ŁKS - Legia. Czy zajdą zmiany w defensywie łodzian?

pasZaktualizowano 
Nie da się ukryć człowiek jest między młotem, a kowadłem.

Z jednej strony chciałby, żeby Legia stoczyła udaną walkę o awans do fazy grupowej Ligi Europy, z drugiej chciałby, żeby czwartkowy mecz IV rundy eliminacji z Glasgow Rangers wprawił warszawian w zły nastrój, pełen niewiary we własne siły i możliwości. Psychika to podstawa skuteczniej walki. Bez właściwego przygotowania mentalnego drużyna trenera Aleksandara Vukovicia byłaby chyba łatwiejszym rywalem dla ŁKS.
Łodzianie w szóstej kolejce ekstraklasy podejmują w niedzielę o godz. 17.30 właśnie drużynę z Warszawy. P
o trzech porażkach z rzędu, chcieliby zapunktować i uciec ze strefy spadkowej. Jest to możliwe, bo potencjał łodzianie mają duży, ale muszą zagrać lepiej i inaczej niż w meczu z Wislą w Krakowie.
Jak? To już jest problem trenera Kazimierza Moskala. Wierzymy, że znajdzie właściwe rozwiązanie i tak dobierze na ten mecz piłkarzy, że osiągnie sukces..
Nie ulega wątpliwości, że zajdą zmiany w składzie. Naszym zdaniem może do nich dojść w defensywie. Dwa proste błędy stoperów kosztowały łodzian stratę dwóch goli w spotkaniu z Wisłą.
Czy zatem w wyjściowej jedenaste pojawi się Kamil Juraszek, człowiek ograny, sprawdzony w I-ligowych bojach, który z niecierpliwością czeka na debiut.
Czy zajdą też inne zmiany w jedenastce. W spotkaniu z Wisłą dobrą zmianę dał Lukasz Piątek. Jego doświadczenie i ekstraklasowe obycie może przydać się w spotkaniu z Wisłą.
Chciało się grać i to skutecznie w zespole rezerw Wojciechowi Łuczakowi, którego dwie bramki dały drużynie ŁKS II remis w meczu z Andrespolią.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 40

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-21T18:45:49 02:00, MC1908:

ŁKS w I lidze też na początku płacił frycowe, a później odpalił. Dajmy im czas, bo grają fajną piłkę i miło się taką grę ogląda.

Tylko Łódzki Klub Sportowy!

Tylko AP Tel Awiw ;)

O
Olafik
2019-08-21T12:21:13 02:00, Gość:

ja nie wiem co wy widzicie w tym Sobocińskim Kołbie oni sa po prostu slabi ni bardzo niepewni

2019-08-21T12:45:09 02:00, Łodzianin:

Kolbe trzymają bo wiadomo wychowanek i jest z ŁKS od początku to go zostawili tak samo Radionowa .Sobociński niby tam jakoś reprezentant młodzieżówki jakiś talent ale ja też zupełnie tego nie widzę .Niedługo spadnie na wartości i nawet nie zarobią na nim tyle co by dostali wcześniej. ŁKS dla mnie musi sprzedać tego Ramireza i dostać solidne pieniądze za jego i kupić 2-3 solidnych graczy bo sam Ramirez nic nie zrobi a i tak odejdzie a jak się będzie marnował to jego cena też spadnie

2019-08-21T16:03:49 02:00, Tomek sobocinski:

Takimadry jesteś towejdz na boisko i pokaż

Analfabeta wtórny.....brawo pięknie napisane.

G
Gość

Trzeba zmienić układ stoperów. Sobocinski i Dampc, do drugiej linii Trąbka, może zmiana w bramce.

Czekamy na napastnika z Rumuni.

M
MC1908

ŁKS w I lidze też na początku płacił frycowe, a później odpalił. Dajmy im czas, bo grają fajną piłkę i miło się taką grę ogląda.

Tylko Łódzki Klub Sportowy!

G
Gość

widzę że jakiś legionista tu szczeka na temat ŁKS i jego gry .a gdzie jest Zagłębie Sosnowiec wasi bracia ??????????????????????

G
Gość
2019-08-21T13:07:02 02:00, Gość:

bilety na mecz z Legią wyprzedane w 30 min !!!!!!!!!!!!

2019-08-21T13:17:15 02:00, (L):

Ludzie przyjdą, by zobaczyć Legię. Zawsze tak było zarówno u czerwonych żydów jak i białych obszczymurków.

2019-08-21T13:55:57 02:00, www:

Ludzie przyjdą zobaczyć zwycięstwo ŁKS-u i pośmiać się legii.To co pokazali w Finlandii to wypisz wymaluj orlik....

2019-08-21T15:36:42 02:00, (Ł):

Najlepszą piłkę pokazuje ŁKS podczas meczów u siebie. Do tej pory rozegrane u siebie 4 spotkania; w tym 3 porażki i jeden remisik z Lechią, która przez 3/4 meczu grała w 10-kę. ha ha ha!

w 1 lidze podobnie zaczynali a na koniec był awans .a po drugie nie pij więcej tego bajazolu bo ci mózg się psuje bo ŁKS przegrał 2 mecze siebie i rozegrał 5 kolejek

Ł
Łodzianin
2019-08-21T15:15:40 02:00, Łodzianin:

Nie ma sensu zmieniać tak solidnie grającej drewnianej defensywy!

Aż miło będzie popatrzeć jak 7egła wszawa urządzi sobie trening strzelecki na orliku obok dworca :)

Po pierwsze drewniana defensywa, to domena reaktywacji 2015, drewniana do potęgi w trzeciej lidze, gdzie remis to sukces, po drugie Legia przyjeżdża na obiekt gdzie gra ŁKS nie na jakiś orlik na widzewie, po trzecie niewielu otrzymało 9 -0, po czwarte, wziąłeś leki? po piąte, nie nazywaj się łodzianinem byczyński owsiku, bo z daleka nią cuchniesz srałtełesiaku.

T
Tomek sobocinski
2019-08-21T12:21:13 02:00, Gość:

ja nie wiem co wy widzicie w tym Sobocińskim Kołbie oni sa po prostu slabi ni bardzo niepewni

2019-08-21T12:45:09 02:00, Łodzianin:

Kolbe trzymają bo wiadomo wychowanek i jest z ŁKS od początku to go zostawili tak samo Radionowa .Sobociński niby tam jakoś reprezentant młodzieżówki jakiś talent ale ja też zupełnie tego nie widzę .Niedługo spadnie na wartości i nawet nie zarobią na nim tyle co by dostali wcześniej. ŁKS dla mnie musi sprzedać tego Ramireza i dostać solidne pieniądze za jego i kupić 2-3 solidnych graczy bo sam Ramirez nic nie zrobi a i tak odejdzie a jak się będzie marnował to jego cena też spadnie

Takimadry jesteś towejdz na boisko i pokaż

(Ł)
2019-08-21T13:07:02 02:00, Gość:

bilety na mecz z Legią wyprzedane w 30 min !!!!!!!!!!!!

2019-08-21T13:17:15 02:00, (L):

Ludzie przyjdą, by zobaczyć Legię. Zawsze tak było zarówno u czerwonych żydów jak i białych obszczymurków.

2019-08-21T13:55:57 02:00, www:

Ludzie przyjdą zobaczyć zwycięstwo ŁKS-u i pośmiać się legii.To co pokazali w Finlandii to wypisz wymaluj orlik....

Najlepszą piłkę pokazuje ŁKS podczas meczów u siebie. Do tej pory rozegrane u siebie 4 spotkania; w tym 3 porażki i jeden remisik z Lechią, która przez 3/4 meczu grała w 10-kę. ha ha ha!

Ł
Łodzianin

Nie ma sensu zmieniać tak solidnie grającej drewnianej defensywy!

Aż miło będzie popatrzeć jak 7egła wszawa urządzi sobie trening strzelecki na orliku obok dworca :)

R
RTS
2019-08-21T13:07:02 02:00, Gość:

bilety na mecz z Legią wyprzedane w 30 min !!!!!!!!!!!!

legia z łks-em na boisku..............ależ będzie zalatywał smrodek z tego stadioniku :):)

w
www
2019-08-21T13:07:02 02:00, Gość:

bilety na mecz z Legią wyprzedane w 30 min !!!!!!!!!!!!

2019-08-21T13:17:15 02:00, (L):

Ludzie przyjdą, by zobaczyć Legię. Zawsze tak było zarówno u czerwonych żydów jak i białych obszczymurków.

Ludzie przyjdą zobaczyć zwycięstwo ŁKS-u i pośmiać się legii.To co pokazali w Finlandii to wypisz wymaluj orlik....

(L)
2019-08-21T13:07:02 02:00, Gość:

bilety na mecz z Legią wyprzedane w 30 min !!!!!!!!!!!!

2019-08-21T13:17:15 02:00, (L):

Ludzie przyjdą, by zobaczyć Legię. Zawsze tak było zarówno u czerwonych żydów jak i białych obszczymurków.

2019-08-21T13:21:19 02:00, Gość:

Ludzie Legię od lat mają okazję zobaczyć w tv jak się kompromitują w Pucharach z amatorami lub słabeuszami

A potem ci rzekomi Legijni słabiacy przyjeżdżają na ŁKS lub Żydzew i upokarzają łódzkich leszczy. Żydzew ostatni raz wygrał z pierwszą drużyną Legii w 2000r, czyli 19 lat temu. Od tego czasu udało im się pokonać jedynie Legijne rezerwy he he he w III lidze. Podobnie ŁKS.

Ł
Łodzianin
2019-08-21T12:35:11 02:00, Gość:

Może dać szansę jakiemuś młodemu napastnikowi. Na Zachodzie jeśli jest talent to gra. Przykładami mogą być Owen, Rooney, oni debiutowali bodaj jako nastolatkowie w pierwszych drużynach i reprezentacji Anglii. Lubański debiutował w reprezentacji mając 16 lat ! Warto próbować ! A tu się bawią, młodzieżowiec, będziemy mieli pociechę może za dwa lata etc. Za 2 lata siedzenia na ławce, albo grania w okręgówce to będzie do niczego !

2019-08-21T13:13:53 02:00, Łodzianin:

Napastnik strzela bramki jak dostaje piłki otwierające drogę do bramki. Czy Kujawa bądź Sekulski marnują tzw stuprocentówki? Nie, bo w zasadzie nie dostają takich piłek, więc nie rozumiem pretensji o brak bramek skierowanych właśnie do napastników.

2019-08-21T13:22:02 02:00, Gość:

Kolego, napastnik który czeka na 100 % okazje, to niech idzie grać na boisko szkolne. Ma sam również stwarzać takie sytuacje, wykorzystując swoje indywidualne wyszkolenie techniczne. Ma szukać okazji, uderzać z obu nóg i z różnych pozycji, również grać głową. To jest zakres obowiązków zawodowych napastnika w ekstraklasie !

Napastnik, to typowy egzekutor. Lewy też nie strzelał w reprezentacji jak nie dostawał piłek lub jak grał w pojedynkę. Gra na jednego napastnika jest bardzo ryzykowana, bo jednego grajka bardzo łatwo odciąć od piłek o których wspomniałem. Za dwoma już trzeba się nabiegać. Jeden napastnik musi mieć doskonałego asystę, bo jest bez przerwy kryty, a nawet podwajany. W ŁKSie próżno szukać zagrań, które można nazwać asystami. Jedyna czysta, to podczas meczu z Cracovią, zamieniona na bramkę przez Sekulskiego. Od tego czasu zero takich asyst, czyli kluczowych podań.

G
Gość
2019-08-21T12:35:11 02:00, Gość:

Może dać szansę jakiemuś młodemu napastnikowi. Na Zachodzie jeśli jest talent to gra. Przykładami mogą być Owen, Rooney, oni debiutowali bodaj jako nastolatkowie w pierwszych drużynach i reprezentacji Anglii. Lubański debiutował w reprezentacji mając 16 lat ! Warto próbować ! A tu się bawią, młodzieżowiec, będziemy mieli pociechę może za dwa lata etc. Za 2 lata siedzenia na ławce, albo grania w okręgówce to będzie do niczego !

2019-08-21T13:13:53 02:00, Łodzianin:

Napastnik strzela bramki jak dostaje piłki otwierające drogę do bramki. Czy Kujawa bądź Sekulski marnują tzw stuprocentówki? Nie, bo w zasadzie nie dostają takich piłek, więc nie rozumiem pretensji o brak bramek skierowanych właśnie do napastników.

Kolego, napastnik który czeka na 100 % okazje, to niech idzie grać na boisko szkolne. Ma sam również stwarzać takie sytuacje, wykorzystując swoje indywidualne wyszkolenie techniczne. Ma szukać okazji, uderzać z obu nóg i z różnych pozycji, również grać głową. To jest zakres obowiązków zawodowych napastnika w ekstraklasie !

Dodaj ogłoszenie