ŁKS - Korona. Przydałby się taki piłkarz, jak Arturo Vidal

Przed nami mecz outsiderów.

W niedzielę o godz. 12.30 ostatni w tabeli ŁKS podejmuje przy al. Unii przedostatnią Koronę Kielce. Łodzianie mają na koncie osiem porażek (z rzędu!), kielczanie sześć. Ostatni taki mecz czerwonych latarń zakończył się katastrofą ŁKS, który przegrał z Arką Gdynia 1:4. Drżymy, żeby teraz ten czarny scenariusz się nie sprawdził.
Czy to jest możliwe?
Trzeba uczyć się od lepszych od siebie. Barcelona do przerwy meczu Ligi Mistrzów z Interem zaprezentowała dziurawą grę defensywną. W drugiej połowie pojawił się na boisku charyzmatyczny wojownik, a zarazem dobry, myślący piłkarz i poukładał grę Barcy. Był wszędzie, gdzie tego wymagała sytuacja. Łatał dziury w obronie, zaliczył asystę i Katalończycy wyszli z opresji, wygrywając ważny mecz.
Czy ŁKS ma takiego piłkarza jak Vidal, który zbierze łódzkie futbolowe towarzystwo do kupy i natchnie je wiarą w ligowe zwycięstwo?
Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski, sędzia z Torunia.
11 kolejka ekstraklasy 4.10: Wisła Płock Arka Gdynia (18), Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok (20.30). 5.10: Pogoń Szczecin Raków Częstochowa (15), Lech Poznań Wisła Kraków (17.30), Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin (20). 6.10: ŁKS Korona Kielce (12.30), Cracovia Górnik Zabrze (15), Piast Gliwice Legia Warszawa (17.30).