ŁKS Górnik Łęczna na żywo! Wynik meczu ŁKS Łódź - Górnik Łęczna 3:2. Ważne 3 punkty zostają w Łodzi!

Dariusz Piekarczyk
ŁKS gra dziś z Górnikiem Łęczna
ŁKS gra dziś z Górnikiem Łęczna Polskapress
W poniedziałek wieczorem na stadionie przy al. Unii piłkarze ŁKS podejmowali drużynę Górnika. Udało się! Rzut karny w ostatnich minutach meczu dał drużynie z Łodzi upragnione 3 punkty! ŁKS pokonał Górnika 3:2.

ŁKS Łódź - Górnik Łęczna na żywo

Wynik meczu ŁKS - Górnik 3:2

KONIEC, KONIEC, KONIEC!!!!
90+4 - ŁKS zrównał się w tabeli z Ruchem Chorzów - obie drużyny mają po 18 punktów
90 - zmiany w ŁKS, wchodzą Biel i Ochronczuk, a schodzą Kowalczyk oraz Pirulo
90 - sędzia dolicza 5 minut
89 - zmiana w Górniku - schodzi Krykun, pojawia się Sobol
89 - żółta kartka dla Grzeszczyka z Górnika
89 - żółta kartka dla Cisse z Górnika
88 - do piłki podchodzi Pirulo i GOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!!!! 3:2 dla ŁKS!!! Szaleństwo na widowni
87 - faulowany Kowalczyk w polu karnym Górnika i rzut karny dla ŁKS!
85 - skończyło się jak poprzednio, czyli niczym
84 - rzut rożny dla ŁKS
83 - gdyby ŁKS wygrał, zrównałby się w tabeli z liderem Ruchem Chorzów
82 - druga połowa w wykonaniu ŁKS po prostu słaba, gospodarze meczu nie stworzyli sobie szansy na strzelenia gola
80 - zmiany w Górniku, wchodzą Lewkot i Pierzak, a plac gry opuszczają Szramski oraz Tkacz
75 - zmiana w ŁKS, schodzi Koprowski, wchodzi Marciniak leczący ostatnio kontuzję
70 - żółta kartka dla Kowalczyka
66 - Zmiany w ŁKS - Janczukowicz za BalonGo, a Kelechukwu Ibe-Torti za Korta
65 - żółta kartka dla Dąbrowskiego z ŁKS
57 - Balongo kapitalnie głową, ale bramkarz gości górą
55 - dośrodkowanie w pole karne ŁKS, ale obrońcy gospodarzy wybijają piłkę
48 - niestety 2:2, koszmarna gra łodzian w defensywie, strzałem głową gola strzelił Dawid Tkacz.

23 - rzut rożny dla ŁKS.
22 - koniec meczu w Opolu, Odra przegrała z GKS Katowice 0:1.
19 - fantastyczne uderzenie Pirulo z około 15 metrów, ale bramkarz Górnika wybija piłkę na rzut rożny.
17 - GOOOOOOOOOOOL!!!!! Mateusz Kowalczyk pięknym strzałem pakuje piłkę pod poprzeczkę bramki Górnika!
10 - 1:1 - gola głową strzelił Tkacz.
8 - 1:0 GOOOOOOOOL!!!!! Pirulo po indywidualnej akcji pakuje piłkę pod poprzeczkę!
1 - tak jak przewidywaliśmy frekwencja na trybunach nie powala, cóż poniedziałek to nie jest dzień meczowy.
20:00 - zaczęli
19:59 - Prulo odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza I ligi w sierpniu.
19:57 - ŁKS będzie grał dziś na biało-czerwono, a Górnik na zielono-czarno.
19:55 - w składzie wyjściowym ŁKS znalazł się Mateusz Kowalczyk, który otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski U-19 na trzy mecze kwalifikacyjne do mistrzostw Europy.

19:43 - Mamy składy:
ŁKS: Arndt - Dąbrowski, Nacho Monsalve, Dankowski, Koprowski - Lorenc, Kowalczyk, Kort, Pirulo - Trąbka, Balongo.
Rezerwowi: Bobek - Ochronchuk, Kelechukwu Ibe-Torti, Kuźma, Biel, Nowacki, Janczukowicz, Marciniak.

Górnik Łęczna: Gostomski - Dziwniel, Souleymane Cisse, Biernat, Zbozień - Serhii Krykun, Szramowski, Viktor Lychovydko, Tkacz, Gąska, Grzeszczyk.
Rezerwowi: Woźniak - Kwiatkowski, Lewkot, Lobato, Pierzak, Sobol, Szałachowski, Turek.

19:22 - jeśli podopieczni trenera Kazimierza Moskala wygrają, to będą mieli na koncie 18 punktów, tyle samo co lider tabeli Ruch Chorzów, który jest beniaminkiem I ligi.
19:20 - mecz poprowadzi sędzia Karol Arys ze Szczecina. Naszym zdaniem poniedziałkowy wieczór nie jest najlepszą porą na rozgrywanie spotkania I ligi.

Za około 45 minut rozpocznie się to spotkanie. W trwającym obecnie meczu Odra Opole przegrywa na swoim boisku z GKS Katowice 0:1. Mamy 60 minutę potyczki.

Słabiutki w tym sezonie Górnik Łęczna przyjeżdża dziś do Łodzi, by zmierzyć się z ŁKS. To będzie zakończenie dziewiątej kolejki Fortuna I Ligi. Mecz na stadionie przy al. Unii rozpocznie się o godzinie 20. Kibice z Łodzi liczą na łatwe zwycięstwo i pewne 3 pkt., które przybliżą ich zespół do lidera rozgrywek.

Oczywiście, chcemy wygrać każdy mecz i być jak najwyżej w tabeli. Wszyscy oczekują od nas zwycięstw i my również ich od siebie oczekujemy, ale proszę, żeby podchodzić do tego wszystkiego, co się dzieje wokół nas, z większym spokojem i bez tych wszystkich negatywnych emocji. Musimy mieć fundament, na którym będziemy spokojnie budować - powiedział trener ŁKS Kazimierz Moskal.

Zespół Górnika do tej pory na wyjazdach nie zdobył kompletu punktów notując w czterech meczach jeden remis i trzy porażki. Z kolei ŁKS u siebie wygrał trzy mecze i jeden przegrał. A jak będzie dziś?