ŁKS. Jest 27 piłkarzy nie zgrupowaniu. Nie przewidują, żeby pojawił się ktoś nowy

ŁKS jst już na zgrupowaniu

Wyjechali z Łodzi około godz. 9, zjawili się w ośrodku w Woli Chorzelowskiej po pięciu godzinach. Najtrudniej jechało się do Sulejowa - mówi rzecznik ŁKS - Bartosz Król.
Ośrodek jest dobrze znany naszej drużynie. była w nim przed zwycięskim meczem w Mielcu. Dobrze się nam zatem kojarzy.
Piłkarze rozpakowali się, zjedli smaczny jak podkreśla rzecznik, obiad, trochę odpoczęli i o godz. 18 zaczną pierwszy trening na boisku. Dziś będą pracować dwa razy na siłowni i na boisku. Mają nadzieję, że deszcz nie mówiąc już o burzy nie pokrzyżuje im zbytnio szkoleniowych planów.
- Rzerwujecie łóżko na przyjazd jakiegoś nowego zawodnika?
- Nic o tym nie wiem, żeby ktoś nowy miał pojawić się w ośrodku.
- Dlaczego w kadrze nie ma Ricardo Guimy?
- To decyzja trenerów, którzy postanowili, że zostaje w Łodzi.
Portugalczyk został zgłoszony do rozgrywek... IV ligi. To z pewnością nie zaspakaja jego ambicji i nie jest wykluczone, że pożegna się z ŁKS i Łodzią.
25-letni pomocnik wystąpił w 25 spotkaniach ligowych w ekstraklasie (jedenaście razy wchodził w podstawowej jedenastce) i dwóch pucharowych. W sumie dało to 1959 minut na boisku. Strzelił dwie bramki: w 25 minucie meczu w Zabrzu z Górnikiem (1:1) i w doliczonym czasie gry w Gdyni w remisowym spotkaniu z Arką (1:1).