ŁKS - Legia. Czy będzie radość i po ligowym klasyku?

pasZaktualizowano 
Po trzech porażkach z rzędu piłkarzom ŁKS trafia się wyjątkowy rywal na przełamanie, przerwanie złej passy.

W niedzielę o godz. 17.30 w ligowym klasyku łodzianie podejmą Legię Warszawa. Trener Kazimierz Moskal zapowiada, że jego zespół nie zmieni ani sposobu, ani stylu gry, co oznacza, że komplet kibiców zobaczy przy al. Unii futbolowe widowisko. Drużyna musi się wystrzegać indywidualnych błędów, po których padają głupie gole dla rywali, zostawić serce na boisku, o co jesteśmy spokojni i nie przestraszyć się przeciwnika. Jak zapowiada Bartłomiej Kalinkowski to ostatnie nie wchodzi w rachubę. Szkoleniowiec zapowiada, że zajdą zmiany w składzie, choć rewolucji nie będzie. Naszym zdaniem w wyjściowej jedenastce mogą pojawić się stoper Kamil Juraszek i pomocnik Łukasz Piątek.
Carlitos nie zagrał w pierwszym meczu IV rundy eliminacji Ligi Europy przeciwko Glasgow Rangers (0:0). Zdaniem Artura Wichniarka trener Aleksandar Vuković powinien dla dobra Legii Warszawa dogadać się z hiszpańskim napastnikiem.
Nie jest wykluczone, że piłkarz pojawi się w wyjściowej jedenastce w meczu z ŁKS. Jeśli zaprezentuje się słabo ( nie bylibyśmy przeciwnik), wtedy Vuković zamknie usta wszystkim krytykantom, którzy mówią, że stawia na Sandro Kulenovicia, który od 556 minut nie strzelił gola.
Legia pokazała, że potrafi być nieźle grającym zespołem, ze sporym gronem indywidualności (uwaga na Cafu i Luquinhasa) , na które trzeba uważać. Bardzo gróźne są na przykład rzuty rożne egzekwowane przez Waleriana Gwilię, po których piłka ląduje idealnie na głowę Igora Lewczuka. Bramkarz Radosław Majecki w europejskich pucharach zachowuje czyste konto już przez 703 minuty!

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 27

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Ł
Łodzianin
2019-08-24T13:46:20 02:00, Ekstraklasowy ŁKS!!!:

Panowie głowa do góry i jedziemy z CWKSem.ŁKS!ŁKS!ŁKS!

2019-08-24T19:01:40 02:00, Gość:

Jedziemy w strefę spadkową, Klepsydra ole, ole!!!

2019-08-24T22:03:04 02:00, Łodzianin:

Ból du..y kibiców byczyny- BEZCENNY:-)

Emocjonujcie się meczem ze Skrą ;-)

2019-08-24T22:06:53 02:00, Gość:

Ból dupy to kałesy będą mieli po spotkaniu homoseksualnym z Ległą w niedzielny wieczór

Widzisz to? Nawet swoim durnym komentarzem potwierdzasz moją teorię. Wyjcie dalej fani spod znaku kapusty;-)

G
Gość
2019-08-24T13:46:20 02:00, Ekstraklasowy ŁKS!!!:

Panowie głowa do góry i jedziemy z CWKSem.ŁKS!ŁKS!ŁKS!

2019-08-24T19:01:40 02:00, Gość:

Jedziemy w strefę spadkową, Klepsydra ole, ole!!!

2019-08-24T22:03:04 02:00, Łodzianin:

Ból du..y kibiców byczyny- BEZCENNY:-)

Emocjonujcie się meczem ze Skrą ;-)

Ból dupy to kałesy będą mieli po spotkaniu homoseksualnym z Ległą w niedzielny wieczór

Ł
Łodzianin
2019-08-24T13:46:20 02:00, Ekstraklasowy ŁKS!!!:

Panowie głowa do góry i jedziemy z CWKSem.ŁKS!ŁKS!ŁKS!

2019-08-24T19:01:40 02:00, Gość:

Jedziemy w strefę spadkową, Klepsydra ole, ole!!!

Ból du..y kibiców byczyny- BEZCENNY:-)

Emocjonujcie się meczem ze Skrą ;-)

r
reanimacja repliki żydzew

2 ligowa niegospodarność szczeka Łódzka karawana jedzie dalej!

G
Gość
2019-08-24T11:11:13 02:00, łks:

Na meczu zorganizowana zostanie zrzutka na nowy bęben !! Do tego dwóch naszych braci po szalu wyleczyło się ze stresu pourazowego po przygodach z Hutnikiem na parkingu i trzeba ich wesprzeć browarem lub winem po meczu. Weźcie więcej kasy na mecz i tyle.

Będą zbierali na tamburyno.Jacy kibice taki bębenek.

G
Gość
2019-08-24T13:46:20 02:00, Ekstraklasowy ŁKS!!!:

Panowie głowa do góry i jedziemy z CWKSem.ŁKS!ŁKS!ŁKS!

Jedziemy w strefę spadkową, Klepsydra ole, ole!!!

Ł
Łodzianin

Oj będzie radość, oj będzie :)

kałes - 7egła 0:5

A na wiosnę jeszcze rabinez w 7egłej...

O
Obudz się

Jak Moskal powiedział że nic nie będzie zmieniać w grze to będzie 0-4.

Ł
ŁKS fc Wwa

ŁKS zagra ostro od początku. Legia oszczędzi najlepszych żeby ich za mocno nie poturbowali i to będzie szansa. Legia zagra z kontry i na stałe fragmenty. ŁKS ma słabe krycie przy stałych dosrodkowaniach. Będzie ciekawy mecz.

Ł
ŁKS Grembach
2019-08-24T11:11:13 02:00, łks:

Na meczu zorganizowana zostanie zrzutka na nowy bęben !! Do tego dwóch naszych braci po szalu wyleczyło się ze stresu pourazowego po przygodach z Hutnikiem na parkingu i trzeba ich wesprzeć browarem lub winem po meczu. Weźcie więcej kasy na mecz i tyle.

A Wy jeszcze będziecie jeździć na Mc'd?

G
Gość
2019-08-24T11:34:38 02:00, Gość:

ciekawe za kim bedzie Sagan niby taki wielki kibic ŁKS

2019-08-24T13:22:39 02:00, Gość:

oczywiście, że za ŁKS, co za pytanie bzdurne

pracownik sztabu trenerskiego Legii będzie za ŁKS hahahahahahahaa

E
Ekstraklasowy ŁKS!!!

Panowie głowa do góry i jedziemy z CWKSem.ŁKS!ŁKS!ŁKS!

G
Gość
2019-08-24T11:34:38 02:00, Gość:

ciekawe za kim bedzie Sagan niby taki wielki kibic ŁKS

oczywiście, że za ŁKS, co za pytanie bzdurne

G
Gość

komu kibicuje fan Legi kandydat na posła z Łodzi Pan Zimoch ?

G
Gość

ciekawe za kim bedzie Sagan niby taki wielki kibic ŁKS

Dodaj ogłoszenie