ŁKS ŁÓDŹ - GARBARNIA KRAKÓW RELACJA NA ŻYWO. ŁKS GARBARNIA MECZ NA ŻYWO. ŁKS GARBARNIA WYNIK MECZU

ww
ŁKS GARBARNIA RELACJA LIVE
ŁKS GARBARNIA RELACJA LIVE ŁKS - GARBARNIA WYNIK MECZU
ŁKS ŁÓDŹ - GARBARNIA KRAKÓW [RELACJA NA ŻYWO, 21.10.17] Dzisiaj drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego podejmie na własnym stadionie Garbarnie Kraków. Garbarnia Kraków depcze po piętach ŁKS w tabeli II ligi. Plasują się tuż za ŁKS-em i mają tylko dwa punkty przewagi. Drużyna z Karkowa to wyśmienicie zorganizowany zespół. Potrafi grać ładnie dla oka ale też i stawia opór w postaci silnej i agresywnie grającej jedenastki. Mamy nadzieję, że dziś łodzianie jednak okażą się lepsi i dopiszą do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS - GARBARNIA KRAKÓW.

ŁKS zdobywa ważne punkty. Brawo ŁKS!

93' Łodzianie wciąż przy piłce.
92' Pyciak otrzymuje piłkę, wpadł w pole karne, ograł bramkarza i miał pustą bramkę, za lekko kopnął i nie ma gola. Tragicznie zrobił to Pyciak.
91' Dolicza sędzia 4 minuty.
90' Strzał z dystansu Pieczary ale obok bramki.
88' Rożny dla Garbarni. Łodzianie wybijają ale wciąż przy piłce goście.
87' Wrzutka ŁKS, kibice domagają się karnego , ale sędzia uznaje że zawodnik z Krakowa nie dotknął piłki ręką.
85' Widejko wrzuca ale bramkarz piąstkuje
84' Rzut rożny dla ŁKS. Pyrdoł leży na murawie.
83' ŁKS ma teraz rzut rożny. Faul na bramkarzu gości.
82' Teraz zagranie w pole karne ŁKS i w ostatniej chwili Juraszek wybija. ŁKS teraz miał sporo szczęścia.
ŁKS - GARBARNIA 1:0
81' Pieczara uderza ale obok bramki. Dobre wejście Pieczary.
81' Zagdański opuszcza plac gry, wchodzi na murawę Krystian Pieczara.
80' Rzut wolny dla Garbarni. Nic z tego. ŁKS prezentuje się lepiej na tle Garbarni. Łodzianie zasługują na zwycięstwo.
77' 30 metr i rzut wolny dla ŁKS. Rozwandowicz dopada do piłki , uderza i jakieś pół metra od słupka.
75' Fragment lepszej gry ŁKS. Wydaje się że piłkarze z Łodzi kontrolują teraz grę.
72' Pyciak wrzucił w pole karne ale Zagdański nie zorientował się. Szkoda. Gdyby tu był Radionow...
72' Widejko wrzuca i potężne wybicie obrońcy Garbarni, piłka dolatuje aż do Kołby.
71' Znów faul na Rozmusie. Rzut wolny dla ŁKS.
69' Zmiana w ŁKS: Tomasz Margol wchodzi za Patryka Bryłę.
67' Brutalne wejście zawodnika Garbarni i mamy kolejną żółtą kartkę. Rozmus ucierpiał.
65' Senna atmosfera na boisku i na trybunach. ŁKS nie rozpieszcza kibiców swoją grą, rozgrywają bardzo niedokładnie.
63' Rzut rożny dla gości. Ręką zagrywa piłkarz Garbarni. Wolny dla ŁKS.
ŁKS - GARBARNIA WYNIK MECZU 1:0
61' Ładna indywidualna akcja Widejki, minął trzech piłkarzy ale zatrzymał się na czwartym.
59' Zmiana w Garbarni. Patryk Serafin schodzi, a za niego Kitliński
57' Ależ ŁKS gra niedokładnie. Podania niecelne, także złe przyjęcia piłki zawodników ŁKS.
53' Pyciak dostał ładne podanie ale zawodnik ŁKS za daleko wypuszcza piłkę, brak techniki widoczny. ŁKS wciąż przy piłce.
52' Kostyrka otrzymuje żółtą kartkę.
52' Kocot faulowany i Pietras otrzymuje żółty kartonik.
50' Póki co nudny fragment gry. Dużo twardej walki w środku pola i niedokładności.
48' Kocot dostaje żółtą kartkę. Wolny dla gości. Wrzutka w pole karne ale obrona ŁKS wybija
46' Kostyrka wszedł za Damiana Guzika.
46' Rozpoczynamy drugą część meczu. Mecz rozpoczął się z poślizgiem kilkuminutowym.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

48' Zagdański zagrywa do Pyciaka a ten nie trafia praktycznie do pustej bramki! To musi być bramka! ŁKS - GARBARNIA 1:0
46' Trzy minuty doliczone.
44' Bryła zagrał w pole karne , bramkarz odbija i Pyrdoł zamiast ruszyć do piłki stał jak zahipnotyzowany. Szkoda.
43' Łodzianie kradną minuty. Grają piłką i zyskują na czasie.
41' Leży Marcin Siedlarz. Mamy przerwę w grze.
40' Rzut rożny dla gości, wrzutka i Kołba cudem broni, wciąż przy piłce Garbarnia.
ŁKS 1 - GARBARNIA 0

38' GOOOOOOOOOOL!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Piotr Pyrdoł strzela bramkę! BRAWO

37' Pyrdoł strzela z kozłem przed samym bramkarzem ale golkiper broni. Ładna akcja gospodarzy. Mamy rzut rożny.
34' Kontra ŁKS, Pyrdoł otrzymał piłkę, odgrywa i Kocot uderza ale Kozioł broni.
33' Rzut wolny dla gości w niebezpiecznym miejscu. Strzał Siedlarza i Kołba na rzut rożny.
30' Gra nie wygląda najlepiej. Dużo niedokładności w szeregach ŁKS.
28' Guzik uderza z dystansu, bramkarz gości łapie.
26' Zagdański uderza ale niecelnie. ŁKS - GARBARNIA 0:0
25' Kolejna akcja ŁKS ale znów brakuje ostatniego celnego podania. Pyciak zagrywa ale piłka odbija się o nogi obrońcy Garbarni i goście przejmują piłkę.
23' Co chwila sędzia uspokaja piłkarzy. Rzut wolny dla ŁKS. Dośrodkowanie Widejko ale piłka poszybowała nad głowami i wyszła poza boisko.
19' Walka na boisku, sędzia pozwala na ostrą grę.
16' Dośrodkowanie ale Kołba bez trudu chwyta futbolówkę.
15' Pyrdoł fauluje i będzie rzut wolny tym razem dla gości.
13' Mamy rzut wolny dla ŁKS! Pyciak dośrodkowuje ale piłka wychodzi. Od bramki golkiper gości.
11' ŁKS - GARBARNIA 0:0. Dośrodkowanie w pole karne ŁKS, strzał z ostrego konta Marcina Siedlarza niecelny. To sygnał dla ŁKS że nie będzie łatwo.
9' Teraz groźnie pod bramką ŁKS, dośrodkowanie w pole karne, wybijamy ale później znowu wrzutka, strzał i piłka tuż obok słupka Kołby.
7' Rzut rożny dla Garbarni. Wrzutka w pole karne ŁKS ale łodzianie wybijają.
5' ŁKS próbuje narzucić swoje warunki gry. Łodzianie muszą zaznaczyć, że to oni są górą. Póki co w pierwszych minutach łodzianie są bardziej aktywni.
NA TRYBUNIE OKOŁO 3200 KIBICÓW
3' Pierwsza akcja ŁKS. Bryła zacentrował ale Guzik nie wyszedł do góry, dobra akcja ŁKS.
2' Dzisiaj łodzianie bez Radionowa, napastnik ŁKS pauzuje za kartki.
1' Zaczynamy! DO BOJU ŁKS!

14.57 Piłkarze za chwilę wyjdą na murawę.
14.50 - Za chwilę zaczynamy relację na żywo z meczu ŁKS - Garbarnia.
SKŁAD ŁKS

Skład gości:
A. Kozioł - D. Łukasik, Sz. Kiebzak, P. Borovicanin, Ł. Pietras, P. Serafin, A. Garzeł, F. Wójcik, K. Kostrubała, M. Mistrzyk, M. Siedlarz

ZAPRASZAMY NA RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU ŁKS - GARBARNIA KRAKÓW. Początek meczu o godz 15.

Piłkarze drugiej ligi rozegrają czternastą kolejkę sezonu. Większość spotkań odbędzie się dziś. U siebie grać będzie lider rozgrwek - Warta Poznań, która zmierzy się z Wisłą Puławy.