ŁKS ŁÓDŹ - GÓRNIK ŁĘCZNA RELACJA NA ŻYWO 22.05.2021. Śledź relację LIVE z meczu ŁKS - Łęczna

(pas, ww)
Dziś w Łodzi mecz ŁKS - Górnik Łęczna. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO. Początek spotkania 19:08.

Mecz ŁKS Górnik Łęczna
strona wymaga odświeżania

ŁKS ŁÓDŹ3
GÓRNIK ŁĘCZNA1

90'+6 min GOL! 3:1! Pirulo, koniec meczu zwycięstwo ŁKS!
90'+3 min - gol Piulo, po entrze Wolskiego i serii kiksów, ale finał spotkania
88 min zablokowany strzał Wolskigo z 18 metrów
85 min Sekulski za Trąbkę
84 min do bramki nie potrafili posłać piłki Moros, Rozwandowicz i Dąbrowski, który fatalnie skiksował
84 min coraz więcej gwizdów na trybunach
81 min Płaski strzał Rygaarda z o. 20 metrów... wprost w Gostomskiego
76 min Pirulo kiwał zamiast strzelać w polu karnym i stracił piłkę
70 min strzał Ricardinho po długim słupku- niecelny
66 min Krykun, który uprzedzią obu śrokowyh obrońców doprowadza do wyrównania. 1:1
64 min po rzutach rożnych i serii odbitych piłek, do siatki strzałem w długi róg pakuje Trąbka. 1:0
62 min Rygaard zmienia Nawotkę
57 min wreszcie coś się zadziało. Niecelny strzał Domimgueza z 20 metrów
50 min płaski strzał Rozwandowicza zza pola karnego, ale obok słupka
47 min Ricardinho za bardzo się odchylił i z 12 mtrów posłał piłkę nad poprzeczkę
46 min zaczynamy drugą połowę Dominguz zmienił Sajdaka
45 min koniec nudnej jak flaki z olejem pierwszej połowy
44 min wreszcie składna Klimczak, Trąbka, ale za słaby strzał Pirulo
42 min mógł być samobój. Po dobrej entrze Ricardinho z prawej strony, Midzierski sprawdził czujność Gostomskiego, który z najwyższym trudem przerzuca piłkę nad poprzeczką
36 min Klimczak zdjął piłkę z głowy Makowi. Dobra interwencja
32 min walka w środku pola, bramkowych akcji brak
29 min po akcji Maka, Krykun trafił w boczną siatkę
26 min zablokowane uderzenie Trąbki z 18 metrów
23 min ŁKS trai stopera, Dąbrowski ujrzał żółtą kartkę, pauzuje w dwóch nastąpnych meczach

20 min akcja Wolskiego po prawej stronie, nieudane dośrodkowanie
14 min ŁKS gra ostrożnie, liczy na kontry
9 min Arndt paruje na rzut rożny strzał Stromekiego
8 min mogło być 1:0, przy próbie wybiia piłki, ta odbiła się od Nawotki i przeleciała nad poprzeczkę
7 min Stromecki ujrzał żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego
3 min na razie na obiekcie najlepszy jest głośny doping kibiców
1 min zaczynamy mecz
Godz.19.05 Na domowe zwycięstwo łodzianie czekają od 3 kwietnia (ŁKS wygrał tego dnia 1:0 z GKS Bełchatów). W poprzedniej serii spotkań nasi piłkarze pokonali 3:2 Puszczę Niepołomice, a trener Ireneusz Mamrot w wyniku tego spotkania, a przede wszystkim postawie zespołu w wybranych fragmentach tego meczu, upatruje nadziei na progres.

Godz. 19 Maciej Dąbrowski, podstawowy stoper u trenera Mamrota, w przypadku zostania napomnianym żółtą kartką w spotkaniu z Górnikiem Łęczna zostanie wykluczony na 2 następne spotkania z Miedzią Legnica i Termalicą. W linii defensywnej zagrożony jest także Carlos Moros Gracia (3 kartki) oraz Jan Sobociński (7 kartek). Wśród pomocników o żółte kartki obawiać się muszą Maksymilian Rozwandowicz, Michał Trąbka (po 7 kartek) oraz Antonio Dominguez i Przemysław Sajdak (po 3 kartki).

Godz. 18.55 Ełkaesiacy po 230 dniach przerwy rozegrają mecz przed własną publicznością. Co prawda, ze względu na decyzje władz, trybuna stadionu zostanie wypełniona zaledwie w 25 procentach, ale i tak obecność kartnetowiczów i ich gorący doping z pewnością doda otuchy naszym piłkarzom.
– W piłkę nożną gra się dla kibiców i nie jest to z mojej strony slogan. Wiemy, że mamy za sobą trudny okres, dlatego chciałem prosić kibiców o wsparcie przez cały mecz. Zawodnicy mówili nam, że doping zawsze im bardzo pomagał – powiedział trener Ireneusz Mamrot podczas konferencji prasowej

Godz. 18.45Dzisiejszy mecz będzie szesnastym ligowym starciem ŁKS z Górnikiem. Ełkaesiacy wygrali pięć meczów, zespół z województwa lubelskiego sześć razy cieszył się z kompletu punktów (jesienią ubiegłego roku Górnik wygrał na własnym boisku 2:0), a cztery inne spotkania zakończyły się podziałem punktów.
Godz.18.39 Dwie zmiany w wyjściowym składzie ŁKS w porównaniu ze spotkanie z Puszczą: Adrian Klimczak za Adama Marciniaka, a Maksymilian Rozwandowicz za Antonio Domingueza

Godz. 18:10 - Skład ŁKS: Arndt, Klimczak, Dąbrowski, Moros, Wolski, Rozwandowicz, Sajdak, Trąbka, Nawotka, Pirulo, Ricardinho

Godz. 17:45 - Dziś łodzianie grają bardzo ważny mecz. Obie drużyny mają szansę na wywalczenie miejsca w barażach. Poniżej aktualna tabela I ligi.