ŁKS ŁÓDŹ - GKS TYCHY na żywo. Wynik meczu ŁKS GKS online. Bardzo słaby występ ŁKS. Kompromitacja i blamaż - kwitują kibice

ŁKS ŁÓDŹ GKS TYCHY na żywo. W sobotę na boiska 1 ligi wracają piłkarze ŁKS. Łodzianie podejmowali na własnym stadionie drużynę GKS Tychy. Niestety pierwszy w tym roku mecz ligowy pokazał, że w tym momencie ŁKS to słaba drużyna pierwszoligowa. Podopieczni Wojciecha Stawowego przegrali u siebie aż 0:3.

ŁKS ŁÓDŹ - GKS TYCHY na żywo

Wynik meczu ŁKS GKS 0:3
Tutaj trwa relacja na żywo z meczu ŁKS GKS.

Koniec meczu. Koszmar, wstyd, kompromitacja ŁKS
89 min centra Trąbki wprost w ręce Jałochy
88 min kolejna nieudana centra Pirulo w pole karne
84 min Przerażona mina trenera Stawego mówi wszystko
80 min po centrze Sekulski posyła piłkę głową nad poprzeczkę
75 min ŁKS jest po prostu bezradny
72 min Nieprawdopodobne ale możliwe. Sekulski znów z trzech metrów trafił w bramkarza!
71 min Dankowski nieprawidłowo zatrzymał w polu karnym Biela, ale sędzia uznał inaczej
64 min po podaniu Pirulo, rykoszecie, Sekulski z trzech metrów trafił w bramkarza. Niemożliwe, ale prawdziwe
61 min Moros zmienia Dąbrowskiego, a Sekulski Tosika
57 min łodzianie fatalnie wybijali piłkę. Paprzycki trafił w słupek, pewni dobił Kargulewicz. 0:3!
55 min drugi gol dla GKS. 0:2!!! Nikt nie potrafił zatrzymać Szeligi, który wpadł w pole karne i pewnie strzelił w róg bramki
53 min wreszcie pokazał się Janczukowiz. Jego strzał z najwyższym trudem obronił Jałocha. Chwilę później żółtą kartkę ujrzał Wolski
52 min kompromitujący strzł Domingueza z dystansu
49 min kolejna strata bezużytecznego Janczukowicza. ŁKS praktycznie gra bez napastnika
46 min początek drugiej połowy. Oba zespoły bz zmian
45 min koniec pierwszej połowy. GKS prowadzi jak najbardziej zasłużenie, jest lepszy, miał więej sytuacji podbramkowych
41 min Autor gola się nie... cieszył, okazując szacunek klubowi, którego bronił barw
40 min ŁKS traci bramkę po wrzucie z autu. Koszmar. Dąbrowski przegrał pojedynek główkowy, Sobociński się poślizgnął, strzelał Grzeszczyk, akcję wykończył Biel. 0:1!!!!
38 min łodzianie bezradni przy zatrzymywaniu dynamicznego byłego... ełkaesiaka Biela
35 min Szeliga ujrzał żółtą kartkę po faulu na Pirulo
28 min ŁKS niczego się nie uczy, strata za stratą przy wyprowadzaniu piłki
24 min bezradny Dąbrowski fauluje taktycznie i ogląda żółtą kartkę

21 min Wolski stracił piłkę przy jej wyprowadzaniu, przejął ją Grzeszczyk, strzelił z 15 metrów pod poprzeczkę, fantastyzna interwencja Malarza. Po chwili Malarz kapitalnie wybił piłkę po lobiku Grzeszczyka
15 min oba zespoły aktywne w ataku. Czy będą bramki?
12 min zejście do środka i pierwszy celny strzał Pirulo, piłka skozłowała, ale obronił ją Jałocha
9 min kolejna nieduana próba strzału Tosika po rzucie rożnym
7 min Pirulo nie broni, więc GKS atakuje bezkarnie prawą łśdzką stroną
7 min bardzo niecelny strzał z 25 metrów Tosika
4 min powinien być gol dla GKS. Biel podaje dokładnie do Kargulewicza, ale ten fatalnie pudłuje z trzech metrów!
3 min Lewicki nie trafia w piłkę po zagraniu Biela z lewego skrzydła, za chiwlę Malarz broni groźny strzał, GKS w ataku
2 min piłka za płley łódzkih obrońców, ale na miejscu jet Malarz
1 min - zaczynamy mecz Rycerze Wiosny kontra Królowie Śląska
Godz.12.38 Dankowski na prawej obronie, Wolski na lewej - tak zaczyna ŁKS

Godz.12.35 Arbitrem meczu ŁKS z GKS Tychy jest Kornel Paszkiewicz. 35-letni sędzia prowadził w przeszłości jeden mecz z udziałem ełkaesiaków. Wiosną 2019 roku był rozjemcą wygranego przez łodzian 2:0 meczu wyjazdowego z Bytovią Bytów na zapleczu ekstraklasy. Częściej spotykał się z tyszanami (10 meczów, w tym 4 wygrane GKS, 2 remisy, 4 porażki).
Godz. 12.30 Ostatnie ligowe starcie ŁKS-u z GKS Tychy odbyło się dwadzieścia dwa miesiące temu. 13 kwietnia 2019 roku ełkaesiacy pokonali na wyjeździe GKS 2:0 po golach Patryka Bryły i Daniego Ramireza. Potem drużyny rywalizowały jeszcze w Pucharze Polski, gdzie tym razem lepsi okazali się piłkarze ze Śląska (2:0).
Godz. 12.25 GKS Tychy w tym sezonie wygrał tylko jeden mecz na wyjeździe, natomiast ełkaesiacy w domu też tylko raz schodzili z boiska bez punktów.
Godz. 12.18 Bez Adama Marciniaka będzie musiała radzić sobie w najbliższych meczach drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego. Na jednym z ostatnich treningów przed spotkaniem z GKS-em Tychy piłkarz doznał urazu głowy w wyniku zderzenia z innym zawodnikiem.
Po poszerzeniu diagnostyki ujawniliśmy złamanie kości twarzoczaszki, które wymagało leczenia operacyjnego. Zabieg odbył się jeszcze tego samego dnia w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej szpitala WAM w Łodzi – wyjaśnia Rafał Długozima, lekarz Łódzkiego Klubu Sportowego. – Adam obecnie czuje się zupełnie dobrze. Mamy nadzieję, że w masce ochronnej jak najszybciej będzie znów do dyspozycji sztabu trenerskiego – dodaje Długozima.
Godz. 12.15 Składy - ŁKS Łódź: Arkadiusz Malarz (C) – Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński, Maciej Wolski – Jakub Tosik, Antonio Dominguez, Mikkel Rygaard – Michał Trąbka, Pirulo – Piotr Janczukowicz.
GKS Tychy: Konrad Jałocha – Maciej Mańka, Nemanja Nedić, Łukasz Sołowiej, Bartosz Szeliga – Kacper Piątek, Wiktor Żytek, Łukasz Norkowski, Łukasz Grzeszczyk (C), Bartosz Biel – Szymon Lewicki.
Ławka rezerwowych: Adrian Odyjewski, Jakub Piątek, Dawid Kasprzyk, Damian Nowak, Łukasz Moneta, Sebastian Steblecki, Marcel Stefaniak, Kamil Szymura, Łukasz Norkowski.

Ławka rezerwowych: Dawid Arndt, Carlos Moros Gracia, Jowin Radziński, Tomasz Nawotka, Piotr Gryszkiewicz, Kelechukwu Ibe-Torti, Przemysław Sajdak, Łukasz Sekulski, Ricardinho.
ŁKS zajmuje po jesiennej rundzie 2. miejsce w tabeli. To oczywiście oznacza bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy. Łodzianie w 16 meczach zdobyli 32 punkty, czyli tyle samo co w 17 spotkaniach trzeci w tabeli Górnik Łęczna. Pierwsze miejsce zajmuje natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza - 42 pkt. Rywale ŁKS, czyli drużyna GKS Tychy jest na 7. miejscu i ma 27 punktów.

ŁKS GKS wynik na żywo

ŁKS przystąpi do meczu w osłabionym składzie. Za kartki nie mogą wystąpić: Maksymilian Rozwandowicz, Adrian Klimczak, Dragoljub Srnić. Na murawie nie pojawi się również Samu Corral, którego kontuzja jest poważna i piłkarz na pewno nie zagra w najbliższych miesiącach.

Z kolei pozyskany niedawno obrońca (przyszedł do Łodzi z Arki) Adam Marciniak, który miał być ważną postacią defensywy łodzian, nabawił się urazu, który też wykluczył go z meczu przeciwko GKS Tychy.