ŁKS ŁÓDŹ MKS KLUCZBORK NA ŻYWO. ŁKS MKS NA ŻYWO. RELACJA NA ŻYWO Z MECZU ŁKS MKS KLUCZBORK

(TJ)
MECZ ŁKS MKS KLUCZBORK NA ŻYWO. Relacja z meczu pomiędzy ŁKS i MKS
MECZ ŁKS MKS KLUCZBORK NA ŻYWO. Relacja z meczu pomiędzy ŁKS i MKS Paweł Łacheta
ŁKS MKS Kluczbork na żywo. Dziś o godzinie 17 ŁKS gra u siebie z MKS Kluczbork. Relacja na żywo z meczu na stadionie przy al. Unii od godz. 16.50. ŁKS MKS KLUCZBORK NA ŻYWO. Czy łodzianie podtrzymają dobrą passę z ubiegłego tygodnia i pokonają piłkarzy MKS Kluczbork? Przekonamy się. Transmisja NA ŻYWO z MECZU ŁKS MKS KLUCZBORK od 16.50. Mecz rozpoczyna się punktualnie o godzinie 17. Zapraszamy i trzymamy kciuki na łodzian!

ŁKS MKS KLUCZBORK NA ŻYWO

Wynik meczu ŁKS MKS 1:0

KONIEC MECZU ŁKS WYGRYWA Z MKS KLUCZBORK 1:0

Żółta kartka dla Patryka Bryły.
Akcja ŁKS - rzut rożny dla łodzian.
93' Rzut wolny dla MKS... Piłka w rękach Kołby.
90'Nie wiadomo, o ile sędzia przedłuży mecz.
Żółta kartka dla zawodnika MKS
89' To już ostatnie minuty. ŁKS prowadzi, ŁKS kontroluje mecz.
Teraz RADIONOW głową minimalnie obok słupka...
85' ŁKS mądrze się broni, długo gra piłką, piłkarze dają się faulować, czas pracuje dla łodzian.

83'
Dziwna sytuacja na murawie, piłkarz MKS-u zagrał chyba ręką, a sędzie dyktuje faul dla gości...
81' Walka na połowie gości. ŁKS musi grać długo piłką. Znakomite podanie od Pyciaka i Radionow nie marnuje doskonałej szansy. Brawo!!!
79' GOOOLLLLL dla ŁKS-U RADIONOW z woleja!!!!
75' Wciąż bez bramek na stadionie przy al. Unii.
72' Bryła z dystansu, znów niecelnie...
70' Sporo chaosu w tej części meczu. Faule z jednej i z drugiej strony.
68' Mnóstwo niedokładności w grze obu drużyn. ŁKS jakby miał nieco więcej sił, piłkarze MKS-u już tak szybko nie biegają po boisku.
66' Ostatnie 25 minut meczu. CZy ŁKS jest w stanie skutecznie zaatakować?
64' ŁKS z autu. Gra w środku boiska.
61' Strzał pomocnika ŁKS, dobre celne uderzenie i bramkarz MKs-u wybija piłkę na rzut rożny.
59' Wynik bez zmian, wciąż remis 0:0. ŁKS próbuje, ŁKS prowadzi grę, ale to wszystko za mało, by zagrozić bramce MKS.
55' W odpowiedzi MKS, strzał... obok bramki Kołby.
54' Dobra akcja Pyciaka, dośrodkowanie, ale nikt nie zamyka...
52' Teraz strzelał Kostyrka, szkoda, że ten strzał również był niecelny.
50' Faul na Pyciaku. To powinna być kartka.
48' Strzał Bryły z około 17 metrów, ale niecelny. Mimo wszystko brawa za próbę.
46' Gramy. ŁKS musi przyspieszyć, jeśli myśli o zwycięstwie
Za moment II część meczu.
Koniec pierwszej połowy meczu. Wynik bezbramkowy. Zapraszamy na drugą część spotkania ŁKS vs MKS
45' Gwizdy na trybunach... Kibice domagają się bardziej zdecydowanej postawy łodzian.
43' Od bramki Michał Kołba. Za chwile koniec pierwszej, bardzo słabej połowy meczu. Potrzeba zmiany stylu gry, jeśli ŁKS myśli o 3 punktach.
40' Sennie na murawie, pogoda zdecydowanie daje się we znaki piłkarzom.

38'
Faul Rozwandowicza, tak zadecydował arbiter, choć sytuacja była kontrowersyjna.
36'Bardzo przeciętny mecz, przynajmniej do tej pory, w wykonaniu łodzian. ŁKS musi szybciej zagrać, jeśli myśli o pokonaniu drużyny ŁKS.
33' Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie, ale Paweł Gierak nie trafił czysto w piłkę i ta poszybowała wysoko nad poprzeczką.

31'
Gramy dalej.
Przerwa w grze na uzupełnienie płynów**29' Błąd ŁKS, było bardzo niebezpiecznie, ale na szczęście dla łodzian, udało się wybić piłkę 27'ŁKS próbuje, ŁKS chce, ale na razie niewiele z tego wynika.
Pogoda nie sprzyja dziś piłkarzom, jest gorąco, jest parno, a biegać trzeba.
23' Akcja MKS. Rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne i tam Radionow wybija piłkę w aut. 20' MKS jakby osiągnął niewielką przewagę, niedobrze to zaczyna wyglądać. ŁKS musi zagrać szybciej. 18' Teraz akcja ŁKS-u, ale obrońcy MKS-u szybko wybijają piłkę. 15' Wynik bez zmian. Po pierwszym kwadransie nie można powiedzieć, by ŁKS miał przewagę. Mecz wyrównany.
Strzał napastnika z Kluczborka, ale słaby wprost w ręce Michała Kołby.
13' Rzut wolny dla MKS-u. Z lewej strony boiska.
Sporo niedokładności w poczynaniach zarówno ŁKS-u jak i MKS-u
11' Rzut rożny dla MKS... fatalnie wykonany. 10' Na murawie leży teraz jeden z łodzian, ale na szczęście podnosi się z murawy. 7' Na razie obie drużyny grają zachowawczo. ŁKS bardziej aktywny, ale łodzianie musza uważać, by nie "nadziać" się na kontrę. 4' ŁKS z autu. Daleko w rejon pola karnego, wrzutka, ale obrońcy na posterunku. 3' Nie ma kompletu publiczności i chyba już dziś nie będzie, choć kibice wciąż jeszcze wchodzą na stadion. 2'Pierwsza akcja gości, ale niegroźna, łodzianie przejmują piłkę.
Goście na niebiesko, ŁKS w swoich klubowych barwach
1' **GRAMY. Naprzód ŁKS! Kibice liczą na 3 punkty! Zaczęli goście.
Piłkarze już na murawie - za moment pierwszy gwizdek arbitra.
Głośny doping kibiców ŁKS
16.55 Piłkarze już po rozgrzewce, za moment wyjdą na murawę boiska. Kto będzie dziś lepszy ŁKS czy MKS?

ŁKS M. Kołba - P. Pyciak, M. Rozwandowicz, K. Juraszek, B. Widejko, J. Kostyrka, F. Burkhardt, T. Margol, P. Bryła, P. Pyrdoł, J. Radionow

MKS G. Kleemann - P. Gierak, T. Górkiewicz, D. Nakrosius, P. Kubiak, L. Zieliński, M. Niemczyk, W. Kochański, S. Deja, P. Baraniak, K. Nitkiewicz

Za chwilę składy obu drużyn.
Kibice powoli wypełniają trybunę - czy będzie dziś komplet publiczności? Zobaczymy.
16.40 Jesteśmy już na stadionie przy al. Unii.

Oczywiście kibice ŁKS mocno wierzą w swój zespół i kolejne 3 punkty. Łatwo jednak nie będzie, ponieważ MKS jest chyba najsilniejszym zespołem, z którym łodzianie do tej pory grali. Choć trzeba pamiętać, że MKS dostał niezłą szkołę futbolu od piłkarzy z Jastrzębia (wynik 1:5), to jednak w kolejnym meczu MKS wygrał z zawsze groźnym Zniczem Pruszków.

ŁKS MKS Kluczbork na żywo. Dziś o godzinie 17 ŁKS gra u siebie z MKS Kluczbork. Relacja na żywo z meczu na stadionie przy al. Unii od godz. 16.50. ŁKS MKS KLUCZBORK NA ŻYWO

Czy trener Robaszek zmieni skład, czy do pierwszej jedenastki wejdzie Radionow? Czy będzie asem i wejdzie w trakcie meczu z ławki rezerwowych? Zobaczymy. Mecz rozpoczyna się o godzinie 17 na stadionie przy al. Unii.

Zapraszamy na naszą relację od godziny 16.50.