ŁKS - GKS Katowice (3:0)

(ei24)
Po 45 minutach ŁKS wygrywa 3:0!!!
Piłkarze ŁKS grają z drużyną GKS Katowice. Jeśli zwyciężą, a jutro Flota nie wygra z Termalicą, ich awans do ekstraklasy stanie się faktem. Po pierwszej połowie prowadzą 3:0!!!

Wynik meczu będziemy podawać na bieżąco.

Składy
ŁKS: Bogusław Wyparło, Piotr Klepczarek, Michał Łabędzki, Mariusz Mowlik, Adrian Woźniczka, Jakub Kosecki, Dariusz Kłus, Marcin Smoliński, Maciej Bykowski, Bartosz Romańczuk, Marcin Mięciel

GKS KATOWICE: Jacek Gorczyca, Wojciech Szala, Piotr Plewnia, Kamil Cholerzyński, Grzegorz Goncerz, Janusz Dziedzic, Paweł Olkowski, Arkadiusz Ryś, Michał Zieliński, Mateusz Niechciał, Tomasz Sokołowski.

9 minuta - żółta kartka dla Dariusza Kłusa

11 minuta - 1:0 bramkę dla ŁKS zdobywa Kosecki!

21 minuta - 2:0 dla ŁKS!!! Znów bramka Koseckiego

33 minuta - Gooool! 3:0 dla ŁKS po rzucie rożnym. Dośrodkowywał Romańczuk, głową strzelił Kłus

43 minuta - kolejny rzut rożny dla ŁKS. Bramki nie padła, ale akcja była efektowna.

45 minuta - koniec pierwszej połowy.
ŁKS prowadzi 3:0

Rozpoczyna się druga połowa spotkania

Dwie zmiany w GKS: za Piotra Plewnię wszedł Bartłomiej Chwalibogowski, a Mateusza Niechciała zastąpił Krzysztof Kaliciak.
W ŁKS - bez zmian.

53 minuta - ładny strzał Chwalibogowskiego, minimalnie nad spojeniem słupka z poprzeczką.

56 minuta - rzut rożny dla GKS.

60 minuta - tempo meczu trochę siadło, gra toczy się głownie w środku pola.

63 minuta - zmiana w ŁKS. Za Marcina Smolińskiego wchodzi Krzysztof Mączyński.

70 minuta - kolejna zmiana w ŁKS. Bartosza Romańczuka zmienia Marcin Kaczmarek.

75 minuta - zmiana w GKS. Za Kamila Cholerzyńskiego wchodzi Piotr Piechniak.

77 minuta - ostatnia zmiana w ŁKS. Na boisko wchodzi Rafał Kujawa, schodzi Maciej Bykowski.

80 - 85 minuta - ŁKS podkręcił tempo. Trzy groźne akcje i strzały, dwie udane interwencje bramkarza gości.

86 minuta - żółta kartka dla Rafała Kujawy.

90 minuta - sędzia przedłuża spotkanie o trzy minuty.

93 minuta - koniec spotkania.

ŁKS wygrywa 3:0!!!