ŁKS - Korona 0:2. Czas żegnać się z ekstraklasą

ŁKS - Korona Kielce
ŁKS - Korona Kielce Łukasz Kasprzak
Piłkarze ŁKS przegrali mecz o życie z Koroną, co w praktyce oznacza, że mogą pożegnać się z ekstraklasą

Mecz praktycznie rozstrzygnął się na samym początku. Najpierw koszmarny błąd popełnił Velimirović, który nie trafił w piłkę i Sobolewski bez większych problemów posłał piłkę do siatki. Kilka minut później Łukasiewicz nie upilnował Lenartowskiego i goście prowadzili 2:0.
ŁKS próbował odrobić straty, ale stara łodzian przypominały bicie głową w mur. Na dodatek w 82 min drugą żółtą czyli czerwoną kartkę ujrzał Łukasiewicz.
Kibice skandowali w drugiej połowie: "piłkarze pajacyki", "co wy robicie", "po co wy gracie, skoro ambicji nie macie".

ŁKS - Korona 0:2 (0:2)
0:1 - Sobolewski (8), 0:2 - Lenartowski (17, głową)
ŁKS: Velimirović - Sasin, Łabędzki, Klepczarek, Gercaliu (81. Stąporski) - Łobodziński, Łukasiewicz, Bonin, M. Gancarczyk (79, Romańczuk) - Iwański (61, Kujawa) - Saganowski