ŁKS GRYF NA ŻYWO. MECZ GRYF ŁKS NA ŻYWO. RELACJA NA ŻYWO Z MECZU ŁKS ŁÓDŹ GRYF WEJHEROWO

(TJ)
ŁKS GRYF na żywo. Dziś piłkarze ŁKS grają na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Łodzianie liczą na 3 pkt. Zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS GRYF Gryf Wejherowo ŁKS Łódź na żywo
MECZ GRYF ŁKS NA ŻYWO. Zapraszamy na relację na żywo z meczu GRYF WEJHEROWO ŁKS ŁÓDŹ. Wynik meczu ŁKS vs Gryf na żywo. Łodzianie po raz pierwszy w tym sezonie rozegrają mecz na wyjeździe. Gryf zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i zrobi wszystko, by wygrać. ŁKS też jedzie po 3 punkty. Zapowiada się więc ciekawy mecz. GRYF ŁKS NA ŻYWO. Transmisja meczu ŁKS GRYF od godziny 15.50. Zapraszamy!

ŁKS GRYF NA ŻYWO

Wynik meczu GRYF ŁKS 1:1

93' KONIEC MECZU. ŁKS REMISUJE W WEJHEROWIE 1:1.
To już ostatnie sekundy tego spotkania. Wielkie brawa dla Michała Kołby, dzięki któremu ŁKS może cieszyć się z jednego punktu.
92' Jeszcze szansa dla ŁKS, dośrodkowanie, Radionow, ale niestety powstrzymany.
ŁKS zamknięty we własnym polu karnym. Sędzia doliczył 3 minuty.
Kołba znów ratuje ŁKS i wybija piłkę po dobrym strzale z dystansu.
90' Wynik bez zmian. Remis.
89' Dośrodkowanie, ale obrońcy ŁKS radzą sobie i wybijają piłkę w pole. Gryf jednak w ataku.
88' Rzut rożny dla piłkarzy Gryfu.
87'Ależ teraz ŁKS miał szczęście. Michał Kołba broni dwa strzały i ratuje łódzki zespół przed utratą gola.
85' Radionow w ataku, ale obrońcy szybko zażegnali niebezpieczeństwo.
83' Faul. Damian Guzik otrzymuje żółtą kartkę.
82' Wynik bez zmian. ŁKS remisuje z Gryfem.
Zmiana w ŁKS Damian Nowacki za Patryka Bryłę

80'
Teraz piłkarze gospodarze w natarciu, dośrodkowanie, ale nikt nie zamyka tej akcji.
Rozwandowicz dobrze głową i któryś z obrońców wybija piłkę z linii bramkowej.
78' Rzut wolny dla ŁKS. Będzie dośrodkowanie w pole karne.
77' Wydaje się, że kto teraz strzeli gola, ten wygra mecz.
75' Wynik bez zmian. Gra również.

72'
Sporo walki w środku boiska, widać, że piłkarze już włożyli w ten mecz mnóstwo sił.
69' Walczą łodzianie, walczą piłkarze ŁKS, ale gospodarze cały czas są czujni i nie pozwalają na tworzenie bramkowych sytuacji.
67' Strzał głową napastnika Gryfu, ale na szczęście dla ŁKS, strzał niecelny. Kontry gospodarzy są groźne.
65' Kołba od bramki. Zmiana w ŁKS. Piotr Pyrdoł schodzi, Damian Guzik melduje się na murawie.
63' Bardzo groźna akcja Gryfu i na szczęście bardzo niecelny strzał pomocnika gospodarzy.
61' Zmiana w ŁKS Mateusz Gamrot wchodzi na boisko. Krystian Pieczara opuścił murawę.
60' ŁKS mądrze gra, sporo podań, piłkarze Gryfu muszą biegać, ale to oni wydają się być bardziej agresywni.
57' Radionow z dystansu... obok słupka.
55' Dobra akcja łodzian, ale niedokładne dośrodkowanie Patryka Bryły... szkoda.

53'
Sporo chaosu teraz na boisku. Gospodarze niecelnie, w odpowiedzi ŁKS - też niecelnie.
51' Faul Radionowa - tak przynajmniej uważa arbiter. Gryf atakuje.
49' Obraz gry nie zmienił się. Obie drużyny sporo biegają, obie walczą.
Zmiana w ŁKS Paweł Pyciak na boisku w miejsce Bartosza Widejki
46' Ponownie jesteśmy już na stadionie w Wejherowie. GRYF ŁKS 1:1
Zapraszamy na II połowę.

45' +2
Koniec pierwszej połowy meczu. ŁKS remisuje z Gryfem 1:1.
45' Sędzia dolicza 2 minuty.
43' Błąd Kocota, na szczęście piłka uderzona słabo i w środek bramki.

42'
Dobra akcja ŁKS, dośrodkowanie Bryły, ale bramkarz gospodarzy wyłapuje piłkę.
40' Juraszek do Rozwandowicza. Teraz Radionow, ale obrońcy czujni.
38ŁKS od bramki. Gra się teraz nieco uspokoiła.

35'
Walka w środku boiska, znów ostro, znów bezpardonowo, ale na razie ŁKS jeszcze bez żółtej kartki. Sędzia jednak pokazał obrońcy łodzian, że kolejne ostre wejście zakończy się kartką.
32' Gol dla ŁKS i mamy remis!
Radionow.... i... GOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL!!!!!! DLA ŁKS**31' KARNY DLA ŁKS!!!
29' Znów Radionow - sam, strzelił, ale nie było nikogo, kto mógłby ściągnąć obrońcę i otworzyć drogę napastnikowi ŁKS. 27' Gryf w natarciu, Gryf cały czas próbuje akcji ofensywnych. 24' Teraz ostra gra w środkowej części boiska. ŁKS nie potrafi przejąć inicjatywy. Nie wygląda to, przynajmniej na razie, najlepiej.
22' Radionow próbuje, wywalczył rzut rożny. 20' Zawodnicy z Wejherowa wydają się być bardziej zdeterminowani od łodzian. ŁKS musi zaatakować, musi zagrać bardziej odważnie.
Karny można powiedzieć z niczego. Strzał z około 20 metrów i piłka trafia w rękę Juraszka. Rzut karny. Strzał nie do obrony po poprzeczkę bramki Kołby.
18' Gol dla Gryfu. Juraszek żółta kartka KARNY dla piłkarzy gospodarzy! **17' Sporo chaosu na boisku. I strzał Maciejewskiego... ale bramkarz ŁKS na posterunku.
14' Dobra akcja gospodarzy - strzał z dystansu i piłka przeleciała niewiele ponad poprzeczką - było groźnie.
12' Znów faul - tym razem to Kostyrka zagrał nieprzepisowo.
11' Widać, że ŁKS nie zamierza się bronić, widać, że łodzianie chcą zgarnąć 3 punkty.
8' Jest kartka dla zawodnika gospodarzy - Kamiński otrzymuje kartkę za pociągnięcie za koszulkę Radionowa.
6' Sporo walki w środku boiska - jedni i drudzy piłkarze nie przebierają w środkach, więc sędzia ma sporo pracy.
4' ŁKS od bramki, piłkarze Gryfu szybko dobiegają do łodzian, grają agresywnie.
3' ŁKS w niebieskich strojach. Pierwsza akcja dla gospodarzy, ale Kołba na posterunku.
1' Gramy!
15.57 Drużyny już gotowe do wyjścia na murawę. Za chwile początek meczu.
15.50 Piłkarze już po rozgrzewce - powoli zmierzają do szatni.
Niewielu kibiców na stadionie w Wejherowie. Na trybunach może około 200 osób.
15.45 Do meczu pozostało już tylko 15 minut.
Piłkarze już się rozgrzewają - dziś pogoda nie sprzyja ani kibiciom ani zawodnikom

Mecz Gryf ŁKS rozpoczyna się o godzinie 16. Łodzianie liczą nie tylko na 3 punkty, ale również na to, że Michał Kołba zachowa czyste konto bramkowe. Do tej pory łódzki golkiper nie wpuścił bowiem żadnej bramki i trzymamy kciuki, by ta dobra passa trwała jak najdłużej.

Wiadomo, że w dzisiejszym meczu Gryf ŁKS nie wystąpi Tomasz Margol. Zawodnika ŁKS wyeliminowała kontuzja. W jego miejsce zobaczymy Przemysława Kocota.