reklama

ŁKS. Gra wewnętrzna , a w niej błyszczał oczywiście Dani Ramirez

pasZaktualizowano 
Kibice ŁKS już nie mogą się doczekać.

W sobotę w samo południe na obiekcie przy al. Unii beniaminek ekstraklasy rozegra pierwszy mecz kontrolny. Rywalem łodzian będzie Wisła Płock.
Wcześniej był w planach mecz kontrolny z drużyną z Włocławka.Nie doszedł jednak do skutku. W tej sytuacji piłkarze rozegrali wewnętrzny sparing i czego można było się spodziewać błyszczał w nim lider drugiej linii zespołu Dani Ramirez.
W drugiej linii ŁKS konkurencja jest szalona. O miejsce w podstawowym składzie będzie walczyć 12 zawodników, a tu tymczasem do rywalizacji doszedł jeszcze jeden. W wewnętrznej grze w drugiej linii wystąpił bowiem bramkarz Michał Kołba.
Wszyscy chętni, którzy będą chcieli zobaczyć w akcji ełkaesiaków przed zbliżającymi się rozgrywkami ekstraklasy będą mogli zasiąść na sektorze VIP. Cena wejściówki to 10 złotych i będzie ją można zakupić na godzinę przed meczem przy wejściu na wspomniany sektor.
Piłkarze ŁKS w ubiegłym tygodniu rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Po badaniach, wolnej niedzieli, teraz pilnie trenują, w najbliższą sobotę czeka ich pierwszy z sześciu meczów sparingowych w letnim okresie przygotowawczym.
Dwóch młodych piłkarzy ŁKS Oskar Koprowski i Jakub Romanowicz do soboty będzie trenować z drugoligową Pogonią Siedlce. Jeśli trener tego zespołu, Kamil Socha, uzna, że zawodnicy przydadzą mu się w zespole, zapewne ŁKS zgodzi się na ich wypożyczenie.
20letni obrońca Oskar Koprowski w pierwszej drużynie ŁKS zaliczył cztery występy (w drugiej lidze), a 19letni pomocnik Jakub Romanowicz jeszcze w niej nie zadebiutował, ale stanowił o sile drużyny rezerw, która awansowała do czwartej ligi.

Młodzi piłkarze "dokończyli" mistrzostwa Polski z 1939 r.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 27

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

H
Hahahaha
2019-06-18T12:32:21 02:00, Adam:

Jak tam Kałesu? Ile kupiliscie karnetów przez miesiąc? Cała Polska wie że nie ma was w Łodzi, wstyd nawet 5 tys was nie ma

2019-06-18T19:35:13 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

No to pora wybrać się na dłuższy spacer po naszym mieście. Przejdź się, rozejrzyj dookoła, ach... no i nie zapomnij o włożeniu barw swojego klubu jak będziesz po zachodniej stronie miasta! Śmiało możesz to zrobić bo przecież ŁKS nie istnieje!!!

WIDZEW TO STAN UMYSŁU

2019-06-19T16:46:25 02:00, ajwaj ajwaj:

Ty żydowski kutasie nawet na Retkini jest Robotnicze w sklepie i od 1977 roku chodze w barwach WIDZEWA kumasz patolu jebany

Cipcipcipcipcip

G
Gość
2019-06-18T12:32:21 02:00, Adam:

Jak tam Kałesu? Ile kupiliscie karnetów przez miesiąc? Cała Polska wie że nie ma was w Łodzi, wstyd nawet 5 tys was nie ma

2019-06-18T19:35:13 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

No to pora wybrać się na dłuższy spacer po naszym mieście. Przejdź się, rozejrzyj dookoła, ach... no i nie zapomnij o włożeniu barw swojego klubu jak będziesz po zachodniej stronie miasta! Śmiało możesz to zrobić bo przecież ŁKS nie istnieje!!!

WIDZEW TO STAN UMYSŁU

2019-06-19T16:46:25 02:00, ajwaj ajwaj:

Ty żydowski kutasie nawet na Retkini jest Robotnicze w sklepie i od 1977 roku chodze w barwach WIDZEWA kumasz patolu jebany

Chodzisz śmieszny widzewiaku nie po Retkini i nie w kolorkach widzewu tylko po szosie w Byczynie i w barwach konika PONY. Bądź zdrów, bo zdrówko się przyda głównie to psychiczne. Nie wysilaj się na odpowiedź, bo nie potrafisz.

a
ajwaj ajwaj
2019-06-18T12:32:21 02:00, Adam:

Jak tam Kałesu? Ile kupiliscie karnetów przez miesiąc? Cała Polska wie że nie ma was w Łodzi, wstyd nawet 5 tys was nie ma

2019-06-18T19:35:13 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

No to pora wybrać się na dłuższy spacer po naszym mieście. Przejdź się, rozejrzyj dookoła, ach... no i nie zapomnij o włożeniu barw swojego klubu jak będziesz po zachodniej stronie miasta! Śmiało możesz to zrobić bo przecież ŁKS nie istnieje!!!

WIDZEW TO STAN UMYSŁU

Ty żydowski kutasie nawet na Retkini jest Robotnicze w sklepie i od 1977 roku chodze w barwach WIDZEWA kumasz patolu jebany

Ł
ŁKS Fc Łask
2019-06-18T12:32:21 02:00, Adam:

Jak tam Kałesu? Ile kupiliscie karnetów przez miesiąc? Cała Polska wie że nie ma was w Łodzi, wstyd nawet 5 tys was nie ma

2019-06-18T15:23:32 02:00, ŁKS Fc Łask:

Za cenę karnetu na ŁKS można kupić 4 karnety na Widzew

2019-06-18T19:06:18 02:00, Gość:

Ty wieśniak z Lasku....do Łodzi masz daleko...I twoje rozumowanie jest dalekie do realnego myślenia burasie kebaby....

480 zł ŁKS

Ł
Łodzzianin
2019-06-18T12:32:21 02:00, Adam:

Jak tam Kałesu? Ile kupiliscie karnetów przez miesiąc? Cała Polska wie że nie ma was w Łodzi, wstyd nawet 5 tys was nie ma

2019-06-18T15:23:32 02:00, ŁKS Fc Łask:

Za cenę karnetu na ŁKS można kupić 4 karnety na Widzew

2019-06-18T19:06:18 02:00, Gość:

Ty wieśniak z Lasku....do Łodzi masz daleko...I twoje rozumowanie jest dalekie do realnego myślenia burasie kebaby....

mieszczuchu z byczyny, a masz wątpliwości co do ceny, zresztą, co się dziwię, jak ty w byczynie do szkoły pod górkę miałeś

o
odpowiadam
2019-06-18T19:48:14 02:00, Hgg:

Czy wielki prezes Sobolewski był ubekiem? Proszę o idpowiedź

tak

H
Hgg

Czy wielki prezes Sobolewski był ubekiem? Proszę o idpowiedź

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-06-18T12:32:21 02:00, Adam:

Jak tam Kałesu? Ile kupiliscie karnetów przez miesiąc? Cała Polska wie że nie ma was w Łodzi, wstyd nawet 5 tys was nie ma

No to pora wybrać się na dłuższy spacer po naszym mieście. Przejdź się, rozejrzyj dookoła, ach... no i nie zapomnij o włożeniu barw swojego klubu jak będziesz po zachodniej stronie miasta! Śmiało możesz to zrobić bo przecież ŁKS nie istnieje!!!

WIDZEW TO STAN UMYSŁU

G
Gość
2019-06-18T12:32:21 02:00, Adam:

Jak tam Kałesu? Ile kupiliscie karnetów przez miesiąc? Cała Polska wie że nie ma was w Łodzi, wstyd nawet 5 tys was nie ma

2019-06-18T15:23:32 02:00, ŁKS Fc Łask:

Za cenę karnetu na ŁKS można kupić 4 karnety na Widzew

Ty wieśniak z Lasku....do Łodzi masz daleko...I twoje rozumowanie jest dalekie do realnego myślenia burasie kebaby....

A
Azariasz 2015

kopiemy sie po czołach i po wiejskich pastwiskach

E
Ezechiel 2015

reaktywacja 2015 = DRUGA LIGA

ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY = EXTRAKLASA

TO CO DLA NAS JEST PODŁOGĄ DLA WAS JEST PODWÓJNYM SUFITEM

BUHAHA

S
Szlomo syn lutka rozenbaum

Bolało w Madrycie

M
Moryc dziad lutkarozenbaum
2019-06-18T13:37:35 02:00, Ezekiel 2013:

grabarz wylizuje jęzorkiem bille bizona .

Salomon wypina ruskim w Madrycie

P
Piotr
2019-06-18T17:59:44 02:00, Dariusz:

ŁKS to klub o żydowskich korzeniach z garstką wieśniaków z retkinii i teofilowa na trybunach którzy wstydzą się historii swojego klubu

reaktywacja 2015 to klub o żydowskich korzeniach z garstką wieśniaków z bedunia i byczyny na trybunach którzy wstydzą się historii swojego klubu, kopią się po czołach w okręgówce, a zachowują, tak jak by grali w LM.

D
Dariusz

ŁKS to klub o żydowskich korzeniach z garstką wieśniaków z retkinii i teofilowa na trybunach którzy wstydzą się historii swojego klubu

Dodaj ogłoszenie