ŁKS ŁÓDŹ - ŁKS ŁOMŻA [1:0]

(ww)
ŁKS ŁÓDŹ - ŁKS ŁOMŻA NA ŻYWO RELACJA. ŁKS - ŁKS ŁOMŻA 9.06 NA ŻYWO. ŁKS wygrał dziś z drużyną z Łomży 1:0. Bramkę zdobył Rozwandowicz z rzutu karnego.

POLSKA - RUMUNIA RELACJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

KONIEC MECZU!

Maksymilian Rozwandowicz po rzucie karnym dał zwycięstwo drużynie ŁKS Łódź. Końcówka była nerwowa ale najważniejsze są trzy punkty. ŁKS Łódź jest teraz liderem III ligi.

93' Piłka wychodzi na aut. Łodzianie wolno kradną minuty, chcą dowieźć ten wynik i dopisać trzy punkty, jakże ważne trzy punkty.
92' Teraz zespół z Łomży przy piłce.
91' Kołba dostaje żółtą kartkę za opóźnianie gry.
90' Teraz niebezpiecznie pod bramką ŁKS Łódź, ale na szczęście obrońcy wybijają piłkę. Sędzia dolicza 3 minuty.
88' Dawid Sarafiński wywalczył aut na wysokości pola karnego ŁKS Łomża. Bez wątpienia wyróżniający się piłkarz w dzisiejszym meczu.
87' Kocot zagrywa w pole karne ale niedokładnie. Będą zmiany w drużynie ŁKS Łódź. Na boisko wchodzi Damian Nowacki a schodzi Damian Guzik.
84' Rożny dla ŁKS Łomża. Radionow wybija.
82' Gamrot w środku boiska faulowany. ŁKS Łódź kradnie teraz kilka cennych sekund.
79' Sarafiński znów do Radionowa, ten drugi przełożył sobie piłkę z prawej nogi na lewą, uderzył ale obok bramki. Ładna akcja ŁKS. Sarafiński jest bardzo aktywny.
77' Sarafiński ładnie ze skrzydła zagrał do Radionowa ale ten nie doszedł do piłki. Szkoda.
75' ŁKS Łódź ma rzut wolny. Niestety piłka wyszła na aut.
71' Teraz ŁKS oddał inicjatywę gościom z Łomży. Ale nie potrafią oni zagrozić bramkarzowi z ŁKS.
68' Rozwandowicz fauluje i otrzymuje żółty kartonik.
67' Wciąż 1:0 dla ŁKS Łódź.
66' Rzut rożny dla ŁKS Łomża ale źle wykonany. Piłkę odzyskują łodzianie.
65' Łodzianie grają ładnie piłką. Cały czas łodzianie prowadzą grę.
64' Żółta kartka dla piłkarza ŁKS Łomża. Od wolnego piłkarze z Łodzi.
62' Rzut rożny dla ŁKS Łódź.
61' Zmiana w drużynie ŁKS. Dawid Sarafiński na boisku. Schodzi Patryk Szymański.
57' Główka Radionowa ale źle trafia w piłkę. Wciąż ŁKS przy piłce.
55' Rozmus opatrywany przez fizjoterapeutów.
53' Faulowany piłkarz ŁKS, drugi leży na boisku i mamy przerwę w grze.
52' ŁKS znowu atakuje. Goście opadają z sił. Łodzianie będą zaraz pewnie chcieli strzelić drugą bramkę i zakończyć ten mecz.

50' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Rozwandowicz strzela na 1:0! Nareszcie bramka , zasłużone prowadzenie dla ŁKS!

RZUT karny dla ŁKS Łódź. Co się stało, nie wiadomo, chyba zagranie ręką. ŁKS Łódź ma karnego i to się liczy!

49' Szymański wbiegł w pole karne, zagrał do Radionowa i w ostatnim momencie obrońca z Łomży wybija piłkę. Rzut rożny dla ŁKS.
47' I pierwsza akcja gospodarzy, dośrodkowanie Kocota w pole karne, Pyciak z woleja uderza ale nad bramką.
46' Zaczynamy II połowę. ŁKS Łódź musi ten mecz wygrać, łodzianie mieli dużą przewagę. Wciąż 0:0. Czas na bramki!

Koniec pierwszej połowy

Zapraszamy po przerwie.
47' Guzik strzela ale wysoko nad poprzeczką.
45' Wciąż 0:0. ŁKS ma przewagę ale goście skutecznie się bronią.
43' Kolejny rzut rożny dla ŁKS Łódź.
43' Radionow ładnie wyszedł na pozycję i w ostatniej chwili piłkarze z Łomży wybijają najlepszego napastnikowi ŁKS piłkę. ŁKS jednak wciąż na połowie ŁKS Łomży.
41' Pyciak wrzuca, ale skutecznie obrońcy gości wybijają.
40' Rzut wolny dla łodzian. Będzie szansa na dośrodkowanie.
37' Przerwa w grze. Bramkarz gości leży na murawie.
36' Gamrot wszedł ładnie w pole karne, uderzył, bramkarz wypuścił piłkę i rzut rożny dla ŁKS.
34' Kocot w polu karnym, próba dośrodkowania ale niedokładnie. ŁKS atakuje ale ŁKS Łomża walecznie się broni.
33' Ładna zespołowa akcja ŁKS, zakończona strzałem ale znów niecelnie. Łodzianie nie mogą znaleźć drogi do bramki ŁKS Łomża.
31' Rzut wolny dla ŁKS Łomża, dośrodkowanie ale Gamrot faulowany. Łodzianie rozpoczną od rzutu wolnego na środku boiska.
29' Teraz Guzik głową ale niecelnie. Łodzianie remisują, mają dużą przewagę ale nie potrafią udokumentować to bramką.
26' Szymański próbował dobijać ale obrońcy ŁKS Łomża zażegnują niebezpieczeństwo.
25' Rzut wolny dla Łódzkiego Klubu Sportowego! Około 26 metrów.
22' Pyciak prostopadle do Radionowa, ten uderza ale bardzo niecelnie.
20' Rzut rożny dla ŁKS Łódź. Kocot dośrodkowuje, Radionow strzela ale w nogi obrońcy i kolejny rzut rożny. Niestety piłka wyszła na aut i Łomżanie przy piłce.
19' Mateusz Gamrot uderza z 13 metra ale bramkarz z Łomży na posterunku.
18' Wrzutka w pole karne ŁKS Łódź ale łodzianie bez problemu zażegnują niebezpieczeństwo.
16' Łodzianie teraz w ataku pozycyjnym. Troszkę teraz łodzianie zwolnili grę ale wciąż prowadzą grę.
14' Teraz ładny strzał Kocota. Wciąż 0:0. ŁKS ma ogromną przewagę.
11' ŁKS Łomża broni się, prawie wszyscy zawodnicy na swojej połowie. To będzie chyba jednostronne spotkanie. Łodzianie przy piłce.
9' Kolejna dobra akcja ŁKS Łódź, ale znów zabrakło niewiele a łodzianie zdobyliby bramkę. Rzut rożny dla ŁKS ŁÓDŹ.
7' Szymański mija kilku piłkarzy dośrodkował, a tam Radionow mało brakowało a nogą umieściłby piłkę w siatce, jednak minimalnie spudłował. ŁKS w natarciu. Wciąż remis.
5' Dośrodkowanie łódzkiej drużyny w pole karne gości ale Radionow nie zdołał dojść do piłki.
4' Od początku głośny doping kibiców. ŁKS Łódź przy piłce, łodzianie chcą strzelić szybko bramkę.
2' Pyciak do Szymańskiego, ten drugi strzela ale wprost w bramkarza ŁKS Łomży. ŁKS zaczął mocnym akcentem.
1' Rozpoczynamy! Do boju ŁKS Łódź! Tylko zwycięstwo!

Za chwilę sędzia rozpocznie mecz.
Na trybunie około 4100 sympatyków ŁKS ŁÓDŹ
Goście z Łomży pojawili się tuż przed godziną 18, więc sędziowie postanowili opóźnić mecz o minimum 15 minut. Trwa rozgrzewka drużyny gości.

Skład ŁKS: Kołba - Pyciak, Rozwandowicz, Juraszek, Rozmus - Kopka, Gamrot, Kocot, Szymański, Guzik - Radionow
Skład ŁKS Łomży: O. Wienczatek - D. Gałązka, Reinaldo, D. Cibulskas, M. Baranowski, M. Kaliszewski, A. Rydzewski, M. Tarnowski, P. Olesiński, P. Drażba, M. Sadowski

Dostaliśmy właśnie wiadomość, że mecz zostanie rozpoczęty o 15 minut później.
Piłkarze z Łomży dopiero o 17.30 przybyli autokarem na stadion ŁKS. Troszkę późno.
Za chwilę podamy składy.

Początek meczu godz. 18.

ŁKS ŁÓDŹ vs ŁKS ŁOMŻA 09.06 NA ŻYWO RELACJA

Dzisiaj piłkarze ŁKS podejmą u siebie ŁKS Łomżę. Będzie to ostatni mecz w tym sezonie na boisku przy al. Unii.

— Łódzki Klub Sportowy (@LKS_Lodz) 6 czerwca 2017

Większość spotkań 33. kolejki odbędzie się w sobotę o godz. 16. Wyjątkami są: mecz w Łodzi, pojedynek w Nowym Dworze, gdzie dziś o godz. 19 Świt podejmuje Pelikana oraz mecz w Ostródzie, gdzie w niedzielę o godz. 20 Sokół zmierzy się z Widzewem.

ŁKS - ŁKS ŁOMŻA NA ŻYWO 9.06

Outsider z Lubawy będzie w sobotę o godz. 16 rywalem Sokoła w Aleksandrowie. Jesteśmy pewni, że gospodarze wygrają.

Pozostałe sobotnie mecze: Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg, MKS Ełk - Lechia Tomaszów, Huragan Morąg - Legia II Warszawa, Jagiellonia II - Ursus, Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Wołomin.