ŁKS Łódź - Nieciecza 1:1. Przerwana seria ŁKS, choć początek był wymarzony

(dk, ww)
Dziś mecz ŁKS - Nieciecza. Początek spotkania o 12:40. Zapraszamy na relację na żywo.

ŁKS - Nieciecza RELACJA NA ŻYWO, wynik meczu online

strona wymaga odświeżania

ŁKS ŁÓDŹ1
NIECIECZA1

Nie udało się piłkarzom ŁKS wygrać piątego z rzędu meczu na własnym boisku, choć początek był wymarzony. Trąbka strzelił gola już w 2 minucie. Później łodzianie mogli podwyższyć wynik, ale Kowalczyk i Balongo nie wykorzystali okazji. Te sytuacje zemściły się na ełkaesiakach. Po przerwie wyrównał Radwański po błędzie Nacho. Wynik remisowy sprawiedliwy, choć pewnie nie urządza ani ŁKS, ani Termaliki.
Koniec meczu.
90+4 min. Grabowski dośrodkował z wolnego. Goście faulują w ataku
90+4 min. Kadlec prosto w ręce Arndta
90+3 min. Mesanović na spalonym
90+2 min. Śpiewak zepsuł kontrę gości
90+1 min. Cztery minuty jeszcze potrwa ten mecz
90 min. ŁKS atakuje, ale bez strzału na bramkę
88 min. Zmiany w ŁKS - Tutyskinas za Koprowskiego i Glapka za Trąbkę
85 min. Grabowski strzelał zza linii pola karnego, słabo i niecelnie
82 min. Zmiana w Termalice: Grabowski za Radwańskiego
82 min. Przewrócony Janczukowicz w polu karnym, faulu nie ma
81 min. Czy ŁKS jeszcze poderwie się do ataku?
80 min. Trąbka przypadkowo uderzył w brzuch Biedrzyckiego
78 min. Mesanović nie opanował piłki
76 min. Mesanović za Polariusa w Niecieczy
76 min. Zmiana w ŁKS. Pirulo opuszcza boisko, za niego Kort
75 min. Termalica długo prowadzi akcję
72 min. Dankowski zablokowany
70 min. Kadlec ukarany żółtą kartką za faul na Kowalczyku
70 min. Pirulo na spalonym
69 min. Radwański fauluje Kowalczyka i ukarany jest żółtą kartką
68 min. Poznar schodzi w jego miejsce Śpiewak
66 min. Róg dla gości. Po dośrodkowaniu szybki rajd Kelechukwu, ale został zatrzymany
64 min. Spalony Kelechukwu
62 min. Goście dłużej utrzymują się przy piłce, ŁKS czeka na kontrę
59 min. Znów Pirulo schodzi na lewą nogę, ale po raz kolejny jego strzał został zablokowany
57 min. Polarius strzelał zza pola karnego - obok
56 min. Pietraszkiewicz został zablokowany, Arndt łapie piłkę
55 min. Zablokowany strzał Pirulo
54 min. Dwie zmiany w ŁKS. Za Biela i Balongo - Kelechukwu i Janczukowicz
51 min. Pirulo zbyt długo kiwał się w polu karnym, później strzelał Kowalczyk, ale obok
50 min. Dał się ograć Nacho, Radwański, były gracz Widzewa odwrócił się z piłką i pokonał Arndta strzałem w krótki róg
50 min. Radwański GOL DLA TERMALIKI
48 min. Po dośrodkowaniu Pirulo zbyt słabo głową strzelał Nacho
47 min. Biel wywalczył róg
46 min. Początek drugiej połowy. Jedna zmiana - w Niecieczy Pietraszkiewicz za Repa
Koniec pierwszej połowy. ŁKS po błyskawicznym golu Trąbki prowadzi 1:0. Miał kilka okazji do podwyższenia wyniku.
45+2 min. Arndt ratuje ŁKS w sytuacji sam na sam. Zawijśkyj zatrzymany przez bramkarza ŁKS
45+1 min. Niecelne zagranie Hubinka
44 min. Po interwencji sztabu medycznego Loska wstaje. Biedrzycki ukarany też żółtym kartonikiem za ostre krytykowanie sędziego
42 min. Balongo zaatakował wślizgiem Loskę, łodzianin ukarany został żółtą kartką. Było blisko czerwonej
40 min. Lorenc fauluje przy narożniku pola karnego. Łodzianie wybili piłkę po dośrodkowaniu
38 min. Pecha ma Balongo. Doskonała akcja i próby strzałów Trąbki, Kowalczyka, w końcu strzela z półobrotu Balongo, a Loska nogą broni
36 min. Dankowski z wolnego za nisko
35 min. Efektowna akcja Dankowski - Pirulo - Kowalczyk. Ten ostatni niedokładnie podaje piętą
34 min. Poznar strzelał głową, ale niecelnie
31 min. Po akcji Kowalczyka Balongo zmarnował doskonałą okazję. Nie trafił w bramkę z 10 metrów. Belg łapie się za głowę
30 min. Biedrzycki strzelał z 25 metrów, niecelnie. Termalika dłużej utrzymuje się przy piłce
29 min. Zablokowany strzał Repa
28 min. Groźnie pod bramką ŁKS. Dankowski wybił na róg
27 min. Pirulo faulowany, sędzia nie reaguje. Kibice gwiżdżą
26 min. Poliarus strzelał na bramkę ŁKS, Arndt dobrze i efektownie interweniuje
25 min. Piękne, długie crossowe podanie Marciniaka
24 min. Pirulo popracował w obronie i wywalczył aut
22 min. Koprowski ostro potraktował Radwańskiego. Arbiter ocenił, że przewinienia nie było
21 min. Biel dośrodkował z lewej, Balongo znów uprzedzony przez Farbiszewskiego
20 min. Poznar strzelał po długim rogu, ale mocno przestrzelił
19 min. Arndt piąstkuje, Zaviiskyi strzelił dwa piętra nad bramką
17 min. Zbyt długie dośrodkowanie Biela
15 min. Powinno być 2:0. Loska obronił jednak strzał Kowalczyka z 11 metrów
14 min. Ostre stracie Biela i Loski w polu karnym gości. Bramkarz wyszedł obronną ręką
13 min. Znów strzelał Rep, teraz dużo mocniej, ale nie na tyle, by pokonać Arndta
12 min. Słaby strzał Repa, piłkę łapie Arndt. Dobrze, że to nie Johnny Rep, as oranje
11 min. Dobry odbiór Kowalczyka
9 min. Nieporozumienie między Pirulo i Dankowskim. Wolnego w końcu egzekwował Hiszpan i posłał za długie podanie
8 min. Balongo znalazł się w dobrej sytuacji, ale został zablokowany
7 min. Ostra walka w środku pola
4 min. Atak Termaliki zatrzymany. Arndt przechwytuje piłkę
99 sekunda meczu. Szybka akcja łodzian. Dankowski z prawej strony dośrodkował, a wbiegający w pole karne Trąbka strzelił głową nie do obrony. Fantastyczny początek ŁKS.
GOOOOL DLA ŁKS
1 min. Pirulo za krótko z wolnego
1 min. Początek meczu. Zaczął ŁKS.

Godz. 12:39 - ŁKS zagra w białych koszulkach i czerwonych spodenkach, Termalika na czarno

Godz. 12:37 - Trener Radoslav Latal, trener Termaliki: - Dużo zmian, bo niektórzy zawodnicy mają kontuzję, a ponadto ostatni mecz był słaby w naszym wykonaniu. Sposób na ŁKS? Chcemy zagrać pressingiem, dobrze bronić i zaatakować z kontry.

Godz. 12:35 - Trener Kazimierz Moskal mówił przed meczem: - Faworytów do awansu jest wielu. Po każdej kolejce można się doszukiwać kolejnych. Termalika to zespół, który ma duży niewykorzystany potencjał. Oskar gra z konieczności na lewej obronie. Jego determinacja i zaangażowanie jest na wysokim poziomie.

Godz. 12:30 - Nie pada, warunki do gry dobre, do oglądania meczu z trybun także. Na razie nie ma jednak wielu kibiców.

Godz. 12:25 - Sędzią będzie Damian Sylwestrzak. W tym sezonie arbiter z Wrocławia poprowadził już sześć meczów w ekstraklasie, m.in. przyniósł pecha Widzewowi w meczach z Pogonią i Lechem. Drużynie ŁKS po raz ostatni gwizdał jesienią ubiegłego roku (1:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała).

Godz. 12:20 - Trener ŁKS Kazimierz Moskal mówił przed meczem: Termalica to spadkowicz z ekstraklasy. Na pewno chcą szybkiego do niej powrotu. Patrząc na ich skład mają z koro wybrać.

Godz. 12:15 - W tej kolejce wygrały drużyny Ruchu i Arki. Obie wyprzedzają łodzian. Ruch o trzy punkty, Arka o dwa. Trzeba wygrać z Termaliką, by chorzowianie i gdynianie nie uciekli ełkaesiakom.

Godz. 12:10 - Forbet typuje wygraną gości. Za 1 złotówkę postawioną na Termalikę, firma bukmacherska płaci 2.14 zł. Więcej można zarobić stawiając na ŁKS. 1:3.45. Jak będzie remis, to za złotówkę zarobimy 3.40 zł. My już wiemy, na kogo postawić.

Godz. 12:05 - Po porażce z GKS Katowice na inaugurację sezonu podopieczni trenera Kazimierza Moskala odczarowali Stadion Króla i wygrali kolejno ze Skrą (2:1), Puszczą (2:0), Ruchem (2:0) i Łęczną (3:2). Czekamy na piąte zwycięstwo.

Godz. 12:00 - Gotowi do gry są dwaj ostatnio pozyskani przez ŁKS zawodnicy: Artemijus Tutyskinas i Grzegorz Glapka. Obaj siedzą na ławce rezerwowych.

Godz. 11:55 - Niewiadomą jest forma Marciniaka, który w tym sezonie zagrał tylko ostatni kwadrans w meczu z Łęczną. Według przedmeczowej rozpiski ma zagrać na stoperze. Być może często będzie zmieniał się z lewym obrońcą Koprowskim.

Godz. 11:50 - Trener Kazimierz Moskal dokonał dwóch zmian w składzie w porównaniu z meczem z Górnikiem Łęczna. Za odsuniętego za żółte kartki Dąbrowskiego zagra Marciniak, a za Korta - Biel.

Godz. 11:45 - ŁKS: Arndt - Dankowski, Nacho, Marciniak, Koprowski, Pirulo, Kowalczyk, Lorenc, Trąbka, Biel, Balongo.
Rezerwowi: Bobek, Tutyskinas, Ochronczuk, Kort, Glapka, Kelechukwu, Kuźma, Wszołek, Janczukowicz.

Godz. 11:43 - Trener gości dokonał czterech zmian w składzie w porównaniu z ostatnim meczem Termaliki z Chojniczanką. Nie grają Tekijaski, Błachewicz, Pietraszkiewicz, Ambrosiewicz, a za nich są: Farbiszewski, Hubinek, Dombovskyi, Rep.

Godz. 11:37 - Termalica zagra w składzie: Loska - Kadlec, Farbiszewski, Biedrzycki, Poliarus, Zaviiskyi, Radwański, Hubinek, Rep, Dombovskyi, Poznar.
Rezerwowi: Pauliuchenka, Grabowski, Jania, Śpiewak, Mesanović, Pietraszkiewicz, Błachewicz, Kukułowicz, Ambrosiewicz. Trener: Radoslav Latal.

Godz. 11:25 - Zapraszamy na relację z meczu ŁKS - Nieciecza. Początek spotkania o 12:40. Za chwilę składy obu drużyn.

Godz. 11:20 - Termalica jest w czołówce ligi i po dziewięciu kolejkach ma tylko trzy punkty mniej od łodzian. To spadkowicz z ekstraklasy. Zapowiada się emocjonujące spotkanie. Poniżej aktualna tabela I ligi...