ŁKS - GKS Katowice WYNIK meczu Kto wygrał spotkanie ŁKS - GKS Katowice [28.07.18]

(LS)
ŁKS - GKS Katowice NA ŻYWO. Relacja LIVE z meczu ŁKS - GKS Katowice ONLINE [28.07.18]
ŁKS - GKS Katowice NA ŻYWO. Relacja LIVE z meczu ONLINE [28.07.18]. W sobotę (28 lipca) o godz. 17.45 ŁKS podejmie GKS Katowice. Zapraszamy do relacji na żywo z meczu, który w upalną sobotę odbędzie się przy al. Unii. Zobaczcie kto wygrał to spotkanie.

Strona wymaga odświeżania - wciśnij F5

II połowa meczu [0:1]
90' +3 Koniec meczu ŁKS-GKS Katowice [0:1] Łodzianie przegrali w pierwszym meczu po awansie do I ligi
90' Sędzia dolicza co najmniej trzy minuty.
89' Radionow faulowany. Ile minut naliczy sędzia i czy wykorzystają to piłkarze ŁKS-u? czy zmotywuje ich głośny doping kibiców?
83' Pawełek pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony Łuczaka
75' Tym razem sędzia przyznaje rzut rożny dla katowiczan
72' Juraszek otrzymuje żółtą kartkę za faul na Bronisławskim, a goście maja rzut wolny
70' Bronisławski zmienia Rumina
66' Łódzcy kibice powoli traca nadzieję na wygraną, ba! na strzelenie choćby jednego gola przez ich ulubiony klub. Zwłaszcza, że na boisku nie dzieje się za dobrze...
62'Ramirez zastępuje Bryłę. to jego debiut
60' konflikt na boisku między Piesiem a Łuczakiem. widać, że piłkarze ŁKs-u chcą za wszelką cenę zdobyć gola. zwłaszcza, że oczekują tego kibice. Głośny doping z pewnością ich motywuje.
53' Łuczak dośrodkowuje z narożnika.Radionow jednak nie dał rady strzelić głową. a później bardzo niecenie Łuczak strzela z z wolnego rzutu
48' Radionow fauluje na połowie przeciwników
46' Na boisku zamiast Pyrdoła bezie grał Kostyrka. Zawodnicy ruszają

I połowa meczu [0:1]
Koniec pierwszej połowy. ŁKS przegrywa
45' Dramatyczny finał pierwszej połowy. Radionow pudłuje z kilku metrów. Sędzie dolicza minutę.
40' Ostatnie pięć minut pierwszej połowy meczu. Grzesik dośrodkował za wysoko dla Radionowa
37' Katowiczanie grają na czas. Chca dotrwac z tym wynikiem do końca pierwszej połowy.
36' Konsternacja w drużynie łodzian. Widać, że zabolała ich utrata bramki. Czy w końcu zaczna atakować przeciwnika?
34' Bramka dla GKS-u Katowice. Łodzianie stracili bramkę. Błysnął Rumin
28'Niecelny strzał Juraszka. na razie wynik bez zmian. 0:0. Czy uda się strzelić gola w pierwszej połowie?
26' Imponujący popis Pawełka! Bramkarz GKS-u najpierw zdjął piłkę z głowy Radionowa, później obronił strzał Bryły, a na koniec piłkę po strzale Pyrdoła zatrzymał Lisowski, ale za nim stał już Pawełek!
24' łodzianie skutecznie się bronią przed atakiem przeciwnika. Nie dają sobie stworzyć okazji do utraty gola. Rywale z Katowic natomiast długo rozgrywaja piłkę. Czy przyniesie to im jakiś efekt?
21' Zaczyna Pawełek, po rozegraniu Pyrdola, Łuczaka i Bryły.
18' wszyscy spodziewali się odgwizdania faulu na Radianowie, który legł na murowę. Sędzie jednak nie widzi ku temu powodów.
15' Z odległości 20 metrów Grzesik podaje piłkę do kolegi z drużny. Cóż za mocny strzał.
14' zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego znakomicie poradzili sobie z rzutem rożnym przeciwników.
10' Doping brawurowy! łodzianie trzymają kciuki za swoich, ale im niezbyt idzie. Niecelny strzał Błada ostudza emocje.
5' Faul Gamrota na Lisowskim pomiędzy linią boczną a linią boczną pola karnego
3'Mecz rozpoczął się rzutem rożnym dla piłkarzy z al. Unii, ale źle go rozegrali. Piłka po stronie rywali.

17.45 Mecz się rozpoczyna
17.40 Na trybunie sporo kibiców, wśród nich Marcin Gortat.
17.30 Piłkarze się rozgrzewają. oto składy obu drużyn.
LKS: M. Kołba - J. Grzesik, M. Rozwandowicz, K. Juraszek, A. Bogusz, P. Pyrdoł, M. Gamrot, W. Łuczak, B. Kalinkowski, P. Bryła, J. Radionow
GKS Katowice: M. Pawełek - R. Remisz, D. Michalski, W. Lisowski, M. Kamiński, G. Piesio, S. Kupec, K. Tabiś, B. Poczobut, D. Rumin

Czy w Łodzi dojdzie do hiszpańskiego pojedynku?
Rywal ŁKS w ostatniej chwili się wzmocnił. 29-letni hiszpański napastnik David Anon został nowym zawodnikiem GKS Katowice. Piłkarz związał się z pierwszoligowcem roczną umową z opcją przedłużenia. Trener łodzian Kazimierz Moskal też ma w kadrze Hiszpana, tyle że pomocnika, o trzy lata młodszego Dani Ramireza, który swego czasu był kapitanem drużyny RealMadryt C. Może łódzki szkoleniowiec da „naszemu" Hiszpanowi szansę zadebiutować w polskiej I lidze?

Feta w Łodzi: Kibice ŁkS świętują wejście do I ligi