEK MECZU - Zaczynamy mecz ŁKS-Odra Opole. Zapraszamy na relację.

Godz. 17:53 - Aż dziesięciu ełkaesiaków jest dzisiaj zagrożonych przymusową pauzą w ostatnim meczu sezonu (za tydzień w Katowicach z GKS), jeśli zostaną ukarani żółtą kartką. Są to: Pirulo, Koprowski, Dąbrowski, Wolski, Janczukowicz, Bąkowicz, Trąbka, Kuźma, Corral i Jurić.

Godz.17:48 - Przypomnijmy, że dzisiejsze spotkanie będzie rozgrywane bez udziału publiczności.

Godz. 17:39 - Wyjściowy skład Odry: Sapielak – Żemło, Kostrzycki, Kędziora – Szrek, Niziołek, Trojak, Klimek – Nowak, Mikinić, Czapliński. Ławka rezerwowych: Kuchta, Kamiński, Tkocz, Maćkowiak, Sauczek, Janus, Hreben, Wróbel, Żak.

Godz. 17:38 - Znamy wyjściowy skład ŁKS. Mecz rozpoczną: Kozioł – Bąkowicz, Dąbrowski, Koprowski, Klimczak – Trąbka, Rozwandowicz, Pirulo – Wolski, Radaszkiewicz, Janczukowicz. Na ławce rezerwowych zasiądą: Arndt, Nacho, Kowalczyk, Dankowski, Corral, Javi, Tosik, Marciniak i Jurić.

Godz. 16:50 - Dziś o godz. 18 pierwszoligowi piłkarze ŁKS rozpoczną na stadionie przy al. Unii mecz przedostatniej kolejki sezonu. Rywalem łodzian będzie Odra Opole.

ŁKS Łódź - Odra Opole 0:4. Klęska ,,Rycerzy Wiosny

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani