ŁKS LEGIA II NA ŻYWO. TRANSMISJA Z MECZU ŁKS ŁÓDŹ LEGIA II WARSZAWA. ŁKS LEGIA NA ŻYWO ONLINE

(tj)
MECZ ŁKS LEGIA NA ŻYWO.Dziś przed piłkarzami Łódzkiego Klubu Sportowego bardzo ważny meczy. Lider z Łodzi podejmuje drużynę Legii. ŁKS LEGIA zapraszamy na transmisję meczu ŁKS LEGIA II. Transmisję zaczynamy od godziny 12.55.

Strona wymaga odświeżenia - klawisz F5

ŁKS LEGIA TRANSMISJA MECZU NA ŻYWO

KONIEC MECZU. ŁKS remisuje z LEGIĄ 1:1.

Dośrodkowanie, ale bramkarz Legii łapie piłkę.
ŁKS atakuje. To już ostatnie sekundy meczu.
Rzut wolny dla Legii. Kołba wyłapuje piłkę.
93' Kibice domagali się rzutu karnego - chyba słusznie. Sędzia jednak nie sięgnął po gwizdek.
Teraz ŁKS w natarciu, Serafiński. Kocot teraz piłka na skrzydle, dośrodkowanie, ale Kowal chyba był przewracany w polu karnym!
Piłka wybita przez obrońców ŁKS-u.
90' Rzut rożny dla Legii! Będzie groźnie.
89' Aut dla ŁKS. Dobra akcja teraz Kacela do Kowala, dośrodkowanie, obrońcy wybijają w pole.
Zmiana w ŁKS; schodzi Guzik, wchodzi Kacela.
88' Ależ teraz była okazja - akcja Kowala, ale minimalnie niecelnie Maksym Kowal
87' Dobra akcja ŁKS Guzik w pole karne, strzał głową, ale zbyt słaby, by zaskoczyć bramkarza Legii.
86' Legia atakuje, ŁKS się musi bronić.
85'ŁKS próbuje, ale Legia dobrze się broni wciąż jest groźna w kontratakach.
81' Cichowlas opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Maksym Kowal
80' Wynik bez zmian, wciąż 1:1. Teraz dobra akcja Serafińskiego, ale futbolówka nie trafiła pod nogi napastnika łodzian.
77'Strzał Guzika z ostrego kąta, ale bramkarz Legii łapie piłkę.
75' Widać, że Legioniści już grają na czas...
Ostatnie minuty to walka w środku boiska.
72' Rzut wolny dla ŁKS.
Serafiński na boisku, Bryła schodzi - dostaje oklaski od publiczności.
71' Wynik się nie zmienia. Gra w sumie też nie. Aut dla Legii.
69' Aut dla ŁKS. Łodzianie muszą zagrać szybciej, muszą zagrać dokładniej, jeśli mają nadzieję na 3 pkt.
67'Legia przejęła inicjatywę.
65' ŁKS próbuje, ale widać, że Legioniści zaczęli grać szybciej, grają też składniej i łodzianie w tej części gry mają kłopoty.
63'Nerwowo na boisku. Wynik 1:1

61'
Legia nabrała wiatru w żagle, Legia ruszyła do ataku.
59' Gol dla Legii... Błąd w środku boiska, strzał, Kołba odbija piłkę, ale Nawotka ją dobija i piłka wpada do siatki...
58'Dobry strzał z dystansu Radionowa - tyle, że niecelny.

56'
Wynik bez zmian. Walka w środku boiska.
53' Dobra akcja łodzian, strzał, ale niecelny.
51' Głośny doping kibiców ŁKS, którzy jednak nie pojawili się w komplecie na stadionie przy al. Unii.
49' Gramy dalej.
Radionow faulował Michalaka, a ten wstał i odepchnął napastnika ŁKS. Zagotowało się na murawie. Żółte kartki ostudziły zapędy piłkarzy.
Oj zamieszkanie na murawie. Był faul. Żółta kartka dla Michalaka za idiotyczne zachowanie, agresywne. Kąkolewski też żółta kartka.
46' Gramy!
Za chwilę druga połowa spotkania.

Radionow głową pakuje piłkę do siatki. Sędzia już nie wznowił meczu. Koniec pierwszej połowy!
45'GGGOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL dla ŁKS!!!!!! ŁKS prowadzi z Legią 1:0!!!!
44' Walka w środku boiska. Mecz w sumie czysty, bez złośliwych fauli.
43' Wynik meczu ŁKS Legia bez zmian. 0:0
41' Dobra końcówka meczu ŁKS, znów zamieszanie w polu karnym gości. Ale trzeba strzelić bramkę.
Radionow! Dobry strzał, szkoda, że nad poprzeczką. Legia była w opałach. ŁKS w natarciu.
38' Kocot do Radionowa. Radionow atakowany przez pomocników Legii.
35'Radionov przymierzył, ale zbyt słaby strzał ełkaesiaka.
Ależ teraz szczęście miał bramkarz Legii. Wybijając piłkę trafił w nogę zawodnika ŁKS - Bryłę. Piłka wyszła jednak za bramkę.
33' Teraz groźnie Legia. Na szczęście obrońca ŁKS-u wybija piłkę w pole.
32'ŁKS prowadzi teraz grę, ale wszystko do linii pola karnego. Tam dominują obrońcy i pomocnicy z Warszawy.
30' ŁKS zaznacza swoja przewagę. Trzeba to jeszcze tylko udokumentować bramką!
28'Dobra bomba Kopki, ale bramkarz Legii na posterunku.
Dobra próba ŁKS, ale tylko aut dla łodzian.
26' ŁKS walczy, ale Legioniści też nie odpuszczają.
24' Groźnie było pod bramką Kołby. Na szczęście napastnik zgubił piłkę w dryblingu.
22' Rzut wolny dla Legii. Wynik na razie bez zmian. ŁKS Legia II 0:0.
19' Walka w polu karnym Legii, ŁKS dobrze, ale znów nikt nie posłał piłki w kierunku bramki gości.
17' Dobra akcja ŁKS. Kocot dośrodkował, ale nikt z zawodników ŁKS nie zamykał akcji.
15' Legia groźna, choć nie grają zawodnicy z szerokiej kadry z ekstraklasy - pierwsza drużyna też dziś gra mecz.
Szybki mecz przy al. Unii. Na razie bez bramek.
13' Legia od bramki. Atak pozycyjny, ale świetnie Radionow przejął piłkę. Strzelił, ale niecelnie. Szkoda.
11'Krótka przerwa w grze - był faul. Gramy dalej.
9' Rzut wolny dla ŁKS. Dośrodkowanie, ale niestety nic z tego nie wyszło. Szkoda.
8' Kocot padł na murawę, ale sędzia nie zareagował. Naszym zdaniem był faul na zawodniku ŁKS.
Radionow z dystansu! Za lekko.
7' Wynik bez zmian. 0:0. Mecz dosyć szybki i już widać, że przed łodzianami bardzo trudne zadanie.
5' Tomasz Nawotka marnuje doskonałą okazję, na szczęście strzał niecelny, ale trzeba bardzo uważać. Legia jest groźna, Legia będzie chciała urwać punkty ŁKS-owi.
4' W odpowiedzi ŁKS. Dobra akcja i rzut rożny.
Teraz groźna akcja Legii, ale Kołba na posterunku.
3'ŁKS odważnie, ŁKS wie o jaką stawkę dziś gra, ale trzeba pamiętać, że Legia też nie przyjechała do Łodzi się tylko bronić.