ŁKS - Lechia Tomaszów 1:1. Dwa karne przy al. Unii [zdjęcia]

W swoim kolejnym meczu sparingowym w okresie przygotowawczym do rundy jesiennej piłkarskiej czwartej ligi ŁKS zremisował na stadionie przy al. Unii z występującą w trzeciej lidze Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:1 (1:1)

To goście wyszli na prowadzenie, kiedy to w 13 min z karnego podyktowanego za faul Szymona Salskiego do siatki trafił doświadczony napastnik Grzegorz Piechna. Do wyrównania doprowadził, również po uderzeniu z jedenastu metrów Olaf Okoński (wcześniej faulowany był Dawid Sarafiński, który wrócił do ŁKS). W środę podopieczni trenera Wojciecha Robaszka zmierzą się w Kleszczowie z tamtejszą Omegą (godz. 17).

ŁKS - Lechia Tomaszów Mazoeiwcki 1:1 (1:1)
0:1 - Piechna (13, karny), 1:1 - Okoński (30, karny).
ŁKS: I połowa: Woźniak - Filipiak, Salski, Słyścio, Bielecki - Jurkowski, Ślęzak, Żytek, Kasztelan, Sarafiński - Okoński. II połowa: Sekuterski - Filipiak, Zimoń, Surowiec, Bielicki - Adamski, Ryplewicz, Białek, Jurkowski - Jankiewicz, Zaleśny.