ŁKS ŁÓDŹ - MIEDŹ WYNIK MECZU. Relacja z meczu ŁKS vs. Miedź

(pas, ww)
Dziś mecz ŁKS - Miedź Legnica. Początek spotkania o godz. 20:30. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE.

ŁKS ŁÓDŹ - MIEDŹ LEGNICA RELACJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

ŁKS ŁÓDŹ3
MIEDŹ LEGNICA4

Koniec meczu Tym co się działo w drugiej połowie można by obdarzyć kilka ligowych spotkań. Z taką postawą ŁKS nie nadaje się do gry w ekstraklasie!
98 min Matuszek faulował w polu karnym Nawotkę, ale sędzia nie wiedzieć czemu nie podyktował rzutu karnego!
94 min żółtą kartką ujrzał Srnić
87 min gol dla Miedzi Niepilnowany przez Wolskiego Roman z metra posłał piłkę do siatki
82 min gola dla ŁKS kuriozalna sytuacja Grobelny wybijajłc piłkę trafił w szarżującego Srnicia, futbolówka przelobowała bramkarza i wpadła do siatki
77 min za Dankowskiego i Domingueza - Srnić i Klimczak
75 min gola dla Miedzi Po prostopadłym podaniu Drzazgi sytuacjŁ sam na sam wykorzystał Roman
74 min żółtą kartkę ujrzał Dominguez
70 min Stawowy ujrzał czerowną kartkę za krytykowanie orzeczeń sędziego i zostałm odesłany na trybuny**67 min Sajdka zmienia Nawotka 65 min - gol dla ŁKS po serii odbitych piłek w polu karnym Trąbka strzałem w długi róg zdoybwa drugiego gola dla ŁKS 64 min - drugą żółtą kartkę za wyjątkowo bezmyślny faul ujrzał Corral. Zasłużona czerwona kartka 62 min gol dla ŁKS. Perfekcyjnie wykorzystał rzut wolny Pirulo, posyłając piłkę w górny róg bramki 57 min gol dla Miedzi po kontrze i fatalnych błędach w grze obronnej niepilnowany Zapolnik z pięciu metrów głową posłał piłkę do bramki 50 min żółtą kartkę ujrzał Corral 46 min to powinna być bramka dla ŁKS po akcji Pirulo z Dankowskim i centrze tego ostatnego piłkę przed sieb ie wybił Grobelny, wprost pod nogi Corrala, który z pięciu metrów posłał piłkę nad poprezczkę 46min zaczynamy drugą połowę Koniec pierwszej połowy Szybka kontra zakończona golem, słupek po głowce - to Miedź, wielkie nic - to ŁKS, Kto zasłużenie prowadzi w tym meczu?! 36 min po rzucie rożnym i główce Purzyckiego piłka obiła zewnętrzny słupek 36 min Dąbrowski zmienia Sobocińskiego 33 min chaos i brak pomysłu w grze ŁKS 29 min** Najcelniejsze są podania wszerz między stoperami ŁKS, nic nie wnoszące do gry

22 min ŁKS zamknął rywali na własnym przedpolu. Strzał Dankowskiego w środek bramki. Łapie piłkę Grobelny
20 min po składnej akcji ŁKS Trąbka z 16 metrów fatalnie przestrzelił
17 min Grobelny broni strzał Sajdaka z czterech metrów
14 min gol dla Miedzi! Kontra legniczan po... wrzucie z autu i fatalne ustawienie łodzian, którzy we trzech kryli powietrze. Sobociński puścił Zapolnika niczym nieopierzony junior, a ten wykorzystał sytuację sam na sam strzelając w krótki róg bramki

12 min Grobelny dobrą minutę zastanawiał się jak wybić piłkę, żaden ełkesiak nie atakował. Gramy bez pressingu?
7 min Trąbka z 16 metrów strzela w środek bramki. PiłKę z kłopotami łapie golkiper gości
3 min po główce Biernata piłkę bez problemów złapał Malarz
2 min na razie ŁKS się broni
1 min mecz zaczęłi piłkrze Miedzi
Godz.20.30 Antonio Dominguez dostał okolicznościowy melonik za hat tricka w meczu z Puszczą
Godz.20.28 – Jesteśmy przygotowani na każdy wariant gry. Miedź potrafi grać w piłkę, więc można spodziewać się bardziej otwartej gry z ich strony, ale jesteśmy gotowi także na inną taktykę naszego rywala – powiedział trener Wojciech Stawowy.

Godz.20.25 Miedź w tym sezonie jeszcze ani razu nie zremisowała spotkania wyjazdowego. Wszystkie zakończyła wygraną lub porażką.

Godz. 20.15 ŁKS jest u siebie jedną z dwóch najskuteczniejszych drużyn. Ełkaesiacy średnio zdobywają 3 gole na mecz. Z kolei Miedź w pięciu wyjazdowych spotkaniach strzeliła tylko 4 bramki.
Godz. 20.10 W pierwszych jedenastu spotkaniach sezonu ŁKS punktował regularnie, zdobywał gola za golem, sam zaś na niewiele pozwalał rywalom we własnym polu karnym. W Radomiu coś się zacięło , skutkiem czego w trzech ostatnich spotkaniach „Rycerze Wiosny” zdobyli tylko punkt, co więcej stracili siedem goli, czyli więcej niż we wspomnianych jedenastu meczach.

Godz.20.02 Ale ściema trenera ŁKS, która miała zaskoczyć kibiców, ale chyba przede wszystkim rywali. Mieli nie zagrać podobno leczący urazy Corral i Wolski, a tymczasem zagrają. Nie ma na ławce innego napastnika - Sekulskiego, nie ma też stopera Morosa. Natomiast do wyjściowej jedenastki trafił Celea
Godz. 19:55 - Tak prezentuje się tabela I ligi...

Godz. 19:40 - Poniżej podajemy oficjalne składy obu drużyn na mecz ŁKS - MIEDŹ