ŁKS. Ile łodzian kosztował awans do piłkarskiej ekstraklasy?

pasZaktualizowano 
Jakim finansowym kosztem piłkarze ŁKS wywalczyli awans do ekstraklasy?

Jak się dowiedzieliśmy jest to wraz z premiami 7 milionów złotych czyli dwa razy mniej niż u sąsiadów zza miedzy. Koniec rozgrywek to jednak strata. Pozostanie Wigier w I lidze oznacza, że łodzianie nie wygrali rywalizacji w Pro Junior System. Zarobią zatem nie milion 600 tysięcy złotych, a o 300 tysięcy złotych mniej.
Trener ŁKS Kazimierz Moskal po spotkaniu w Opolu: Myślę, że ten mecz i te wynik czegoś nas nauczy. Mamy przykłady z ostatnich dni, że wynik 3:0 niczego nie gwarantuje. Nawet na najwyższym szczeblu można go odrobić. Jeśli jednak człowiek nie przekona się o tym na własnej skórze, to nie do końca jest w stanie sobie uświadomić, jak ważne, aby przez cały mecz do ostatniego gwizdka konsekwentnie grać swoją piłkę. Nie ma tragedii, ale na pewno mnie, ale też i cały zespół boli to, że w takim meczu daliśmy sobie strzelić trzy bramki. W drugiej połowie zrobiliśmy już sobie chyba wakacje
Trener Odry Mariusz Rumak: ŁKS prezentował wakacyjny futbol w drugiej połowie, a my w pierwszej. Dla nas taki mecz jaki sezon bardzo zmienny. Były momenty, w których prezentowaliśmy się dobrze, były jednak i takie, o których chce sią jak najszybciej zapomnieć. Całą rundą borykamy się z bardzo dużymi problemami kadrowymi. I dlatego cieszę sią, że w spotkaniu z ŁKS zespół pokazał charakter. Po męskich słowach w szatni w przerwie i zdecydowanej poprawie w grze defensywnej moi piłkarze zrobili wszystko, żeby odrobić straty i to im się udało.
Pierwsze decyzje po sezonie już są. W związku ze spadkiem GKS Katowice z I ligi zarząd klubu zdymisjonował dyrektora sekcji piłki nożnej Tadeusza Bartnika i trenera Dariusza Dudka. Dodatkowo do dymisji podał się prezes Marcin Janicki.

polecane: FLESZ: EURO 2020 - Polacy z rekordową premią za awans

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 32

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-05-20T16:35:26 02:00, RTS1910:

a biedne kałesiaki maja 15 milionow powodow do bolu dupy poniewaz u nich nigdy kasa nawet sie nie pojawi.

Nic dziwnego nikt nie chce wkladac pieniadze ktory nie kojarzy sie z niczym i nigdy w pilce nic nie osągnął.

Biedne zycie naiwnego kalesiaka

2019-05-20T18:02:39 02:00, D1976Lodz:

Bardzo się starasz żeby dopiec ŁKS ale nie zmieni to faktu że tytuł dzbana roku w piłce nożnej bezapelacyjnie przypadł widzewowi..... Za rok czekamy na powtórkę

2019-05-20T20:11:14 02:00, RTS1910:

prawda co nie zmienia faktu ze to co napisalem jest prawda i zaden smietankowy lodzik tego nie podwazy. podobnie cisza w temcia tych mitycznych 111 lat dumy lodzi pieknej historii pilki noznej , w lodzi rzadzi kales itd....

no to moze ty frajerku bedziesz 1 dzielny i odpowiesz za swoich braci nieudacznikow ?

Dzbanie, teraźniejszość pokazuje kto jest na wyższym poziomie, remis to sukces.

G
Gość
2019-05-20T16:35:26 02:00, RTS1910:

a biedne kałesiaki maja 15 milionow powodow do bolu dupy poniewaz u nich nigdy kasa nawet sie nie pojawi.

Nic dziwnego nikt nie chce wkladac pieniadze ktory nie kojarzy sie z niczym i nigdy w pilce nic nie osągnął.

Biedne zycie naiwnego kalesiaka

2019-05-20T18:02:39 02:00, D1976Lodz:

Bardzo się starasz żeby dopiec ŁKS ale nie zmieni to faktu że tytuł dzbana roku w piłce nożnej bezapelacyjnie przypadł widzewowi..... Za rok czekamy na powtórkę

2019-05-20T20:11:14 02:00, RTS1910:

prawda co nie zmienia faktu ze to co napisalem jest prawda i zaden smietankowy lodzik tego nie podwazy. podobnie cisza w temcia tych mitycznych 111 lat dumy lodzi pieknej historii pilki noznej , w lodzi rzadzi kales itd....

no to moze ty frajerku bedziesz 1 dzielny i odpowiesz za swoich braci nieudacznikow ?

2019-05-20T20:38:14 02:00, Łódź:

Tylko widzisz to właśnie nazywa się dobre zarządzanie w ekstraklasie Piast Gliwice miał 25 mln a Lechia Gdańsk 170 mln i jak widać można mieć mały budżet i do czegoś dojść a nie jak wy przejebać 15 mln i być w dupie po za tym tu nie piszą ile ŁKS miał kasy tylko ile wydał no ale załóżmy że miał tylko te 7 mln co nie zmienia faktu że wy nadal jesteście w dupie i jeszcze trochę dalej!!!!!

2019-05-20T20:42:44 02:00, Gość:

Poczytaj historię klubu nawet dwa lata temu był artykuł o łódzkich klubach ŁKS tylko się liczył Widzew zaczął się liczyć dopiero po 1960 a tak dodając wtedy nie mieliście nawet pełnowymiarowego boiska a teraz się z naszej trybuny śmiejesz.....

Jeszce chwilkę, i będzie płakał z zazdrości.

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-05-20T16:35:26 02:00, RTS1910:

a biedne kałesiaki maja 15 milionow powodow do bolu dupy poniewaz u nich nigdy kasa nawet sie nie pojawi.

Nic dziwnego nikt nie chce wkladac pieniadze ktory nie kojarzy sie z niczym i nigdy w pilce nic nie osągnął.

Biedne zycie naiwnego kalesiaka

2019-05-20T18:02:39 02:00, D1976Lodz:

Bardzo się starasz żeby dopiec ŁKS ale nie zmieni to faktu że tytuł dzbana roku w piłce nożnej bezapelacyjnie przypadł widzewowi..... Za rok czekamy na powtórkę

2019-05-20T19:15:33 02:00, ŁKS Olechów:

Nie będzie powtórki bo Widzew przestaje wkrótce istnieć, znowu będą zaczynać od 4 ligi.

2019-05-20T19:35:08 02:00, zydzew cwel:

Rozpacz Tępych Skurwysynów !!!

2019-05-20T20:46:53 02:00, Ja:

Tępy skurwysyny to cię zmajstrował w śmietniku

nie mierz wszystkich swoją miarą.

T
Trebor
2019-05-20T14:37:04 02:00, Gość:

hahaha ale porównanie z dupy .wydatki klubu nie świadczą o niczym .porównajcie sobie ile kosztuje organizacja meczu na Widzewie dla 17 tys a ile na ŁKS dla 5 tys .Legia też ma ponad 100 mln a Piast z 20 i co ??? Taka samo gdzie jest Lecha Poznan z takim budżetem .a porównajcie stadion Piasta do Legii czy Lecha i markę klubu .w tych większych to na starcie zawodnicy i trenerzy i inni chcą 2-3 razy tyle gdzie by indziej dostali

2019-05-20T14:46:20 02:00, re:

dokładnie .dodam że inaczej się gra bez żadnej presji i jeśli nikt od samego początku od ciebie nic nie oczekuje a inaczej gdy od samego początku liczy się jeden cel jak w Przypadku Widzewa awans czy w Przypadku Legii czy Lecha mistrzostwo .inaczej gdy na meczu jest 5 tys niż prawie 20 i wszyscy chcą żebyś wygrywał

I dlatego Piast jest teraz na ustach całej Polski bo pokazali że mimo o wiele mniejszego budżetu i mniejszego stadionu z piłkarzami z mniejszymi zarobkami zdobyli mistrza

J
Ja
2019-05-20T16:35:26 02:00, RTS1910:

a biedne kałesiaki maja 15 milionow powodow do bolu dupy poniewaz u nich nigdy kasa nawet sie nie pojawi.

Nic dziwnego nikt nie chce wkladac pieniadze ktory nie kojarzy sie z niczym i nigdy w pilce nic nie osągnął.

Biedne zycie naiwnego kalesiaka

2019-05-20T18:02:39 02:00, D1976Lodz:

Bardzo się starasz żeby dopiec ŁKS ale nie zmieni to faktu że tytuł dzbana roku w piłce nożnej bezapelacyjnie przypadł widzewowi..... Za rok czekamy na powtórkę

2019-05-20T19:15:33 02:00, ŁKS Olechów:

Nie będzie powtórki bo Widzew przestaje wkrótce istnieć, znowu będą zaczynać od 4 ligi.

2019-05-20T19:35:08 02:00, zydzew cwel:

Rozpacz Tępych Skurwysynów !!!

Tępy skurwysyny to cię zmajstrował w śmietniku

G
Gość
2019-05-20T16:35:26 02:00, RTS1910:

a biedne kałesiaki maja 15 milionow powodow do bolu dupy poniewaz u nich nigdy kasa nawet sie nie pojawi.

Nic dziwnego nikt nie chce wkladac pieniadze ktory nie kojarzy sie z niczym i nigdy w pilce nic nie osągnął.

Biedne zycie naiwnego kalesiaka

2019-05-20T18:02:39 02:00, D1976Lodz:

Bardzo się starasz żeby dopiec ŁKS ale nie zmieni to faktu że tytuł dzbana roku w piłce nożnej bezapelacyjnie przypadł widzewowi..... Za rok czekamy na powtórkę

2019-05-20T20:11:14 02:00, RTS1910:

prawda co nie zmienia faktu ze to co napisalem jest prawda i zaden smietankowy lodzik tego nie podwazy. podobnie cisza w temcia tych mitycznych 111 lat dumy lodzi pieknej historii pilki noznej , w lodzi rzadzi kales itd....

no to moze ty frajerku bedziesz 1 dzielny i odpowiesz za swoich braci nieudacznikow ?

2019-05-20T20:38:14 02:00, Łódź:

Tylko widzisz to właśnie nazywa się dobre zarządzanie w ekstraklasie Piast Gliwice miał 25 mln a Lechia Gdańsk 170 mln i jak widać można mieć mały budżet i do czegoś dojść a nie jak wy przejebać 15 mln i być w dupie po za tym tu nie piszą ile ŁKS miał kasy tylko ile wydał no ale załóżmy że miał tylko te 7 mln co nie zmienia faktu że wy nadal jesteście w dupie i jeszcze trochę dalej!!!!!

Poczytaj historię klubu nawet dwa lata temu był artykuł o łódzkich klubach ŁKS tylko się liczył Widzew zaczął się liczyć dopiero po 1960 a tak dodając wtedy nie mieliście nawet pełnowymiarowego boiska a teraz się z naszej trybuny śmiejesz.....

Ł
Łódź
2019-05-20T16:35:26 02:00, RTS1910:

a biedne kałesiaki maja 15 milionow powodow do bolu dupy poniewaz u nich nigdy kasa nawet sie nie pojawi.

Nic dziwnego nikt nie chce wkladac pieniadze ktory nie kojarzy sie z niczym i nigdy w pilce nic nie osągnął.

Biedne zycie naiwnego kalesiaka

2019-05-20T18:02:39 02:00, D1976Lodz:

Bardzo się starasz żeby dopiec ŁKS ale nie zmieni to faktu że tytuł dzbana roku w piłce nożnej bezapelacyjnie przypadł widzewowi..... Za rok czekamy na powtórkę

2019-05-20T20:11:14 02:00, RTS1910:

prawda co nie zmienia faktu ze to co napisalem jest prawda i zaden smietankowy lodzik tego nie podwazy. podobnie cisza w temcia tych mitycznych 111 lat dumy lodzi pieknej historii pilki noznej , w lodzi rzadzi kales itd....

no to moze ty frajerku bedziesz 1 dzielny i odpowiesz za swoich braci nieudacznikow ?

Tylko widzisz to właśnie nazywa się dobre zarządzanie w ekstraklasie Piast Gliwice miał 25 mln a Lechia Gdańsk 170 mln i jak widać można mieć mały budżet i do czegoś dojść a nie jak wy przejebać 15 mln i być w dupie po za tym tu nie piszą ile ŁKS miał kasy tylko ile wydał no ale załóżmy że miał tylko te 7 mln co nie zmienia faktu że wy nadal jesteście w dupie i jeszcze trochę dalej!!!!!

R
RTS1910
2019-05-20T16:35:26 02:00, RTS1910:

a biedne kałesiaki maja 15 milionow powodow do bolu dupy poniewaz u nich nigdy kasa nawet sie nie pojawi.

Nic dziwnego nikt nie chce wkladac pieniadze ktory nie kojarzy sie z niczym i nigdy w pilce nic nie osągnął.

Biedne zycie naiwnego kalesiaka

2019-05-20T18:02:39 02:00, D1976Lodz:

Bardzo się starasz żeby dopiec ŁKS ale nie zmieni to faktu że tytuł dzbana roku w piłce nożnej bezapelacyjnie przypadł widzewowi..... Za rok czekamy na powtórkę

prawda co nie zmienia faktu ze to co napisalem jest prawda i zaden smietankowy lodzik tego nie podwazy. podobnie cisza w temcia tych mitycznych 111 lat dumy lodzi pieknej historii pilki noznej , w lodzi rzadzi kales itd....

no to moze ty frajerku bedziesz 1 dzielny i odpowiesz za swoich braci nieudacznikow ?

G
Gość
2019-05-20T14:37:04 02:00, Gość:

inaczej gdy na meczu jest 5 tys niż prawie 20 i wszyscy chcą żebyś wygrywał

Róg róg róg gol gol gol, ważne żeby grać na luzie, a poza tym to tak, "wszyscy"" tam chcą wygrywać.

z
zydzew cwel
2019-05-20T16:35:26 02:00, RTS1910:

a biedne kałesiaki maja 15 milionow powodow do bolu dupy poniewaz u nich nigdy kasa nawet sie nie pojawi.

Nic dziwnego nikt nie chce wkladac pieniadze ktory nie kojarzy sie z niczym i nigdy w pilce nic nie osągnął.

Biedne zycie naiwnego kalesiaka

2019-05-20T18:02:39 02:00, D1976Lodz:

Bardzo się starasz żeby dopiec ŁKS ale nie zmieni to faktu że tytuł dzbana roku w piłce nożnej bezapelacyjnie przypadł widzewowi..... Za rok czekamy na powtórkę

2019-05-20T19:15:33 02:00, ŁKS Olechów:

Nie będzie powtórki bo Widzew przestaje wkrótce istnieć, znowu będą zaczynać od 4 ligi.

Rozpacz Tępych Skurwysynów !!!

Ł
ŁKS Olechów
2019-05-20T16:35:26 02:00, RTS1910:

a biedne kałesiaki maja 15 milionow powodow do bolu dupy poniewaz u nich nigdy kasa nawet sie nie pojawi.

Nic dziwnego nikt nie chce wkladac pieniadze ktory nie kojarzy sie z niczym i nigdy w pilce nic nie osągnął.

Biedne zycie naiwnego kalesiaka

2019-05-20T18:02:39 02:00, D1976Lodz:

Bardzo się starasz żeby dopiec ŁKS ale nie zmieni to faktu że tytuł dzbana roku w piłce nożnej bezapelacyjnie przypadł widzewowi..... Za rok czekamy na powtórkę

Nie będzie powtórki bo Widzew przestaje wkrótce istnieć, znowu będą zaczynać od 4 ligi.

G
Gość
2019-05-20T16:35:26 02:00, RTS1910:

a biedne kałesiaki maja 15 milionow powodow do bolu dupy poniewaz u nich nigdy kasa nawet sie nie pojawi.

Nic dziwnego nikt nie chce wkladac pieniadze ktory nie kojarzy sie z niczym i nigdy w pilce nic nie osągnął.

Biedne zycie naiwnego kalesiaka

Pamiataj pajacu że koło 7 mln z tego to kasa z karnetów,biletów i skyboxow .ŁKS nie posiada jeszcze stadionu więc nie ma możliwości tyle zarabiać a i o sponsorów ciężko bez kompletnego stadionu .ale wszystko jeszcze przed ŁKS a wy już można powiedzieć że zrobiliście maksa jedynie ceny karnety możecie podnieść ale to nie będzie znaczącą jakaś kwota w budżecie

D
D1976Lodz
2019-05-20T16:35:26 02:00, RTS1910:

a biedne kałesiaki maja 15 milionow powodow do bolu dupy poniewaz u nich nigdy kasa nawet sie nie pojawi.

Nic dziwnego nikt nie chce wkladac pieniadze ktory nie kojarzy sie z niczym i nigdy w pilce nic nie osągnął.

Biedne zycie naiwnego kalesiaka

Bardzo się starasz żeby dopiec ŁKS ale nie zmieni to faktu że tytuł dzbana roku w piłce nożnej bezapelacyjnie przypadł widzewowi..... Za rok czekamy na powtórkę

D
Dariusz

Skąd Żydki z żks mieli 7 baniek czyżby i m Hanka galerianki pod stołem dała

R
Rain

Napiszę prosto, tak jak do was trzeba żebyście zrozumiały różowe trolle, całość awansu, w zgodzie z literą prawa, i US, mniej niż 15mln reaktywacyjnych wyjebanych w błoto w 2015r, coś jeszcze?

Dodaj ogłoszenie