ŁKS GKS na żywo online. Wynik meczu ŁKS Łódź GKS Jastrzębie na żywo. Niespodzianka na boisku przy al.Unii

Tomasz Jabłoński
ŁKS GKS Jastrzębie - zapraszamy na relację na żywo
ŁKS w meczu 4. kolejki piłkarskiej I ligi zmierzył się z GKS Jastrzębie. Niestety, łodzianie zawiedli. Choć zespół z al. Unii prowadził 2:0 to jednak ostatecznie zremisował 2:2. Zastanawiające jest po co w ŁKS zatrudnili hiszpańskiego szkoleniowca, skoro drużyna bawi się w kopaninę niczym rasowy, polski podwórkowy zespół (przy całym szacunku dla amatorów uganiających się za piłką). Kolejny raz styl ełklaesiaków nie wróży niczego dobrego na zakończenie sezonu!!"!

ŁKS Łódź GKS Jastrzębie na żywo

Wynik meczu ŁKS - GKS 2:2
90+7' Koniec spotkania
90+5' Żółta kartka dla Sobocińskiego
90+4' Piłka w środku pola
90+1' Rzut rożny dla ŁKS
90' Sędzia doliczył 7 minut
90' Strzał Wolskiego, ale niecelny
88' Coraz mniej czasu mają łodzianie. Żółta kartka dla Mazurowskiego
87' Piąta zmiana w GKS
87' ŁKS próbuje odwrócić losy spotkania
85' Faulowany Pirulo
83' Kibice śpiewają, ŁKS my chcemy gola!!!
82' Witkowski wykorzystuje rzut karny. Mamy 2:2
79' Karny dla gości po faulu Klimczaka. Sytuację rozstrzyga VAR. Jednak rzut karny. Żółta karka dla Tosika
78' ŁKS czeka na swojej połowie na akcję rywala
76' Zmiany w ŁKS, wchodzą Januczukowicz i Gryszkiewicz schodzą Javi i Jurić
74' Strzał Tosika obok słupka
73' Teraz więc ej z gry mają goście
71' Znów gorący doping kibiców ŁKS
69' Łodzianom wyraźnie brakuje pomysłu na przeprowadzenie skutecznej akcji
67' ŁKS prosił się o tego gola od kilku minut
66' Bramkarza ŁKS strzałem z 23 metrów pokonał Feruga
64' Dwie zmiany w ŁKS. Wchodzą Tosik i Wolski, schodzą Rozwandowicz i Rygaard
63' Kibice ŁKS zadowoleni z wyniku i śpiewem dopingują swoją drużynę
61' Rygaard z bliska obok słupka
59' Kamiński z bliska nie trafił w bramkę ŁKS
58' Faul dla GKS w okolicach pola karnego ŁKS
56' Potrójna zmiana w zespole GKS
54' ŁKS nabrał wiatru w żagle.
52' GOL, GOL, GOL. Gola zdobył Pirulio, Ładny rajd i celny mocny strzał z dystansu Hiszpana. ŁKS prowadzi 2:0
50' Gra się toczy w środku pola
48' Faul Szeligi i kolejna żółta kartka
47' Faul dla gości
46' Obydwie drużyny bez zmian
46' Rozpoczęła się druga część spotkania
Zasłużone prowadzenie drużyny ŁKS, choć trzeba przyznać, że gospodarze mieli szczęście, bo dwa razy piłka trafiła w ich poprzeczkę. Ale i oni mieli kolejne okazje do zdobycia goli, ale wyraźnie zawodziła skuteczność
45+1' Koniec pierwszej części spotkania.
45' Sędzia dolicza minutę
44' Faul dla drużyny GKS
42' Żółta kartka dla Trąbki
40' Znaczna przewaga piłkarzy ŁKS
38' Faul na Javim
36' Niecelny strzał Klimaczaka i linii pola karnego
34' Rzut rożny dla ŁKS
32' Żółta kartka dla Słodowego
30' Jurić z bliska przenosi piłkę nad poprzeczką
28' Jurić z bliska trafił w bramkarza, dobre podanie Javiego
27' Było niebezpiecznie pod bramką ŁKS, ale bez konsekwencji
25' Żółta kartka dla Handzlik
25' Aut dla piłkarzy ŁKS
23' Znów poprzeczka ratuje ŁKS, gola i tak by nie było, bo zawodnik GKS był na pozycji spalonej
21' Faul i żółta kartka dla Rozwandowicza
20' Rumin strzelał z bliska, ale posłał pikę nad poprzeczką
19' Goście po stracie gola wyraźnie stracili impet
17' Faul dla ŁKS
16' ŁKS uspokoił grę
13' Sobociński zmienia kontuzjowanego Dąbrowskiego.
12' GOL, GOL, GOL. ŁKS prowadzi w tym meczu. Stipe Jurić przelobował głową bramkarza GKS. Dośrodkowywał Michał Trąbka
11' Stoper za boiskiem
10' Kontuzja Dąbrowskiego. Na boisku lekarz ŁKS
8' Nerwowo przy rozegraniu akcji ełkaesiaków. GKLS trafił do siatki ŁKS. Na szczęście sędzia uznał, że zawodnik rywala był na pozycji spalonej
7' ŁKS na razie nie ma pomysłu jak rozmontować defensywę rywala
5' GKS nie daje się zepchnąć do obrony i sam szuka akcji
3' Piłka po strzale Rumina trafiła w Arndta, a po chwili w poprzeczkę
2' ŁKS rozpoczął agresywnie i widać, że chce szybko zdobyć gola
1' Sędzia rozpoczął spotkanie
17.58 Dzisiejszy mecz prowadzi Damian Kos (Gdańsk)

17.54 W takim składzie rozpoczną mecz goście: Reclaf – Słodowy, Bojdys, Kuczałek, Kamiński, Witkowski, Gajda, Handzlik, Gulczyński, Borkała, Rumin

17.49 Kibice ŁKS Łódź liczą na potrzymanie serii meczów bez porażki. Do tej pory łodzianie zremisowali z GKS Tychy (1:1). Następnie wygrali ze Skrą Częstochowa (3:2) i Puszczą Niepołomice (2:0).

17.45 Ławka rezerwowych łódzkiej drużyny: Kozioł – Sobociński, Wolski, Koprowski, Gryszkiewicz, Kelechukwu, Tosik, Bąkowicz, Janczukowicz

17.40 W takim składzie rozpocznie mecz ŁKS: Arndt - Marciniak, Dąbrowski - Szeliga, Rozwandowicz, Klimczak - Rygaard, Trąbka - Pirulo, Jurić, Javi

ŁKS goni czołówkę, dlatego nie może sobie pozwolić na stratę punktów w dzisiejszym meczu z GKS Jastrzębie. Trenera ŁKS-u Kibu Vicuna i jego piłkarze muszą zagrać o pełną pulę.

Atutem łodzian na pewno będzie dziś to, że grają przed własną publicznością. Jastrzębianie nie wydają się zbyt wymagającym przeciwnikiem, GKS zajmuje dopiero 13 miejsce w ligowej tabeli, ale na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

Mecz ŁKS Łódź GKS Jastrzębie na żywo od godziny 18. Nasza relacja od godziny 17.45. Zapraszamy!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0