ŁKS lepszy od Sokoła 1:0. Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo

hof
ŁKS odniósł pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w III lidze. Pokonał w Aleksandrowie Sokół 1:0. To pierwsza ligowa porażka gospodarzy

W pierwszej połowie więcej z gry mieli łodzianie. Oni też stwarzali groźniejsze sytuacje. W 12 minucie znakomitą okazję zmarnował Staroń po znakomitym podaniu Zimonia. Jego strzał w sytuacji sam na sam był zbyt słaby i Ostrowski popisał się skuteczną obroną. W 37 min po główce Ślęzaka obrońca gospodarzy wybił piłkę z linii bramkowej.
Co się odwlecze to nie uciecze. W końcu łodzianie dopięli swego. Na listę strzelców wpisał się w zamieszaniu podbramkowym rezerwowy Patora. Sokół miał szansę na wyrównanie. Po strzale z rzutu wolnego Klepczarka udaną interwencją popisał się Gąsiński.

Sokół Aleksandrów - ŁKS 0:1 (0:0)
0:1 - Patora (72)
Sokół: Ostrowski - Golański, Klepczarek, Bierżyński, Knera, Zwoliński (86, Kwiatkowski), Osowski, Obi, Pawlak (87, Miłosz), Wrzesiński, Chojecki
ŁKS: Gąsiński - Filipiak, Salski, Sierant, Różycki (67, Patora), Cupriak (88, Bielicki), Ślęzak, Zimoń, Karbowniak, Sarafiński, Staroń