ŁKS - GKS TYCHY WYNIK. Zobacz WYNIK MECZU meczu ŁKS - GKS Tychy. ŁKS GKS TYCHY WYNIK MECZU ONLINE 22 września 2018 r.

(fed)
ŁKS - GKS TYCHY LIVE. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu ŁKS - GKS Tychy. ŁKS GKS TYCHY ONLINE 22 września 2018 r. Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego
ŁKS - GKS TYCHY WYNIK. W sobotę, 22 września, ŁKS spotkał się w meczu przyjaźni z zespołem GKS Tychy. Łodzianie, którzy coraz lepiej radzą sobie w lidze, mieli za zadanie pokazać, że potrafią wygrywać również na swoim boisku. Czy ŁKS-owi udało się to osiągnąć? Sprawdź wynik meczu ŁKS - GKS TYCHY.

ŁKS - GKS TYCHY WYNIK

ŁKS Łódź

0

GKS Tychy

0

Koniec spotkania! Podział punktów w meczu przyjaźni przy al. Unii. Dziękujemy za śledzenie z nami transmisji na żywo i zapraszamy na kolejne mecze!

90+3' Kostyrka na spalonym.
90+2' Ramirez zagrywa przed bramkę gości, ale tam nie było żadnego łodzianina.
90+1' Łodzianie wypychani z połowy GKS.
90' Łodzianie nie są w stanie przebić się przez sprawnych obrońców gości. Sędzia dolicza 3 minuty.
89' Steblecki za Vojtusa w GKS.
88' Żółta kartka dla Sobocińskiego i dla Vojtusa z GKS.
87' Sobociński faulowany, chciał szybko wznowić grę, doszło jednak do przepychanki z graczami GKS.
86' Kolejny aut dla ŁKS.
85' Dośrodkowanie w pole karne, obrońcy wybijają piłkę, ale Grzesik wywalczył jeszcze aut.
84' Rzut rożny dla ŁKS.
83' Jałocha od bramki.
82' Faulowany Bogusz.
81' Grzeszczyk wrzuca piłkę w pole karne ŁKS, jednak interweniuje Kołba.
80' Zmiana w zespole ŁKS. Kostyrka za Łuczaka.
79' Bryła w polu karnym GKS, niestety zawodnikowi ŁKS nie wyszedł techniczny strzał na bramkę.
78' Piątek fauluje Wolskiego.
77' Vojtus przed szansą na gola. Nie zdołał jednak trafić w bramkę ŁKS.
76' Grzeszczyk fauluje Sobocińskiego.
75' Kujawa strzela na bramkę GKS. Piłka przelatuje nad poprzeczką.
74' Monterde za Adamczyka w zespole gości.
73' Rafał Kujawa ukarany żółtą kartką za faul na Piątku.
73' Kujawa po podaniu Bryły, strzelał na bramkę GKS - strzał jednak został zablokowany.
72' Łuczak zablokowany przez obrońców w polu karnym GKS.
71' Groźnie pod bramką ŁKS. Ostatecznie Bogusz wybija piłkę.
70' Piłka opuściła boisko obok bramki Kołby.
69' Rzut rożny dla GKS.
68' Kujawa zamiast strzelać w polu karnym, próbował dogrywać do Ramireza. Bez efektu.
67' Zmiana w drużynie Gości. Mańka za Bernhardta.
66' Ramirez zagrał za plecy obrońców gości, ale do piłki nie zdążył dobiec Patryk Bryła.
64' Aut dla ŁKS.
63' Co za okazja! Ramirez w pole karne i piłka w ostatniej chwili zatrzymana na linii bramkowej gości!
61' Ramirez faulowany przez Tanżynę. Żółta kartka dla zawodnika gości.
60' Zagranie w pole karne gości, ale obrońcy GKS zażegnali zagrożenie.
59' Rzut rożny dla GKS Tychy, ale nie byli w stanie wykończyć akcji goście.
58' Zmiana w ŁKS. Kujawa za Pyrdoła.
57' Pyrdoł strzela wprost w ręce bramkarza gości.
56' Wrzutka do Pyrdoła w polu karnym GKS, piłkę wybija Jałocha.
56' Niepewnie interweniował Kołba, ostatecznie piłkę wybijają obrońcy.
55' Akcja GKS. Abramowicz był zupełnie niepilnowany na lewej stronie, piłkę wybija Bielak. Rzut rożny dla GKS.
54' Aut dla ŁKS.
53' Wolski w polu karnym GKS, ale jego strzał obronił Jałocha.
52' Ramirez zbyt agresywnie próbował odebrać piłkę rywalowi. Rzut wolny dla GKS.
51' GKS próbuje dośrodkować w pole karne łodzian, ale piłkę wybija Rozwandowicz.
50' Tyszanie zagrywają przed pole karne ŁKS. Bryła fauluje jednego z gości.
49' Bryła próbował zagrać do Ramireza, ŁKS traci piłkę.
48' Sobociński do Ramireza, ale piłka ostatecznie ląduje poza boiskiem.
47' Arbiter pokazuje, że był faul. Przewinił Ramirez.
46' Zaczynamy drugą połowę!

Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy po przerwie!

45+1' Sędzia kończy pierwszą połowę.
45' Bryła mocno na bramkę gości, ale pewnie interweniuje Jałocha.
45' Zbyt mocne zagranie jednego z łodzian do Wolskiego. Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.
44' Goście próbowali zagrać piłkę do napastnika, ale Bryła wybija.
43' Bryła w polu karnym GKS, ale piłkę wybili obrońcy.
42' Rzut rożny dla GKS Tychy. Ale fatalne dośrodkowanie zawodnika gości rujnuje jakiekolwiek szanse tyszan.
41' Kibice odpalili race na stadionie ŁKS.
40' Akcja w polu karnym GKS. Jałocha jednak wybija piłkę.
39' Patryk Bryła na spalonym.
38' Rzut wolny dla GKS.
37' Ramirez próbował strzelać po ziemi. Nieskutecznie. Piłkę zablokował Tanżyna. Rzut rożny dla ŁKS.
35' Patryk Bryła faulowany przez zawodnika gości. Przewinił Daniel - sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.
34' Łuczak z dystansu strzelał na bramkę GKS, niestety niecelnie.
34' Faulowany Pyrdoł. Rzut wolny dla ŁKS.
33' Łuczak przewrócony, ale sędzia każe grać dalej.
32' Trzech zawodników GKS w polu karnym łodzian, ale Kołba na posterunku.
31' Wolski strzela z daleka na bramkę gości. Jałocha jednak bez trudu łapie piłkę.
30' Próba ogrania Wolskiego przez jednego z gości. Nieudana. ŁKSiak wybija piłkę. Kolejny rzut rożny dla GKS.
29' Rzut rożny dla GKS Tychy.
28' Próba ataku ŁKS, ale obrońcy gości przejmują piłkę.
27' Zbyt mocno Grzesik zagrywa piłkę do Łuczaka. Futbolówka tyszan.
26' Nieudana próba strzału na bramkę ŁKS. Od bramki Kołba.
25' Kolejny rzut wolny dla GKS.
24' Ramirez strzelał na bramkę GKS. Jednak bramkarz łapie futbolówkę.
24' Wolski fauluje rywala. Rzut wolny dla GKS.
23' Łuczak wybija piłkę z pola karnego.
22' Ramirez fauluje Grzeszczyka z GKS. Rzut wolny dla gości blisko pola karnego łodzian.
21' Aut dla ŁKS.
20' Bryła z ostrego kąta strzelał na bramkę gości, ale piłkę wybił obrońca. Rzut rożny dla ŁKS.
19' Aut dla ŁKS. Jednak łodzianie cofają piłkę na swoją połowę.
18' Szybkie rozegranie piłki w ataku przez ŁKS.
17' Atak GKS, ostatecznie jednak piłka wyleciała na aut. Zacznie ŁKS.
16' Adamczyk próbował prześcignąć Bogusza, górą zawodnik ŁKS.
15' Piątek próbował strzelać na bramkę łodzian, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.
14' Aut dla GKS.
13' Pyrdoł zagrał do Wolskiego, ale obrońcy GKS wybijają piłkę.
12' Ramirez do Bryły, ten próbował posłać piłkę do Wolskiego, ale ostatecznie piłka wybita na rzut rożny.
11' Próba dośrodkowania gości, ale piłka opuszcza boisko. Od bramki Kołba.
10' Daniel podawał, ale Rozwandowicz przerwał akcję tyszan.
9' Aut dla GKS, przez chwilę niebezpiecznie pod bramką ŁKS, ale Kołba pewnie łapie piłkę.
8' Obrońca GKS wyprzedza Pyrdoła. Tyszanie przejmują piłkę, ale na krótko. Ostatecznie Grzesik dośrodkowywał do Bogusza, ale ten był na spalonym.
7' Próbują atakować goście, ale ŁKS przytomnie w obronie. Piłka łodzian.
6' Rzut wolny dla ŁKS po faulu Daniela na Łuczaku. Bryła wywalczył rzut rożny dla łodzian.
5' Ramirez zagrywa do Pyrdoła pod pole karne, ale Pyrdoł na spalonym.
4' Abramowicz fauluje. Rzut wolny dla łodzian.
3' Główka Łuczaka, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.
2' Okazja dla łodzian, ale niedokładnie podawał w pole karne Wolski.
1' Zaczęli! Od środka ŁKS.

Godz. 15.59 Obie drużyny są już na boisku. Czekamy na pierwszy gwizdek.

Godz. 15.30 Do meczu coraz bliżej, tymczasem my podajemy składy:

ŁKS Łódź: Kołba, Bogusz, Sobociński, Rozwandowicz, Grzesik, Łuczak, Wolski, Bielak, Dani Ramirez, Bryła, Pyrdoł
GKS Tychy: Jałocha, Abramowicz, Tanżyna, Kowalczyk, Grzybek, Bernhardt, Daniel, Grzeszczyk, Piątek, Adamczyk, Vojtus

Zespół GKS Tychy, dzisiejszy przeciwnik ŁKS, w 10 meczach zdobył trzynaście punktów. Oznacza to, że ŁKS ma nad tyszanami przewagę trzech punktów. Jak do tej pory na wyjazdach, GKS Tychy zdołał zaledwie dwa razy zremisować i odniósł dwie porażki.