ŁKS GKS na żywo. MECZ ŁKS ŁÓDŹ GKS JASTRZĘBIE NA ŻYWO. TRANSMISJA NA ŻYWO ŁKS GKS

TJ
ŁKS GKS JASTRZĘBIE NA ŻYWO. MECZ ŁKS GKS ONLINE. WYNIK MECZU ŁKS GKS NA ŻYWO
ŁKS GKS JASTRZĘBIE NA ŻYWO. MECZ ŁKS GKS ONLINE. WYNIK MECZU ŁKS GKS NA ŻYWO ŁKS GKS JASTRZĘBIE NA ŻYWO. MECZ ŁKS GKS ONLINE. WYNIK MECZU ŁKS GKS NA ŻYWO
ŁKS GKS JASTRZĘBIE NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU ŁKS GKS NA ŻYWO. WYNIK meczu na żywo. Dziś piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego podejmują drużynę GKS Jastrzębie, która podobnie, jak łodzianie, jest beniaminkiem rozgrywek. Mecz zapowiada się interesująco. Czy ŁKS wciąż będzie niepokonany? Kibice z Łodzi liczą, że TAK. ŁKS GKS JASTRZĘBIE NA ŻYWO. Mecz rozpoczyna się o godzinie 16. Od godziny 15.50 zapraszamy na relację ze stadionu przy al. Unii.

ŁKS GKS JASTRZĘBIE NA ŻYWO

WYNIK MECZU ŁKS GKS 1:1Strona wymaga odświeżenia F5
94'1:1 Koniec meczu
93'Rzut wolny dla Jastrzębia. Kibice wygwizdują sędziego.
92' 1:1 Pieczara atakuje, ale piłkarz przeciwnej drużyny przerywa mu. Sędzia nie widzi faulu w polu karnym
90' Jeszcze ŁKS próbuje. Sędzia dolicza 4 minuty.
87' Rzut wolny dla ŁKS - nic z tego niestety nie wynika.
86' Zmiana w ŁKS Mikołaj Maschera szykuje się, by wejść na boisko. Jakub Kostyrka opuszcza murawę.
Burkhardt otrzymuje żółtą kartkę
84' Nerwowa końcówka. GKS się ożywił po zdobyciu bramki.
ŁKS miał przewagę, miał kilka sytuacji, ale żadnej nie potrafił wykorzystać.
Gol dla GKS**
82' Rzut rożny dla GKS. Strzał z około 5 metrów, zaspali obrońcy i piłka wpada do siatki. Szkoda.
Dobrze ŁKS gra w końcówce meczu, piłka na połowie gości, łodzianie atakują.
80' Aut dla łodzian. 77' Walka Radionowa ze stoperem GKS. Lepszy piłkarz gości 74' Zmiana w ŁKS Tomasz Margol zejdzie z boiska, w jego miejsce Filip Burkhardt
72' Doba akcja Pyrdoła i Pyciaka, ale obrońcy wybijają piłkę w aut. 70' Rzut wolny dla gości - na szczęście bez konsekwencji. 67' GKS nie ma pomysłu na rozbicie obrony ŁKS. Łodzianie dobrze grają w środku pola i nie dopuszczają rywali do sytuacji podbramkowych. 64' Dobry mecz Kocota, zakręcił teraz dwoma zawodnikami GKS i zmusił jednego z nich do faulu.
62' Wynik bez zmian. ŁKS prowadzi 1:0
Zamiana w ŁKS. Patryk Bryła schodzi z murawy w jego miejsce Radionow
57' Dobra akcja gości, ale nasi obrońcy na posterunku.
55'ŁKS kontroluje przebieg tego meczu. GKS się spieszy, co powoduje błędy, które ŁKS musi wykorzystać i podwyższyć wynik meczu. 52' Teraz GKS rusza do ataku, ŁKS musi się bronić, będą szanse na kontry!
Dośrodkowanie w pole karne i Piotr Pyrdoł głową zdobywa pierwszą bramkę dla łodzian. Brawo!

50' GOOOOLLLL dla ŁKS Piotr Pyrdoł!!!! 48' ŁKS od początku zaatakował, GKS broni się jednak skutecznie 46' GRAMY w II połowie
Zapraszamy na relację z II połowy meczu ŁKS GKS

45' Gwizdek sędziego. Koniec pierwszej połowy meczu. Na razie przy al. Unii bez goli.
Słupek po strzale Pyciaka!
42' Akcja Pyciaka, dośrodkowanie, Pieczara wyskoczył w powietrze, ale nie sięgnął piłki. Skoda. 37' Żółtka kartka dla Margoła za pociągnięcie przeciwnika za koszulkę. 35' Teraz ŁKS miał sporo szczęścia, bo Kołba został przelobowany, na szczęście któryś z łódzkich obrońców zdążył wrócić i wybił piłkę. 34' Wynik 0:0. Sporo biegania, sporo walki, sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.
To była najlepsza sytuacja gości w tym meczu.
31' Dobra akcja GKS, wrzucenie piłki w pole karne ŁKS i niewiele brakowało, by piłka wpadła do siatki. 28' Kołba od bramki. Atak pozycyjny łodzian. 25' Wciąż bez bramek w Łodzi, ŁKS ma lekką przewagę, ale na razie nie wypracował sobie czystej sytuacji bramkowej. 21' Dobra akcja Kocota, strzał z około 16 metrów, ale piłka pada łupem bramkarza gości. 19' Teraz dobra akcja GKS. Szybko wrzuconą piłkę w pole karne wybijają ełkaesiacy w pole.
Sędzia przerywa grę i pokazuje żółtą kartkę Bryle.
17' ŁKS od kilku minut gra lepiej, gra bardziej agresywnie i to dobry prognostyk na przyszłość. 15' Aut dla gości. Ełkaesiacy przejmują piłkę i przeprowadzają dobrą akcję, dośrodkowanie w pole karne i tu obrońca wybija piłkę na rzut rożny.
11' Sporo walki w środku boiska, mało sytuacji podbramkowych. 9' Faul na Bryle - dośrodkowanie i było blisko, Kocot wyskoczył w powietrze, ale obrońca był szybszy. 7' Coraz śmielej zaczynają sobie poczynać piłkarze GKS. 6' Tym razem faul na zawodniku ŁKS. 5' Znów przewrócony piłkarz gości, znów rzut wolny, wrzutka, Kołba na posterunku
Faul na zawodniku gości, rzut wolny, sytuacja opanowana.
3' Pierwsze akcje zachowawcze - obie drużyny spokojnie, obie skoncentrowane. 1'** Zaczynamy! Do boju ŁKS!

Za chwilę zaczynamy mecz ŁKS VS GKS
15.50 Piłkarze już w szatni, za kilka minut sędzia wyprowadzi obie jedenastki na murawę łódzkiego stadionu.
15.40 Piłkarze już na rozgrzewce. Kibice powoli zapełniają trybunę stadionu przy al. Unii.
Łodzianie i ich dzisiejsi rywale całkiem dobrze radzą sobie w rozgrywkach II ligi. Oba zespoły, choć są beniaminkami, nie przegrały jeszcze meczu. Czy któraś z drużyn zejdzie pokonana? ŁKS GKS NA ŻYWO od godziny 15.50.

Skład ŁKS:
M. Kołba - P. Pyciak, K. Juraszek, M. Rozwandowicz, B. Widejko, J. Kostyrka, P. Kocot, P. Bryła, T. Margol, D. Guzik, K. Pieczara
Skład GKS:
G. Drazik - P. Pacholski, K. Jadach, K. Gancarczyk, O. Mazurkiewicz, K. Szymura, D. SZczepan, D. Kulawiak, B. Semeniuk, M. Ruda, F. Ali

Warto pamiętać, że goście wygrali aż 5 spotkań i tylko jedno zremisowali. Trzeba przyznać, że taki bilans musi budzić respekt. Kto zatem jest dziś faworytem meczu ŁKS GKS?