LKS KWIATKOWICE - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO. LKS - WIDZEW 26 04 NA ŻYWO

(ww)
LKS KWIATKOWICE WIDZEW NA ŻYWO RELACJA
LKS KWIATKOWICE WIDZEW NA ŻYWO RELACJA LKS KWIATKOWICE - WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO
Widzew wygrywa mecz Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim z LKS Kwiatkowice 6:0.

LKS KWIATKOWICE - WIDZEW ŁÓDŹ [0:6]

odśwież [wciśnij F5]

KONIEC MECZU

90' Adrian Budka strzelił, tuż obok słupka.
88' Kibice chcą więcej bramek krzycząc "My chcemy gola". Jak widać Widzew ma wszędzie kibiców.

86' GOOOOOOOOOOOL

Olczak bezpośrednio z rzutu rożnego trafia do siatki.

84' GOOOOOOOOOOOOOOOL

Znów mistrz asyst Adrian Budka wykłada piłkę Krzywickiemu, a ten skierował piłkę do pustej bramki. Brawo Adrian, Budka gra świetne spotkanie.
81' Dośrodkowanie Budki ale Krzywicki fauluje w polu karnym.
79' Znów akcja prawą stroną boiska, Krzywicki do Budki, ten drugi niecelnie dośrodkowuje. Ale akcja dynamiczna, mogła się podobać.

76' GOOOOOOOOOOOOOL

Adrian Budka znakomite podanie ze skrzydła do Marcina Krzywickiego i nareszcie napastnik Widzewa umieszcza piłkę w siatce plasowanym strzałem. Brawo.
75' Możdżonek uderza ale bardzo niecelnie.
74' Faul na Krzywickim i rzut wolny na połowie LKS. Zmiana, Strus za Barana.
72' Baran w indywidualnej akcji , wpadł w pole karne i w ostatnim momencie pogubił się, szkoda, bo wychodził już sam na sam z bramkarzem.

69' GOOOOOOOOOOOOOOL

Ogawa dostaje piłkę w pole karne, jak profesor na spokojnie strzelił po ziemi i pokonał bramkarza gospodarzy. Tak powinno się wykorzystywać sytuację sam na sam.
68' Znakomicie Budka ale nikt za piłką nie ruszył. Szkoda. Do wejścia szykuje się Patryk Strus.
67' Rzut wolny dla Widzewa. Budka przy piłce.
66' Główka piłkarza LKS, nad bramką. Humerski od bramki.
65' Teraz ładnie Czaplarski interweniuje i rzut rożny dla gospodarzy.
61' Zmiana we Widzewie. Schodzi Okuniewicz, Ogawa na boisku. Nieustający doping kibiców Widzewa. Jedna trybuna jest zapełniona przez fanów łódzkiego klubu.

60' GOOOOOOOOOL

Budka centruje w pole karne a tam Okuniewicz uderza i mamy drugą bramkę dla łódzkiego Widzewa.
58' Kolejny faul na Widzewiaku. Rzut wolny dla łodzian. Za chwilę Ogawa pojawi się na boisku.
56' Czerwona kartka dla zawodnika LKS za bardzo ostre wejście. Szewczyk leży i zwija się z bólu. To było bardzo ostre wejście.
54' Krzywicki otrzymuje piłkę na 8 metrze, uderza z woleja, ponad bramką.
52' Nic z tego ale Widzew wciąż przy piłce. na boisku pojawił się Czaplarski.
51' Rożny dla Widzewa.
48' Krzywicki wychodzi sam na sam, dostał znakomite podanie od Budki, mógł zrobić wszystko, a co zrobił? Nie strzelił, strzelił ale w boczną siatkę. Lepiej powinien był się zachować doświadczony napastnik Widzewa.
46' Gramy. Widzew prowadzi po rzucie karnym 1:0. Strzelcem Okuniewicz.

KONIEC pierwszej połowy. Zapraszamy po przerwie.

45' Rzut wolny dla LKS. Dośrodkowanie... Piłkarz gospodarzy się poślizgnął. Widzew od bramki.
43' Adrian Budka strzela z dystansu i piłka ląduje na poprzeczce. Piękny strzał ale piłka nie wpadła do siatki. Na trybunach słychać "Adrian Budka..."
42' Uderzenie Woźniaka na bramkę Widzewa i piłka wpadła w boczną siatkę. Było groźnie. W końcówce LKS częściej przy piłce.
41' Teraz ładna akcja gospodarzy prawą stroną boiska, ale Rodak wybija.
39' Leży Paweł Broniszewski. Przerwa w grze.
38' Kolejna akcja Widzewa, strzał ale obok bramki.
36' Walka w środku pola. Widzew ma więcej z gry.
33' Okuniewicz oddaje strzał głową, tuż obok słupka.
30' Możdżonek przedryblował trzech, zamiast uderzyć podał, niecelnie.
25' Groźnie gospodarze, strzał ale bramkarz Widzewa łapie bez trudu.
24' Teraz zamieszanie przed bramką, Krzywicki uderza, ale zablokowany strzał. Czy w końcu Krzywy coś strzeli?
22' Kolejna akcja, strzela Możdżonek ale niecelnie.
21' Teraz strzela Krzywicki ale wprost w bramkarza.
19' Kolejna akcja, wślizgiem uderzał Okuniewicz ale niecelnie.

17' GOOOOOOOOOOOOL!

Piotr Okuniewicz z rzutu karnego i Widzew prowadzi.
16' Rzut karny dla Widzewa!
15' Była szansa dla Widzewa ale bramkarz na posterunku. Strzał Okuniewicza zbyt lekki.
13' Teraz słychać okrzyki kibiców Widzewa. Na boisku nie dzieje się zbyt wiele.
9' Krzywicki wyszedł sam na sam, uderzył... w słupek. Nie ma szczęścia napastnik Widzewa.
7' Okuniewicz fauluje i od wolnego gospodarze.
7' Rzut rożny dla Widzewa. Adrian Budka aktywny od samego początku na prawej stronie.
5' Murawa boiska pozostawia wiele do życzenia. Widzew przy piłce.
3' Piłka w pole karne do Szewczyka, ale zawodnik Widzewa nie doszedł do piłki.
2' Mecz rozpoczął się z opóźnieniem.
1' Pierwszy gwizdek. Zaczynamy.

Skład Widzewa:
Humerski – Tlaga, Rodak, Olczak, Baran – Budka, Broniszewski, Możdżonek, Szewczyk – Okuniewicz, Krzywicki
Rezerwowi:
Reszka – Kozłowski, Czaplarski, Kazimierowicz, Ogawa, Strus, Kamiński

Dziś o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz w 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim z IV-ligowym zespołem LKS Kwiatkowice. W sobotę o godz. 15 zagrają ligowy mecz z Ursusem w Warszawie.

LKS KWIATKOWICE - WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO

Dzisiejszy pojedynek powinien przede wszystkim być testem dla nowego ustawienia defensywy łodzian. Z powodu nadmiaru żółtych kartek w Warszawie nie wystąpi Sebastian Zieleniecki.

LKS KWIATKOWICE - WIDZEW ŁÓDŹ 26.04.17 TRANSMISJA NA ŻYWO

Sędzią spotkania w Kwiatkowicach będzie 32-letni Paweł Malec z Łodzi, który ostatnio prowadził mecz w I lidze Chrobrego Głogów z Pogonią Siedlce. Kwiatkowice to średniak IV ligi.

LKS KWIATKOWICE - WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO RELACJA

Jednak Widzew nie powinien lekceważyć dzisiejszego rywala. Miejmy nadzieję, że łodzianie zwyciężą i przejdą do kolejnego etapu. Stawką jest awans do półfinału tych rozgrywek. Gdyby łodzianie wygrali całą rywalizację już w przyszłym sezonie mogliby być może walczyć z ekipami z ekstraklasy i to na swoim nowym stadionie. Jest o co walczyć. Zapraszamy na relację na żywo z meczu LKS - WIDZEW